• Nepřišel žádný certifikát k prstenu Pandora to bývá přišel jen sáček s krabičkou ani vratka tak to se mi nelíbí myslím že je to čínský výrobce ne Pandora,

Krabička dorazila opatlaná, pomačkaná a od nějaké bravy. Rozhodně nedoporučuji.

• Náušnice vypadají úplně jinak než na obrázku, nejsou zlaté, ale zrzavé, takové si můžu koupit u Vietnamců za 15 Kč

• Obchod v pořádku. Dodané zboží není moc kvalitni

Hezký den, vážený zákazníku,

děkujeme za hodnocení Vašeho obchodu.

Vaše nespokojenost nás velmi mrzí. V případě, že šperky nesplňují Vaše očekávání můžete je vrátit na odstoupení od kupní smlouvy, dle návodu na webu.

Petra

Prstýnek jsem objednala více jak dva týdny dozadu a pořad nic nepřišlo, chodí e-maily ze dodavatel nedodal zboží a ze mám počkat další asi týden a půl a to už se stalo asi dvakrát.

děkujeme za Vaší recenzi.

Vaše nespokojenost nás velmi mrzí. Bohužel nastaly komplikace s dodáním Vámi objednaného zboží k nám. O prodloužení termínu dodání jsme Vás ihned informovali.

Krásný a pohodový den přeje za tým Šperky.cz

Petra

Objednal jsem dárek pro přítelkyni asi před týdnem a půl a zásilku obchod ještě ani nepředal zásilkovně.

děkujeme za Vaši recenzi.

V systému vidíme, že jste si jako způsob platby zvolil SkipPay. Objednávku evidujeme jako automaticky stornovanou, jelikož nebyla dokončená. Z tohoto důvodu Vám tedy objednávka nebyla dopravcem doručena. V případě zájmu si můžete vytvořit objednávku novou.

Eliška

Náušnice měly ohnutou nožičku. Puzetky jsou žluté zlato místo bílé. Dárek pro ženu a žena zklamaná.

Hezký den, Františku,

Nastalá situace nás velmi mrzí.

Náušnice nám můžete zaslat zpět na odstoupení od kupní smlouvy. Za poškozené náušnice by Vám byla vrácena zpět částka. Doporučujeme, abyste si u sebe ponechal podací lístek, veškeré náklady by Vám v tomto případě byly uhrazeny. Veškerý postup na odstoupení naleznete na našem webu Šperky.cz pod kolonkou Vrácení a reklamace.

Eliška

Objednala jsem náušnice kroužky, měly kloub na otevření, ale baly se otevřít pouze asi 4-5mm takže nešly nasadit do ucha, musela jsem je dát kamarádce pro vnučku, ta má menší ouška, tak jí to snad šlo nasadit.

Nastalá situace nás velmi mrzí.

Náušnice nám v tomto případě můžete zaslat zpět na odstoupení od kupní smlouvy. Za náušnice by Vám byla vrácena zpět částka. Veškerý postup při odstoupení naleznete na našem webu Šperky.cz pod kolonkou Vrácení a reklamace.

Eliška

Předpokládala jsem,že náušnice přijdou v krabičce...

Hezký den, Hano,

děkujeme za Vaši recenzi.

Dle našeho expedičního a logistického oddělení šperky od značky Silvego nebalíme do dárkových krabiček. Náušnice Vám ale mohou přijít v papírové obálce nebo v pytlíčku, případně v bublinkové fólii.

• Rychlé dodání.
    • V nabídce byly k objednaným náušnicím červené krabičky. Krabičky sice přišly, ale jiné. To ani nevadí, ale uvítala bych upozornění na záměnu.

Hezký den, Mirko,

děkujeme za Vaši recenzi.

Ke šperkům, které jste si objednala zasíláme dárkové krabičky jako dárek, barva je dle náhodného výběru. Pokud jste si přála zaslat konkrétní dárkové krabičky v červené barvě, jedinou možností by bylo objednat si je jako klasický produkt.

Eliška

Poslali mi nekvalitní zboží,kde chyběl kmínek.Při reklamaci mi bylo sdělené,že mi proplatí náklady na poštovné něco přes 100kč.Po dlouhé době a urgovaní reklamace vrátili pouze peníze za šperk.Poštovné už zřejmě neuvidím i když jsem už 6x volala na linku a řešila to.Vždy jen slíbí po telefonu a nic z toho.Od tohoto obchodu už nikdy více...

Nastalá situace nás velmi mrzí.

V systému vidíme, že odstoupení je již zpracované a částku za náhrdelník jsme Vám již vrátili zpět na Váš účet. Podací lístek byl předán našemu účetnímu oddělení k proplacení. Vrátili jsme Vám tedy obě dvě částky za odstoupení i za poštovné v pořádku.

• velký výběr
    • vysoké ceny

• Kvalita tragická
    • Zboží bylo na jinej vydejni

Nikdy už ne objednám

Hezký den, vážený zákazníku,

děkujeme za hodnocení našeho eshopu.

Vaše nespokojenost nás velmi mrzí. Jestliže Vám produkt nevyhovuje, můžete nám jej vrátit na odstoupení od kupní smlouvy, dle návodu na webu.

Krásný a pohodový den přeje za tým Šperky.cz přeje

Petra

Ač jsem již obchodu zdělil že mi nebyl doručen přívěsek ve znamení býka zatím se nic neděje

děkujeme za Vaší recenzi.

Situace nás velmi mrzí. Ohledně chybějícího přívěsku jste nás již kontaktoval. Vzhledem k tomu, že přívěsek již nemáme skladem, vrátili jsme Vám za něj platbu.

Petra

• 2xmi přišla špatná velikost prstenu !!!

• Dvakrát byla obchodem posunuta doba dodání zboží. Na základě telefonického hovoru byla objednávka zrušena v pátek ve 14hodin. Peníze byly vráceny až v úterý.

• Celkem rychlé dodání
    • Peníze vrátili, takže píši jako výhodu
    • Nabízejí nekvalitní šperky. Objednávala jsem 3x náušnice a KAŽDÉ z nich byly vadné!!! Sice se obchod tváří jako něco extra, ale kvalita výrobků rozhodně neodpovídá.
    • Celkem dlouhá komunikace s obchodem při odstoupení od smlouvy.
    • Musela jsem napsat řediteli aby se vůbec někdo zabýval tím co za šmejd posílají lidem. Absolutně nikdo nekontroluje při odesílání zásilku a kvalitu výrobků, protože vady byly odhalitelné na první pohled.
    • Drahé šperky ani nejsou zabaleny tak, jak by se očekávalo, ale jsou v zip pytlíku. Krabičky k nim jsou zvlášť... Čekala jsem že to zboží bude v nich když je ke zboží dávají jako dárek
    • U všeho mají napsáno luxusní, či nádherné, ale ve skutečnosti to tak opravdu není!!!
    • Jejich nekvalitní zboží mi zazdilo dárek velmi blízké osobě ke kulatinám a nikdo se ani neobtěžoval říci pardon a ani neučinil pokus to nějak napravit. Což vypovídá o jejich naprosté aroganci k nám zákazníkům!

ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI OBJEDNÁVAT COKOLI!!!! 3JE NEKVALITNÍ NÁUŠNICE V JEDNÉ DORUČENÉ OBJEDNÁVCE!! (VÝROBNÍ VADY NA PRVNÍ POHLED VIDITELNÉ! ) OBCHOD AROGANTNĚ ANI NENAPSAL OMLUVU. BYŤ VĚDĚL VELMI DOBŘE DŮVOD ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY. PŘITOM BY TO BYLO VHODNÉ. NEEE DĚKUJI. POKUD CHCETE KVALITU, DOPORUČUJI OBJEDNAT JINDE. VELKÝ PRODEJCE A ZAPLACENÁ REKLAMA NA INTERNETU(RECENZE ŠPATNÉ JEN POKUD PEČLIVĚ HLEDÁTE) NEZARUČUJE ŽE SI NENABĚHNETE JAKO JÁ...

Hezký den, paní Novotná,

děkujeme za Vaší recenzi.

Nastalá situace nás velmi mrzí. Ohledně vadných produktů jste nás informovala. Kvalitou šperků se zabývá naše obchodní oddělení společně s dodavatelem. Produkty jste nám zaslala na reklamační oddělení a vrátili jsme Vám za ně peníze. Náklady na odeslání k nám jsme Vám proplatili.

• Napsali špatné parametry náušnic
    • Trvá jim dlouho vrátit peníze

S nakupováním na tomto e-shopu jsem nebyl spokojen.

Hezký den, Davide,

děkujeme za Vaší recenzi.

Nastalá situace nás velmi mrzí. Náušnice jste nám vrátil na odstoupení od kupní smlouvy, které bylo již vyřízeno a proplaceno. Na zpracování odstoupení od kupní smlouvy máme ze zákona 14 dní od doučení produktu k nám.

Petra

Tyto náušnice nedoporučuji, protože při prvním nasazení upadla jedna perlička. Ve spodní části se loupá barva.

děkujeme za Vaší recenzi.

Situace nás velmi mrzí. Kontaktovala jsem Vás, abychom to mohli vyřešit. Produkt nám prosím zašlete k odstoupení od kupní smlouvy, dle návodu na webu, abychom Vám za vadné náušnice mohli vrátit platbu.

• Ucházející komunikace
    • Na eshopu mají to co nemají

Když pominu problémy s placením... Tak docela pohoda. Ale za mě jsou lepší kamenné obchody, tento eShop mě v tom pouze utvrdil.

Hezký den, vážený zákazníku,

děkujeme za hodnocená našeho obchodu,

Situace nás velmi mrzí. Vámi objednané zboží nám dodavatel nedodal včas, proto jsme Vám nabídli možnost vybrat si alternativu, nebo odeslání objednávky bez chybějícího produktu. Objednávku jste stornoval.

Krásný den přeje za tým Šperky.cz