Dle očekávání - naprostá spokojenost. Zatím.

• Dobré ceny
    • Rychlé dodání na pobočku

• Přehlednost, spolehlivost, rychlost, kvalita zboží

Všechno v pohodě

• Rychlost doručení druhý den

• Nešlo platit kartou, takže jsem musel do Zásilkovny dvakrát :-)

• Nejvýhodnějši cena, rychlost dodání- objednáno 13:30, druhý den 8:30 v Z-boxu.

• Rychlost, sortiment

Rychlé doručení,do druhého dne.

• Super rychlost dodání.

• Sortiment
    • Některé ceny

vše ok

• Velmi příjemný přístup prodece

• Dodání do 24 hodin

Určitě doporučuji.Zboží dodáno do druhého dne a oproti jiným obchodům výrazně levnější.

• OK, ale
    • balné ...

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že jste byl spokojen s vyřízením objednávky. Doprava a balné zdarma nabízíme od určité hodnoty objednávky. Vše je přehledně zobrazeno v košíku, zákazník má možnost případně něco přidat a mít tedy dodání zdarma. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás, nebo navštívit jednu z našich kamenných prodejen.

• dobrej marketing
    • daj se odpustit

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že jste byl spokojen s vyřízením objednávky. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás, nebo navštívit jednu z našich kamenných prodejen.

Tým Smarty

Tovar skladom a rýchle doručenie. Kamenné predajne po celej ČR - ale Karlovy Vary chýbajú a práve toto mesto mám najbližšie! Obchody by sa mali hodnotiť aj na základe (ne)vyriešených reklamácii. V tomto prípade zatiaľ nemám skúsenosť a dúfam, že ani nebudem musieť riešiť.

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že jste byl spokojen s rychlostí vyřízení a také komunikací ze strany obchodu. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás, nebo navštívit jednu z našich kamenných prodejen.

• Velký výběr
    • Příjemné ceny
    • Rychlá komunikace a ochota na prodejně

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že jste byl spokojen s rychlostí vyřízení, příznivou cenou a také komunikací ze strany obchodu. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás, nebo navštívit jednu z našich kamenných prodejen.