• široký výběr produktů
    • dobré ceny + slevové akce
    • prodejci rozumí tomu, co prodávají
    • možnost osobního odběru zboží skladem na prodejně do půl hodiny po objednání
    • skladová dostupnost u posledních kusů produktu nemusí být aktuální

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste náš spokojený zákazník a že oceňujete všechny zmíněné přednosti našeho obchodu. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás.

Tým Smarty

• Dostal jsem zboží (figurku) která měla viditelný oděrek a nikdo povídám nikdo ! mi nevymluví že si neřekli: jo tohle pošlem poštou, má to malý defektíček, na prodejně to nikdo nekoupí, pryč stím... Ó Ó tak to né...
    • Předřažené poštovné

Co jsem objednal jsem dostal ale,... viz negativum nahoře

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Pokud zboží jeví známky poškození doporučíme jej reklamovat přes kamennou prodejnu JRC/Smarty nebo zasláním poštou na zákaznické centrum. Více informací jak postupovat naleznete zde: https://www.smarty.cz/Reklamace
    V objednávce dále evidujeme platbu na dobírku, což Vám navýšilo cenu dopravného, jinak je cena dle běžného ceníku Zásilkovny.

Přejeme hezký den,
    tým Smarty

• Dobré ceny
    • Velký sortiment

Tým Smarty

Vše proběhlo v nejlepším pořádku.Hodnotim obchod,co se týče výrobku super zabalené, fungující.

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že jste byl spokojen s jeho vyřízením. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás, nebo navštívit jednu z našich kamenných prodejen.

• Sortiment

V pohodě.

• super bez dph

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že jste byl spokojen s jeho vyřízením. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás, nebo navštívit jednu z našich kamenných prodejen.

Rychle, spolivi, dobr

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste byl spokojen/a s nákupem u nás a že oceňujete všechny zmíněné přednosti našeho obchodu. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Vše v pořádku

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste byl spokojen/a s nákupem u nás a že vše proběhlo v pořádku. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Ceny
    • Kvalitní balení výrobku

Tým Smarty

• Objednané zboží bylo za dobrou cenu a skladem
    • Na prodejnu dorazilo dříve, než původně obchod avizoval.

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste byl spokojen/a s nákupem u nás a že oceňujete naše dobré ceny, skladovou dostupnost a rychlost doručení. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Přehledný obchod
    • Rychlé doručení
    • Sleva při nákupu
    • Nenašel jsem možnost doručení do boxu

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste byl spokojen s nákupem u nás a že oceňujete všechny zmíněné přednosti našeho obchodu. Doručení na výdejní místo naleznete pod možností "Osobní odběr: 8300+ míst v ČR". Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

100% spokojenost

Tým Smarty

• Vše proběhlo velmi rychle a podle objednávky.

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste byl spokojen/a s nákupem u nás a že vše proběhlo v pořádku a rychle. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Kvalita ,rychlost

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste byl spokojen/a s nákupem u nás, že vše proběhlo v pořádku a že oceňujete kvalitu našich produktů a rychlost vyřízení. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Vše proběhlo hladce.

• Prozákaznický přístup
    • Ochota pomoci
    • Nápomocné rady a doporučení pro péči o produkt

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste byl spokojen/a s nákupem u nás a že oceňujete všechy zmíněné přednosti našeho obchodu. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás, ať už při návštěvě jedné z našich prodejen nebo vytvořením objednávky na našem webu.

Vše Ok

Tým Smarty

Rychle objednani i dodani.

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste byl spokojen/a s nákupem u nás a že oceňujete rychlost vyřízení a dodání objednávky. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Rychlost doručení

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste byl spokojen/a s nákupem u nás a že oceňujete rychlost doručení. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Velmi rychle doručení
    • V mém případě doprava zdarma, velký výběr dorucovatelu a možností doruceni

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste byl spokojen/a s nákupem u nás a že oceňujete všechy zmíněné přednosti našeho obchodu. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.