• Nízká cena, výborná doprava
    • Slabší komunikace.. od objednávky až do převzetí Českou poštou jsem neměl informace, jestli vůbec objednávku někdo vyřizuje (cca 2dny)

Jinak u zboží jsou občas nepřesné informace , jako třeba průměr závitu (hadice s koncovkou MOTO závit M6) namísto M6 je na hadici M8

super ceny a rychlost dodání, bezproblémové nakupování!

Byl jsem spokojen

• vše proběhlo v pořádku a na úrovni
    • žádné jsem nepozorovala

nákup byl v pořádku a rychlý

rychlé vyřízení

Přehled zboží , dodací lhůta super ale zklamala mě kvalita výrobků ... Asi tak nízká cena = kvalita
    Košík na kolo byl určitě použitý jelikož otvory pro šroubek byl úplně odřený a stržený , ručky špinavé jak ze země , brašna na kolo zašla jakoby jí někdo vzal z výlohy ... Takže asi tak za kvalitu se platí :)

Reakce obchodu Slevy pro Sport

děkuji za Vaši recenzi, ale zdůrazňuji, že prodáváme výhradně nové a nepoužité zboží, výjimku tvoří testovací lyže, u kterých je to ale uvedeno, navíc výlohu nemáme,

hezký den

Jana Adamcová

• nemohu posoudit z jednoho nákupu
    • nemohu posoudit z jednoho nákupu

spokojenost

• výborné ceny
    • malá prodleva u vyřízení objednávky

• dobré ceny
    • malý výběr

spokojenost co jsem chtěl to jsem dostal

• Spolehlivost, rychlost, cena

Všem doporučuji

• velký výběr sportovního zboží

velký výběr sportovního zboží,zajímavé ceny

• Sháněl jsem samostatnou řadící páku pravou Shimano Sora 3500 a jedině zde jsem jí sehnal.

• Ani nevím....jen si přeji aby mě už vrátili peníze a zboží si koupím někde jinde...
    • Dorazilo nekompletní zboží (rozlepená a vybraná krabice) a jako řešení chtějí zboží reklamovat u výrobce. Ať si to u výrobce klidně řeší ale zákazníkovi mají poslat nový kus.
    • Hodně špatná komunikace se zákazníkem, telefony berou občas a na email nereagují vůbec.
    • Občas nedostupný web a email, tak má člověk pocit že to zabalily a nebudu mít zboží ani peníze.
    • Už toho mám plné zuby, člověk si připadá jak nějaký prudič ale jinak to nejde. Nevím jak z nich dostanu moje peníze. UŽ MĚ JE PROSÍM POŠLETE!!

Objednal jsem si zboží, musel jsem psát a prosit o zaslání platebních údajů, do 24 hodin nesplnili. U brýlí UVEX mě přišla rozlepená krabice bez výměnných skel. Nekompletní zboží jsem odeslal zpět a prý že se brýle odešlou zpět výrobci, opravdu nechci čekat než se povozí po celé republice, když chyba byla na straně obchodu. Odstoupil jsem od kupní smlouvy do 15 dnů, zatím žádná odezva. Objednal jsem 25.11, brýle mě došli 28.11.2014, odeslal jsem je zpět 2.12.2014 a vůbec nevím co se děje, nikdo se mnou nekomunikuje, nemám zboží ani peníze, prostě páráda....

Píšu jsem recenzi jen proto abych s nimi nějak pohnul, protože jak tak koukám to je jediné místo kde komunikují se zákazníkem....jsem zvědaví jak se k tomu tady postaví.

Reakce obchodu Slevy pro Sport

Na Vaši recenzi mohu napsat jediné, od začátku s Vámi komunikuji výhradně já a to ve frekvenci, která není opravdu obvyklá, dokonce jsem kvůli Vám byla dohledat zásilku na poště, Vaše tvrzení, že s Vámi nikdo nekomunikuje se mě osobně velmi dotklo!

Reklamoval jste, že Vám chybí jeden zorník u brýlí, byly to originál zabalené brýle přímo od výrobce, i přesto jsem Vám důvěřovala, že u nich něco chybí a nabídla Vám výměnu,

o vybrané a rozlepené krabici jste se rozhodně nezmínil, ani nic takového nereklamoval nebo nedoložil!

Balíček jste poslal jako doporučený balíček, který pošta prostě nedoručí ze dne na den,

10.12. jste odstoupil od smlouvy,

nevidím jediný důvod, proč byste z nás měl dostávat peníze,

už Vám byly zaslány, byť bychom Vám je mohli zaslat až v průběhu 14 denní zákonné lhůty, tedy do 24.12.

Přeji klidný Advent

Jana Adamcová

• odběr pouze Pardubicích nebo poštou

• Zboží bylo označené jako skladem a po několika dnech (mezitím bez odezvy) přišel e-mail, že zboží je nedostupné.

• došel info mail, že mně budou informovat o odeslání zboží, týden jsme čekali na jakýkoliv kontakt a následně po naší výzvě se vyjádřili, že zboží vlastně vůbec nemají

nespokojenost s komunikací obcodu

Reakce obchodu Slevy pro Sport

mrzí mě, že jste nebyla s naším obchodem nespokojena, omlouvám se, ale u Vámi vybraného neoprenu jsem musel zjistit dostupnost až u dovozce a ten mi odpověděl s velkým zpožděním,

hezký den

Michal Kratochvíl

• -zboží (označené jako skladem) jsem objednal v 15 hodin a ve 22.30 přišlo storno objednávky, že není skladem
    • -ačkoliv v mailu informovali, že zboží bylo z nabídky staženo, stále je možné ho objednat - je označeno skladem

Přístup obchodníka se mi nejeví jako příliš seriozní

Reakce obchodu Slevy pro Sport

na Vaši recenzi bohužel nemůžeme reagovat, protože je anonymní.

Hezký den

Michal Kratochvíl