NEUVĚŘITELNÉ CO SI TATO SPOLEČNOST DOVOLÍ!!!
    Objednal jsem si zde novou pevnou vidlici na trekové kolo, vidlice přišla domu a zjistil jsem, že mi poslali vidlici na kolo horské, takže vidlice nepoužitelná. To se stát může, každý se splete. Píši mail, na který nikdo půl dne neodpoví....volám na prodejnu a začíná se řešit co a jak. Vidlici samozřejmě vyměníme, pošleme k Vám kurýra ať s tím nemáte žádné běhání na poštu, omlouváme se - naše chyba.
    Od té doby mi přišel jeden mail s tím, že by chtěli ze štítku číslo vidlice, odepisuji že na vidlici žádný štítek ani číslo nebylo (evidentně důvod toho proč mám doma jinou vidlici) a poté již jen moje maily s tím jak to bude dál a ze strany prodejce totální ignor!
    A jak to celé dopadne? Za SVOJE NÁKLADY odesílám v zákonné lhůtě vidlici s odstoupením od smlouvy a budu čekat až mi vrátí peníze.
    Opakuji, že splést se může každý a bral jsem to v pohodě....ale naslibovat do telefonu že to bude tak a tak a pak mi přestat odpovídat na e-maily? To je silné kafe! Pánovi je to naprosto šumák. NIKDY zde nic nekoupím, nikomu to tady nedoporučím a přísahám, že jak se bude někdo na bike-foru, nebo cyklobazaru ptát na nějaký obchod, tak Vy budete první na které budu kydat hnůj. Jak Vy na nás - tak my na Vás a doufám, že lidí jako Vy podniká co nejmíň....takovej odpad!

Dobrý den, pane Kocourku,

doplňuji, že jsme se spolu dohodli telefonicky, že Vám vidlici na naše náklady vyměním za jinou, tu jsem pro Vás objednal přímo u výrobce,

bohužel jste nám tu špatnou zaslal dřív, než přišla nová a mohl jsem objednat kurýra,

nevím, jaká zkušenost s jiným obchodem Vás vede k takovéto "reakci" a hrubostem,

fungujeme na trhu 15 let, máme kamennou prodejnu a jsme rodinná firma,

dohodli jsme se spolu na postupu a pokud Vám hned neodpovím na e-mail, nemyslím si, že je to důvod psát o mě, že jsem odpad,

Michal Adamec

• U mého zboží nížší cenu. Započítávám i s dopravou.
    • Přehlednost stránek.

Čekal jsem nákup zboží. Zboží jsem dostal. Obchod splnil, co jsem chtěl. Nenabízí nic extra.

• dobré ceny
    • možnost vyzvednutí na prodejně

příznivá cena
    ochota prodejce
    možnost prohlédnutí zboží na prodejně

• zmatek v objednávkách

• Trochu by to chtělo zrychlit platbu převodem :))

• dobrý výběr
    • dobrý ceny
    • až neuvěřitelně rychlé zaslání

Na dobírku přišlo zboží už druhý den po objednání, byl to velmi rychlý a naprosto bezproblémový nákup. Jsem velmi spokojená.

• rychlost, nízká cena
    • poslední kousky

• omezená nabídka

Super cena s průměrnou dodací lhůtou. I když nemají výběr tak veliký jako jinde.

• Nízké ceny, osobně je pro mě výhoda relativní blízkost bydliště, proto možnost vyzvednout přímo v obchodě
    • Přehlednost
    • Výběr
    • Dodací lhůta byla delší než bych předpokládal, hlavně bych byl rád, kdyby v případě delší doby dodání než 2-3 dny obchod sdělil termín dodání

• Rychlé vyřízení objednávky po platbě předem.Dobrá cena za dopravu .

Obchod doporučuji

• Široký sortiment
    • Nekomunikuje, neodpovídají na emaily
    • Chybí telefonní číslo
    • Zboží zatím nedorazilo

Objednávka byla vytvořena dne 10.3., email s platebními údaji přišel až 11.3. a ihned byly z mého účtu odeslány peníze, veškeré údaje byly zadány správně. Nejpozději 14.3. by tedy eshop měl mít peníze na účtě, ovšem ani po týdnu (dnes je 21.3.) žádné zboží nepřijelo, nedostal jsem potvrzení o přijetí platby, nic.

17.3. jsem psal email s dotazem, jak to s mou objednávkou vypadá. Bez odpovědi.

Pomalu nabývám dojmu, že jsem naletěl podvodníkům. Bohužel na svých stránkách nemají žádný telefonický kontakt, takže není jak se na eshop obrátit. Po 11 dnech od vytvoření objednávky nemám o jejím stavu jedinou informaci.

Dobrý den, pane Vymětale,

děkuji Vám za recenzi,

omlouvám se, ale Vaši objednávku evidujeme dosud jako neuhrazenou a nebyla Vám vyexpedována, protože čeká na úhradu, platba se nepropárovala s objednávkou,

požádala jsem proto kolegu, aby ji dohledal ručně,

nicméně neevidujeme ani žádný nezodpovězený e-mail, na e-maily odpovídáme nejpozději do 24 hodin i o víkendech,

Jana Adamcová

• nejnišší cena na internetu.

rychlost dodání a bezkonkurenční cena

• Objednal jsem na stránkách a nic.

Dobrý den, pane Večerko,

objednal jste si nápoj přes Poštomat s platbou bankovním převodem,

v pondělí 25. leden 2016 13:26:37 jste obdržel údaje k platbě a doteď jste za svou objednávku neuhradil platbu,

tedy my trpělivě čekáme, až bude uhrazena,

• Malé množství zboží

• Chybné parametry

Totální provar a můj první i poslední nákup. Dokážu pochopit něco ale tohle bylo moc. Poslední kus na skladu, nevadí ale v popisu bylo 26, na obrázku 29 a nakonec mi přišlo 27. To není korektní

Dobrý den, pane Šmejdovec,

k Vaší recenzi upřesňuji, že u pláště je v názvu 26", na obrázku 26" i v popisu 26" a především pak tento typ 27" se dělá pouze s kevralovou patkou (skládací) a od nás jste dostal 26" plášť s drátovou patkou, nikoliv plášť skládací!

Jana Adamcová

• cena, přehlednost, rychlost, spolehlivost
    • nic nsej nenašel

rychlost, spolehlivost, přesnost, zboží odpovídá přesně popisu

• Nízké ceny
    • Osobní odběr
    • Perfektní komunikace

Vysoko nastavená laťka pro ostatní internetové obchody v oblasti komunikace se zákazníkem,kvality zboží a rychlosti dodání.
    Mohu všem vřele doporučit tento obchod.

• Pro mě docela velká nabídka zboží
    • nabídka a vzdálenost od mého bydliště
    • zatím jsem nic nezjistila

Doporučuji, rychlé vyřízení a dodání zboží.

• Nízké ceny.
    • -Spletená přeprava, místo IN TIME Poštomat, skončila zásilka na depu.
    • -Místo Pálky na stolní tenis "BUTTERFLY KORBEL 700 " dodali přibližné o 30% levnější "TB 700 champ F2" kvalitativně také horší.
    • Zboží udávali skladem. Rychlost dodávky 11 dnů.

Klasický případ "levného" nákupu na internetu. Kdo chce může to risknout třeba mu to vyjde.

děkuji za Vaši recenzi,

Vaši zásilku jsme expedovali správně do poštomatu, jak jste si přál, jinak to ani nejde,

pálka je naprosto shodný model, jen se liší papírový obrázek sportovce na obalu,

dodávka se zpozdila díky uzavření prodejny v době dovolené, ale také proto, že jsme Vám doobjednali míčky, které nebyly skladem, abychom Vaši objednávku zaslali kompletní,

nerozumím tomu, proč jste nás vůbec neinformoval o problému s doručením nebo pochybností o druhu pálky,