Zboží vpohodě, ceny také...jen dodací lhůta se mi zdála dlouhá - 2 týdny při okamžitém zaplacení.

Mylné informace o dodání zásilky, zboží zatím vůbec nedorazilo. . Dodací lhůta nedodržena.

• nespolehlivost, klamavé jednání

S obchodem s slevovyprodej.cz jsem velice nespokojena, jelikož jsem si dne 18.6.2017 objednala zboží - GEL ACTIVE EVERYDAY od značky SCHOLL a místo toho jsem obdržela (po poměrně dlouhé době)napodobeninu ACTIVGEL z Číny. Po několika emailech jsem obdžela svozový list, s tím,že jsem zboží zaslala zpět a bude mi do 14dnů proplacen dobropis. Do dnešního dne jsem peníze neobdržela a komunikace z e-shopu je na nulovém bodu. Rozhodně nedoporučuji

Pozor jedná se o podvodný obchod. Nekomunikují. Lumpové. Smiřuji se s tím , že jsem poprvé naletěl a přišel o peníze. Zvažuji další kroky : ČOI ...

Chybí komunikace a informovanost. Když zboží nedorazilo do avízovaného termínu (týden) tak jsme volal a dozvěděl jsem se, že se čeká na jednu položku, díky které to neodeslali. Což je škoda, protože to byla drobnost a kdybych dostal informaci mailem, tak jsem nemusel celou zásilku nahánět na poslední chvíli - jednalo se o dárky k narozeninám.

• Zbozi po 14ti dnech vubec nedorazilo.Slozita komunikace s prodejcem...

• Dobrá komunikace,rychlé dodání

• Rychle dodani

• Spolehlivost, rychlost dodání

Vřele doporučuji

• Po vybalení doma jsem zjistil, že zboží nebylo nové, bylo používané a mechanicky poškozené.
    • Reakce obchodu - žádná

• nejste moc spolehliví. Dnes, tj. 31.7.2017 jsem se dovolal na reklamační odd., kde mne přepojili na obchodní odd., telefon jste nezvedli. Volám znovu, ale je mi oznámeno, že linka je uzavřena atd., že se má volat do 16:00 hod. !!! Na stránkách ale máte uvedenu prac. dobu v pondělí a středu do 18:00 hod. !!! Nicméně, urguji svůj předešlý dotaz, zda mi zašlete objednané hands free – 2 ks, které jste slíbili dodat do 27.7.2017.

Firma není spolehlivá a není komunikativní. Dnes, tj. 31.7.2017 jsem se dovolal na reklamační odd., kde mne přepojili na obchodní odd., telefon nezvedli. Volám znovu, ale je mi oznámeno, že linka je uzavřena atd., že se má volat do 16:00 hod. !!! Na stránkách ale má uvedenu prac. dobu v pondělí a středu do 18:00 hod. !!! Firma neodpověděla na mé písemné urgence a dotazy ohledně mé objednávky ze dne 18.7.2017 s tím, že slíbili zboží dodat do 27.7.2017.

Výhoda je, ze prodejna je v místě bydliště.

Dne 11.7. byla odeslána objednávka, kterou do dnešního dne t.j. 22.7.ješté nemám. Na mou žádost, kdy mi budou gel.vlozky zaslané mi bylo odpovězeno, že do konce tohoto týdne, což bylo do 21.7. Dnes je sobota a zboží nikde. Je normální, že tento obchod nikomu nedoporučuji. S přáním hezkého dne Sieglová A.

skvělé, rychlé

• Nevrací peníze za reklamované zboží.

NE!

• zboží dorazilo evidentně používané tak si to nepředstavuji
    • klamavý přístup k zákazníkovi na e-mail

• nic mě nenapadá
    • zboží nedorazilo a obchod mlčí...

nemohu posoudit, nemám zboží (naštěstí bylo objednáno na dobírkuú

• Zboží nedodáno v termínu, zpoždění nekomunikováno

• nedodržení uvedených termínů dodávky
    • "záhadné"podání zásilky na poštu

po tom co zboží nedorazilo kdy mělo,jsem obchod kontaktovala,obratem mi bylo sděleno že v ten den odesílají.Do dnes na sledování zásilky mám uvedeno: obdrženy informace k dosud nepodané zásilce....Na poště nikdo nic neví.čekám na vyjádření obchodu.Každopádně zatím asi můj nejhorší internetový obchod co jsem uzavřela a to mi zboží ještě nepřišlo....