• Přišlo do 3 dnů.
    • Poslali zboží, které ani nefunguje.
    • Na email, nebo na zprávu nikdo neodpovídá a zboží nejde vrátit.
    • Nic si z tohoto e-shopu neobjednávejte.

Z obchodu bych si v životě už nic neojednal. Je to pouze překupník z Aliexpressu.

Přišlo mi zboží bez českého návodu. Nelze je připojit k bezdrátové síti. Po přečtení recenzí na tuto společnost...ani nekomentuji. Kdo je nespokojený...šiřte informace přes své používané sociální sítě.

• Jednaji se zákazníkem jak ze psem
    • Dalo mi hroznou práci z nich vydolovat peníze za reklamované zboží. Asi po týdnu a pohrozeni ČOI se mi podařilo dostat část peněz zpět.
    • Nepřebírají poštu takže při zaslání na dobírku a ani neproplaci poštovné (zasláno na druhý pokus)

Celý obchod jedna velká ojebávačka. Kde se dá tak škudlí a okrádají zákazníka.

• Že vás nemůžu osobne nakopat do xichtu
    • Zboží přišlo použité a poškozené
    • Odpověď na reklamaci trvala dlouho s tím, že nestíhají, protože mají toho hodně..
    • Při výměně zboží mi přišel stejný výrobek...jen ho poslali v jiné krabici
    • Tenhle obchod se vysmívá lidem
    • Nekupovat nic....mohlo by se stát, že Vám při koupi prezervativů pošlou použité...

Měli by vás zavřít

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• HODNOCENÍ -0-
    • Balentes Group Czech s.r.o Českobrodská 444, 19012 PRAHA.
    • Bohužel také jsem naletěl teto formě podvodníků Zboží ltére odesláli bylo poškozené a už dřivé použito a reklamovano. Myslel jsem si že došlo k omylu. BOHUŽEL AROGANTNÍ JEDNÁNÍ. Vypisál jsem reklámční doklád a v nim opisál zavady. V odpovědí napsali: ZBOŽÍ POŠKOZENO,NEFUNKČNÍ. Zasadně posíláme nové zboží. Jsem PAFFF. Věc předávám COI. Nedejte se taký aby takovi podvodnici prodavali nekvalitni a poškozené zboží a cítili se beztrestni. HRUBE JEDNÁNÍ ZE ZAKAZNÍKÝ (telefoní rozhovor)

NEDOPORUČUJI

• NIC !!!!!!!
    • posílají použité zboží, již rozbalené a po vrácení zboží na náklady kupujícího je velmi těžké dostat peníze zpátky, slečna na telefonu lže, po mém upozornění, že předám spor dále mi volal sám majitel - arogantně mě upozornil, že mají 300 balíčků denně a mě rozhodně nepotřebují a ať již u nich nikdy nenakupuji.
    • Tento obchod rozhodně NEDOPORUČUJI !!!!!!! Neúcta k zákazníkovi, lžou, nevrací peníze a posílají použité zboží. Bohužel i nové je nulové kvality z Číny. Ať budete mí jakýkoliv problém, bohužel v tomto neprofesionálním obchodě se rozhodně žádné pomoci byť i na kterou máte nárok nedočkáte.

NEDOPORUČUJI !!!!!!!!

Tento obchod prodává a má negativní hodnocení i na těchto adresách
    *** editováno ***
    www.slevovyprodej.cz

vyhněte se těmto eshopům obloukem a pokud již máte problém , neváhejte se obrátit na ČOI

Dočtete se zde svých práv a lze v pohodlí domova podat podnět na prošetření.

• nabízí zboží, které nemají skladem

Rozhodně nedoporučuji. Zboží jsem objednala začátkem listopadu jako vánoční dárek a stále nic nemám. V lednu jsem objednávku zrušila s tím, že obchod mi vrátí peníze. Teď je téměř polovina února a peníze stále nemám...

• NIC
    • To, co mi přišlo nelze ani nazvat zbožím...

PROSÍM, NIKDO ZDE NEZKOUŠEJTE NAKUPOVAT!!! PŘIJDETE O PENÍZE A NERVY

• Rozhodně nedoporučuji, čekání na zboží 2 měsíce a na konec, poslali použité, neoriginal krabičce - nefunkční -nelze nabít do plné kapacity.
    • Jedná se o power bank 20000amh

Nedoporučuji! !!Vyhněte se tomuto e shopu obloukem.
    Zbytečně vyhozené peníze! !!!!

komunikace dobrá-dodaci lhuta dlouhá

• Pokud zboží není skladem,tak zavolají,ale pokud jim zadáte místo nedostupného zboží nové,tak neobjednají a posílají nekompletní objednávku.:-( Snad za to může jen shon okolo Vánoc

• Dobrý výběr, rychlé dodání

komunikace rychlost dodani

• Rozhodně se nema neobchodovat,od léta mi vracejí peníze za nefungujici zboží a nic. Až se teď do toho vložila obchodní inspekce,tak prý to vyřeší. Nedoporučuji opravdu.

Ne spolupracovat s nemí.

Bohužel mi dodnes cca 4 týdny , zboží nedorazilo.

spokojenost,rychlé a bezproblémové vyřízení

• přehledné stránky, zajímavé zboží

I když v den nákupu - 4.11.2017 bylo na stránce shopu uvedeno, že zboží dostanu 11.11., dodnes - 15.11. ani zpráva, ani omluva. Chápu, že 11. a 12. byl víkend, ale už je středa a kde nic, tu nic. Navíc budu platit dobírku, tudíž obchod nemusel ani čekat na připsání peněz na účet. Tak nevím. Píši sice, že obchod doporučuji, ale ......

• - bral jsem jen drobnosti, ale vždy v pořádku a obratem vyřízeno
    • - neshledal jsem

- funguje jak má