• ukázkové oblbování zákazníků
    • powerbanka je vadná i po třetí výměně, uvedená kapacita 20000mah je max. 5000mah a dále už nikdo nechce komunikovat

Toto je moje nejhorší zkušenost s e-shopem a že nakupuji pravidelně od jiných. Rozhodně nedoporučuji od nich cokoliv kupovat, protože to je zřejmě pokaždé zajíc v pytli. Již více jak dva měsíce řeším reklamaci a po kontaktování vedoucího reklamačního oddělení mi bylo pouze slibováno, že se vše dá dopořádkuí ale po cca měsíci komunikování a slibování už ani nebere telefon. Určitě hodlám na tyto nekalé praktiky informovat ČOI .

• Objednala jsem si powerbanku s obsahem 50 000 mah, přičemž má tak 3000mah, poslala jsem jim ji zpět a chtěla vrátit peníze, ale po měsíci mi přišla znovu ta samá.

Už nikdy.

• zboží přišlo v pořádku.
    • nedaly mi vědět že jim přišla platba na účet a kozačky přišly bez krabice

• 7.8. jsem objednala PC stůl,jelikož v požadovaném termínu nebyl,,byla provedena operátorkou storno objednávky dne 22.8. Do dnešního dne,,po slibech že pošlou peníze nazpátek,,peníze nemám,.Na meily neragují.Budu podávat TO

rozhodně NEDOPORUČUJI

Zakoupeno 26.8.2016. Foliovník jsem postavil v květnu 2017 a v září jsem zjistil, že je folie poškozená (popraskaná). Foliovník jsem reklamoval a co jsem se nedozvěděl reklamace byla zamítnuta, i když je vyroben z kvalitního materiálu, tak asi nepatří ven na sluníčko, déšť atd.

přez dřívější reklamaci,byla komunikace bezvadná a vše bylo vyřízeno .
    chci poděkovat za dárek jako omluvu.

• Objednal jsem Powerbanku s údajnou kapacitou 20000mAh, po vyzkoušení má tato max. kapacitu 5000 mAh.
    Dál jsem objednal držák mobil. telefonu do auta. Tento se při prvním použití rozpadl.
    Když jsem tyto informace sdělil odesílateli zásilky, tak nekomunikuje

• Reklamace

Moc dlouhá doba na vrácení peněz.

Povlečení které jsem si objednala přestože bylo nabízeno když bylo již vyprodáno.Po dobu 10 dní se nikdo neozval,musela jsem felefonicky požádat o vrácení převedených peněz. Čekám na jejich převod.
    Povlečení je nabízeno stále.

• První e-shop se nímž jsem se setkal, který nebyl schopný dodat inzerované zboží. Naprostá neprofesionalita na telefonní lince. Po telefonní urgenci přišel slib, že zboží zašlou a opět nedošlo. Jediné co dokázali, že zboží z nabídky smazali.

Obloukem se tomuto e-shopu vyhněte!!!

Rychlost

• Nekomunikativnost v případě storna objednávky

• rychlost dodání

objednána 2 ks zboží. Dopravci zaplaceny 2 ks , ale dopravil pouze 1 ks
    Urgence 25.9.17 - slíbeno dodání druhého zboží dodatečně.
    doufám, že k mé spokojenosti bude sjednána náprava

• nenašla jsem žádné
    • píší zboží na skladě, ale asi mají sklad až v Rusku, protože jsem na zboží čekala více jak týden a ještě mi přišlo něco jiného než jsem chtěla.

Já zde více nenakoupím.

• dobrý výběr zboží, doručení do domu
    • chybí český návod

• Objednala jsem postele Sára .Dovoz jak měl být ,postele kvalitni.

Velká spokojenost

Obchod je sice v pohode, ovsem zbozi, co jsem objednala ( silikonove poklicky ), je naprosto o nicem, videa, ktera k tomu ukazuji obchodnici, jsou naprosto zavadejici a zbozi nema v zadnem pripade tyto vlastnosti. Dobre se nenatahne ani vubec nedrzi na hrnci nebo misce. Obchod prodava zrejme veci, kde vubec nezna jejich funkcnost.

• rychlé jednání, dobrá cena
    • 1 ks zboží došel poškozen a na reklamaci nepřišla žádná odpověď

Jsem zklamaná, že obchod na moji reklamaci nereaguje!