• Nedůvěryhodný obchod
    • Neplní své povinnosti při vrácení zboží s poruchou. Po mnoha dnech od vrácení zboží vůbec nereagují na komunikaci,nevrátili zboží ani požadovanou částku za vadné zboží na účet

• cca po týdnu obchod zrušil objednávku pro nedostatek zboží

komunikace dodaci lhuta katastrofa

Stále mi dluží peníze za vrácené zboží......

Místo dvou kusů jsem dostal jen jeden po reklamaci byla slíbena náprava a bohužel se nic neděje

• kromě ceny nevím o žádné
    • dlouhá doba dodání

Zboží jsem reklamovala,přišlo na dvou místech poškozené(nikoliv vinou pošty) ani kvalita se mi nelíbila.Navíc rozměry nesouhlasily s rozměry v tabulce.Když jsme jí položili vedle auta,tak jsme viděli,že by pokryla max.3/4 auta.. Nyní čekám už týden na vrácení peněz jak společnost slibuje.

Už je to 14 dní a stále čekám na zboží, které bylo skladem, žádné info od e-shopu

• Rychlé doručení.
    • Produkt naprosto nesplnil to, co sliboval.
    • Budu produkt reklamovat.

• dobré ceny
    • Místo šlehače na mléko mi přišlo na těsto, odžmolkovač nefungoval, Po komunikaci mi bylo slíbeno že obojí vymění. Přišel šlehač na mléko, já poslala dle dohody i odžmolkovač, ale ten nepřišel a tak nemám ani funkční ani nefunkční, tak ani nemohu reklamovat.

• Nemám zpětnou vazbu na internetový obchod - potvrzení objednávky, fakturu,... Zboží je nekvalitní a přišlo poškozené.

• Objednala jsem si polarizované brýle, ale když jsem je vyzkoušela tak polarizované nebyly!!

Nedodržení termínu doručení, 2x jsem musela zboží urgovat.

• zelena eletricka bruska na nore rozlamana a nefunkcni

V tomto obchodě nakupuji léta a nikdy jsem neměl problém jak z nákupem, tak s případnou reklamací. Poslední nákup byl pravý opak. Čekám na odpověď 10 dnů pro nedodání kompletního zboží.

Zaslali jiné zboží, jiný typ, slíbili druhý den nápravu a výměnu, a po více než14 dnech se nic nestalo, ani po několika urgencích. Nikomu nákup na slevovaru nedoporučuji !!!

• nedodaná faktura, nerespektování způsobu platby

• Rychlost dodání.
    • Objednala jsem si nerezovou mísu na šlehání místo ní jsem obdržela nerezovou mísu na krmení pro psa. Paní na telefonu byla milá, ochotná. Prý okamžitě odešlou správné zboží s tím, že chybnou dodávku předám dopravci zpět. Od té doby (před 6 dny) se nic neděje.

• dobrá cena
    • rychlost odeslání
    • nemá výběr jiného kurýra nežli DPD

obchod je o.k., ale kurýrní firma DPD je zoufalost, tu bych si tak poslal pro smrt.

• Nebyl dodán český návod k výrobku.

Objednané zboží od Ogroup s.r.o. bylo dodáno bez českého návodu, na žádost o dodatečné zaslání návodu vůbec nereagovali.