DOBRÝ den. Takovou spoušt v jednom balíku se hnet tak nevidí. Byla mi zaslána auto kamera HX915 slevovar.Za prvé žádný návod, jen dodaci kousek papíru,po delším skoumání jsem kameru zapnul ale vnítřní zroj totálně prázny tudíž žádné data nedrží,krabička kamery silně poškkrábaná,můj dojem je tem že už byla tato kamera dlouho používaná

• ceny
    • dloooouhá dodací doba ... dvakrát jsem objednával a poprvé mi zboží poslali po měsíci bez jednoho tryčka a přesto za plnou cenu ... zboží jsme ani nepřevzal. Bylo mi slíbeno, že opraví cenu a fakturu a pošlou zboží znovu. Už to jsou 4 měsíce a pořád nic. nyní jsem čekal 12 dní a dnes je zboží na DPD bez předchozího upozornění. Až vyzvednu, tak dopíši další, hlavně jak jsem byl se zbožím spokojen ...

Reakce obchodu Slevovar.cz

Prosím řekněte nám vaše jméno a příjmení, ať vaše nákupy můžeme zablokovat. Nechceme zákazníky, kteří nepřebírají zásilky.

• žádná

• zboží bylo pokozeno,bez českého návodu

• Nenašel jsem žádnou
    • Špatně balené zboží

Výrobek přišel poškozený-ulomený kus,který nebyl ani v balíku-asi bylo nabaleno již poškozené,barva pouští a stabilita je minimální.

nedodal co jsem objednal a reklamace nanic!!!!

Již druhý týden od objednání se nic nekoná, zboží nedorazilo.

Reakce obchodu Slevovar.cz

Asi jste uvedl špatnou adresu nebo jste balík nepřevzal, balík se nám vrátil jako nedoručený

• Obtížné vymáhání daňového dokladu

Až po dvou dotazech telefonicky mi bylo sděleno, že objednávku stornují, kdybych nevolala, nic nevím.

Zboží byl fake, rozpadlo se při prvním použití

dodané zboží neodpovídalo zboží které bylo nabízeno na e-shopu

• Doposud nepřišlo zboží

• Jsou neschopni vyridit reklamaci
  • prodávají neskutečné šmejdy

• Objednala jsem si zaplatila převodem a nic mi nepřišlo.

• Vadné zboží

Objednal jsem si vice druhů zboží. U jednoho zboží mi byla dodána špatná nabíječka. Po tel.hovoru mi bylo slíbeno, že mi bude správná nabíječka poslána, ale potom jsem ještě třikrát telefonoval a nabíječka mi pořád nepřicházela. Tak jsem vadné zboží poslal zpět. Teď čekám na vrácení peněz za zboží.

• Dodano jine zbozi nez bylo objednano, bez jakehokoli dokladu, faktury a navic mizerne zabaleno

Skutecna sleva bez navodu jak pouzit produkt.

• nebyl poslán návod k použití

Máte dlouhé dodací lhůty.