Přišlo mi jiné zboží, než jsem si objednala. Mají nedostatky v e-shopu - jinak pojmenované produkty na webu, jinak v souhrnné objednávce a faktuře. Zboží jsem vrátila.

Žárovka nebyla v balíku

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Obchod požadoval zaplatit dobírku, přestože byla objednávka zaplacena převodem. Dáma v telefonu byla nekorektně arogantní. Tento E- Shop nebudu již používat!

Reakce obchodu skolni-potreby.eu

zboží jste si objednal na dobírku a zaplatil ho z nějaký důvodů předem na účet bez jakýchkoliv podkladů pro platbu.
    Pokud si zákazník objedná zboží na dobírku a ta je tak doručována, nelze už měnit u dopravce (při doručení) typ platby.
    Navrhli jsme vám řešení, že si dobírku uhradíte a my vám obratem vrátíme poslané peníze na účet. Bohužel jste tento krok neakceptoval.
    Nezlobte se na nás, ale s tímto nelze nic jiného dělat. Příště si musíte pohlídat vámi vybraný typ platby nebo nás informovat dopředu o jeho změně.

školní-potřeby.eu

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Objednala jsem si desky A4 a dostala desky A5...je to hodně smutné

Reakce obchodu skolni-potreby.eu

bohužel došlo ke špatnému spárování položek na heuréce, takže nám přišla objednávka na jiný rozměr. Chyba byla opravena.
    školní-potřeby.eu

• Nevím kdo moji objednávku balil, ale zboží mi přišlo zmuchlane a některé i bez obalu.

Reakce obchodu skolni-potreby.eu

pokud vám přišlo poškozené zboží, tak není problém, aby jste se nám ozval na tel. nebo e-mail. Takhle těžko soudit v jakém stavu vám objednávka se zbožím přišla.

Vystavene zbozi neni skladem

• Došlo mi něco jiného, než jsem objednala.

Reakce obchodu skolni-potreby.eu

Dobrý den, v případě, že vám dorazí jiný typ zboží nás prosím informujte na e-mailu nebo tel. Vzhledem ke zvýšenému počtu objednávek se může chyba samozřejmě stát..
    školní-potřeby.eu

• Přišlo mi jiné zboží než jsem si obednala

Reakce obchodu skolni-potreby.eu

v případě, že Vám přišlo jiné zboží tak neváhejte a obraťte se na naše zákaznické centrum.
    Určitě problém vyřešíme.
    +420 734 346 946
    [email protected]

skolni-potreby.eu

• Příliš dlouhá doba dodání!

U vás raději ani pastelky…

Reakce obchodu skolni-potreby.eu

Dobrý den, bohužel u nás došlo k chybě a nespárovala se nám vaše zaplacená zálohová faktura. Omlouváme se za prodlení, tohle se nám opravdu často nestává.
    skolni-potreby.eu

Jedno pero nepíše a některá pera přišla bez náhradních bombiček, přičemž plastový obal byl neporušen, tudíž nebyla během transportu nikým ukradena.

Reakce obchodu skolni-potreby.eu

v případě reklamace neváhejte a obraťte se na náš obchod.
    Vaší reklamaci touto cestou nelze řešit.
    Děkujeme

S přátelským pozdravem

skolni.potreby.eu

• Neplatila jsem zboží předem, protože to nejde, což je v tomto případě dobře.

Měla přijít faktura s podklady k platbě. Dosud nepřišla. Napsala jsem dva e-maily, ale nikdo mi na ně neodpověděl.

Reakce obchodu skolni-potreby.eu

nemyslím si, že jsme vám nedoručili zálohovou fakturu. Je vždy součástí potvrzení objednávky, která je automaticky vygenerovaná e-shopem. Při příjmu objednávky navíc posíláme znovu kopii zálohové faktury. Pokud je tedy uvedený správný e-mail a potvrzení objednávky nespadne do spamu, tak je vždy doručena!
    Jinou komunikaci než přijatou objednávku s vámi nemáme. Na příchozí e-maily opravdu odpovídáme. Takže recenze není zcela relevantní. V případě další komunikace není problém zavolat na naši tel. linku.

skolni-potreby.eu

Nevím, kde se stala chyba, ale zboží bylo doručeno na jinou adresu, než byla výslovně uvedena v objednávce. Jen schodou okolností se mi zboží dostalo do rukou.

Reakce obchodu skolni-potreby.eu

chyba vznikla při zadávání objednávky do systému. Adresa se spárovala z předchozí objednávky.
    Moc se omlouváme a děkujeme za pochopení.

skolni-potreby.eu

• Přivítala bych podrobnější rozepsání položek

• Rychlá objednávka
    • Zboží mi stále nebylo doručeno, ani žádný informativní email

DObrý den, za 500,- bych očekával ořezávátko které plní funkci, baterie nic nevydrží a adaptér k tomu není. Je to předražené, a ještě k tomu mi nepřišlo v barvě kterou jsem požadoval.

• objednávka mi přišla nekompletní
    • poničené zboží

Objednané zboží přišlo nekompletní i když po odeslání emailu zboží poslali. Dále přišlo zboží poškozené bohužel navrhli odeslat zboží zpět což na to ted nemám čas hold bude mít manžel co opravovat.

Varianta: dorazilo mi jiné zboží v nabídce schází....
    objednala jsem totéž zboží podruhé, tak uvidíme, jak si s tím obchod poradí.

• Zboží jsem objednala před 8 dny a stále mi nepřišlo.Asi po 5 dnech mi napsali, že zboží není skladem a čekají na naskladnění. Přitom na shopu bylo skladem.