Obchod nekomunikuje, zbozi stale nedorazilo. Velice nespokojeny.

obchod inzeroval zboží,které neměl na skladě

Většina zboží byla v pořádku ale rozměry obalu na učebnice přišli u všech uplně jiné :-( než jsem měla objednané. Proto nedoporučuji ....

Obchod bohužel nemohu doporučit. Objednal jsem zboží označené skladem, což mi bylo písemně potvrzeno. Po delší době čekání na zásilku a až na základě mojí urgence jsem se dozvěděl, že zboží skladem v požadovaném provedení/barevnosti není, termín naskladnění neznámý. Objednávku jsem byl nucen zrušit.

Reakce obchodu skolni-potreby.eu

u zboží bylo uvedeno že je skladem, ale jednalo se o poslední kus. Bohužel u toho výrobku je ukončená výroba. U druhého produktu bylo uvedeno "zboží na objednávku" . O skladové dostupnosti s nabídkou náhrady jste byl informován e-mailem.

skolni-potreby.eu

• Nulová komunikace
    • Zboží vůbec nedorazilo ztornovani z mé strany

Už nikdy víc v tomhle obchodě nic nekoupím

Reakce obchodu skolni-potreby.eu

trochu nechápeme vaši reakci. Objednávka byla druhý pracovní den expedována a vámi převzata.
    Zřejmě došlo k omylu.
    školní-potřeby.eu

• Nedostali štětce, praskla tempera jedna barva a neodpověděli mi na email....

Reakce obchodu skolni-potreby.eu

máte pravdu v zásilce chyběly štětce, které doposíláme. Poškozenou temperu bohužel nelze bez otevření balení odhalit. Samozřejmě reklamaci řešíme.
    Tímto se omlouváme za komplikace.
    školní-potřeby.eu

• Dlouhá dodací doba, objednávka přišla neúplná i když dopředu uhrazena. Na e-maily nikdo nereaguje... pro mě v dnešní době dost zklamání :-(

Reakce obchodu skolni-potreby.eu

bohužel dostupnost některých položek je v této době dost velký problém. Tím se může pozdržet i dodání zásilky. Na e-maily určitě reagujeme, ale věřte, že je teď objednávek opravdu hodně a vzhledem k povaze zboží se může vyřízení posunout.
    Není teď úplně jednoduché suplovat zavřená papírnictví.

školní-potřeby.eu

Obchod mi několikrát potvrdil přijetí objednávky, poté zaslal fakturu. Zboží jsem obratem zaplatila převodem z účtu. Obchod potvrdil přijetí částky a hned dalším mailem vzápětí ohlásil, že zboží nemá skladem. Je to již 12 dnů.... zboží stále nedorazilo.

Bohužel,obchod mi vůbec nedal informací, že objednané zboží neposlou.
    Takže jsem stále čekala, jelikož jdem věřila, že zboží je na cestě

nulová komunikace ze strany prodejce (kromě potvrzení objednávky)

Reakce obchodu skolni-potreby.eu

objednal jste si zboží, které je označené "na objednávku".
    Informovali jsme vás e-mailem následující pracovní den, že zboží není dostupné a je objednáno u dodavatele. Bohužel netuším, kde se stala chyba, že vám e-mail nebyl doručen.
    Za vzniklé komplikace se omlouváme.

Štěpán Ondráček

• Dlouha doba doruceni

Bohužel nedorazilo vše, co jsem zaplatila. Byly to drobné položky -desetikorunové (sešit, háčky na vánoční ozdoby), takže jsem to nechala být. Ale moje zkušenost tedy negativní.

Reakce obchodu skolni-potreby.eu

pokud chybí zboží v zásilce, tak není problém nám zavolat nebo napsat. Oprávněné reklamace určitě řešíme ke spokojenosti zákazníků.

Školní-potřeby.eu

strašně dlouhá doba na dodání,až na mji urgenci se začalo něco dít

Dodací lhůta je dlouhá

• Nepřipravenost, nezkušenost, nezodpovědnost.
    • Problémy od samého začátku. Kvůli Kovidu jsem si objednala 5 ks. kalendářů a zaplatila přes účet. Pak mě o stavu objenávky několik dní nikdo neinformoval. Až na můj e-mail odpověděli, že jeden z objednaných stolních kalendářů už nebude a že toho mají moc.
    • Kdybych to neřešila, zřejmě by se sami ještě dlouho neozvali.
    • Odpověděla jsem e-mailem, aby poslali zbytek objednaných kalendářů a za chybějící stolní kalendář vrátili peníze. Za pár dnů dorazil malý balíček, ve kterém ale chyběl další !!! objednaný a zaplacený velký nástěnný kalendář od Josefa Lady - na přiložené Faktuře ovšem započítaný je.
    • Aby mi věřili, že mi ho nedodali, že velký kalendář do malého balíčku zákonitě nemohl vejít, vše jsem nafotila s pomocí metru a odeslala ve vysvětlujícím e-mailu. Komunikace kvůli 5-ti kalendářům mne od začátku stála hodně času.
    • Paní z obchodu se už poněkolikáté omlouvá, nástěnný kalendář dodatečně pošle, nicméně peníze za první chybějící stolní kalendář na účtu stále nemám.
    • Jestli nechcete mít podobné problémy, před tímto obchodem varuji !
    • Věra

Reakce obchodu skolni-potreby.eu

vaše objednávka byla vyřízena ve slíbeném termínu 5-7 pracovních dní. Letos je opravdu díky Covidu výjimečný stav a nestíhají se vykrývat objednávky a komunikovat se zákazníky, tak jak je zvykem. Věřte, že nejsme jediní kdo je doslova zavalen množstvím drobných objednávek díky zavřeným obchodům. Na tuto situaci se opravdu nelze připravit v tak krátkém časovém úseku a podle mě bude ještě do konce roku hůře.
    Každopádně nedodaný kalendář je naše chyba a je vám samozřejmě dnes doposlán. Co se týče vrácení peněz, tak byly včera odeslány na váš účet.

S pozdravem a přáním hezkého dne za e-shop skolni-potreby.eu.
    Štěpán Ondráček

• zboží nedorazilo, nedali ani vědět, jestli došla platba. Doufám, že se vše vyřeší a já budu moct změnit hodnocení

• Sešity jsou kvalitní a pěkně
    • I přes nákup zboží, které bylo skladem, my bylo sděleno, že jeden sešit nemají skladem, ale že jej objednali a čekají na naskladnění, že poté ihned odesílají. Po týdnu mi napsali, že zboží vůbec nebude, jestli mi mohou poslat objednávku bez jednoho sešitu. Pak následně za další dva dny zboží odeslali. Celý proces tedy trval skoro dva týdny, což mi přijde na začátku školního roku velmi neflexibilní. Sešity jsme samozřejmě museli obratem koupit jinde, takže jsme pouze obalili učebnice. A sešity i když jsou super, jsou v tuto chvíli v roli náhradníků. Podobná situace se mi stala i vloni, jen došlo k naskladnění zboží a zaslání v pozdějším termínu. To jsem ale objednavala zboží asi v půlce srpna, takže jsem na doručení tolik nespěchala. Pokud tedy na zboží spěcháte, raději objednejte někde jinde. Pokud nespěcháte, určitě si vyberete a budete spokojeni.

Reakce obchodu skolni-potreby.eu

objednávka byla odeslána 5 pracovních dní po vytvoření vaši objednávky. Čekalo se na naskladnění zboží, které bohužel od dodavatele nedorazilo, což se bohužel ve školní sezóně stává. Informace o nedostupnosti položky jsme vám odesílali na e-mail.
    Je třeba si uvědomit, že školní sezóna je poměrně dost náročná a zboží si radši objednat s předstihem.

skolni-potreby.eu

Balíky papíru měli roztržený obal.

Objednávku i po urgovaní nemám. I po telefonickém dohovoru že mi zboží bude zasláno, není tomu tak. Problém s naskladnením jednoho produktu.... Už nebudu využívat.

• rychlost dodání
    • příliš fórové provedení