• Velká spokojenost a velmi dobrá spolupráce mezi zákazníkem a prodávajícím panem Sichem Vysočina tisíckrát dekuje je nadšená a vse již používá ve své domácnosti.

• Zbozi velmi kvalitní vždy co objednáno to odesláno velká spokojenost a kdykoliv se na prodejnu rada obrátím pan Sich se svým kolektivem je velmi ochotný a spolehlivý prodejce a zašle nám vždy vše kvalitní výrobky,co si objednáme již vše používáme u nad na Vysocine v několika rodinách tisíckrát děkujeme všem.

• Balení
    • Rychlá přeprava

okamžitá expedice

• Velmi dobrá zkusenost zboží z obchodu k zákazníkovi vždy došlo v naprostém pořádku,děkuji za vzájemnou spolupráci mezi panem majitelem Sichem jeho paní a ostatní co se o nás starají,abychom vždy zboží měly v pořádku u nás v Jihlavě na Vysocine jsme velmi spokojene.

výhodné ceny a a skvělá komunikace s obchodem.

• Velká spolehlivost velmi kvalitní zbozi spokojenost a nadšení se vším tisíckrát děkujeme jsme velmi spokojene a nadšení nemá konce jste vedoucí pane Sich s kolektivem laskavý vážíme si Vas a rady se na Vas obratime ženy z Jihlavy Vysociny.

• spokojennost

Rychlost dodávky a pěkný disajn

• Velká spokojenost s dodáním kvalitních výrobků slouží ke spokojenosti nasi rodiny denně vse co už máme doma používáme,děkujeme tisíckrát panu Sichovi a celému kolektivu prodejny.
    • Zbozi vždy v pořádku doručeno.Jsme velmi nadšeně šťastné a spokojene co si od Vas vždy objednáme.

Zbozi velmi kvalitní vždy slouží svému účelu i vzhledově velmi pěkné, kdokoliv přijde k nám, tak nádobí obdivuje a moc se mu líbí, tak objednáváme dále, to u nás na Vysocine není vidět sama radost v tom vařit a chystat jídlo pro rodinu,ci návštěvu,děkujeme všem.

• Rychlé vyřízení objednávky a dodání zboží.

Doporučuji obchod.

Kvalita,rychlé dodání.Spokojenost

Kvalitní výrobky, rychlé dodání, doporučuji!!!

vše bylo v pořádku, precizně zabaleno, navíc nečekaný dáreček ve formě obracečky, milé překvapení

• mohu jen doporučit

• Spokojenost

Nic

• Rychlé vyřízení

Spokojenost

• rychlé doručení
    • zboží perfektně zabaleno
    • přehledný e-shop

Jsem velmi ráda, že jsem ještě sehnala doplnění k jídelnímu servisu MÄSER AMELIE. Talíře tohoto typu používám už 5 let, myju je v myčce a vypadají pořád skvěle. Vzor je nadčasový, elegantní tvar i velikost talířů naprosto vyhovují. Doporučuji.

Perfektní komunikace, rychlost :)

• rychlé dodání, kvalita,nízká cena