• Velká výhoda a velmi dobrá spolupráce mezi panem Sichem vedoucím s kolektivem,zbozi super a moc se nám líbí již vše používáme děkujeme všem,kteří se o nad tak hezky starají vse super zabaleno a odesláno k nám do Jihlavy,Vysocinu.

Zboží je opravdu bytelně zabaleno, kupovala jsem talíře a došly bez jediné újmy, talíře byly ve 2. jakosti a i tak jsou moc pěkné. V popise je vše popsáno. Rychlé odeslání.

• Velmi dobrá spolupráce mezi zákazníkem a panem vedoucím Janem Sichem s kolektivem,děkujeme jsme nadšeně a velmi spokojene,tisíckrát poděkovat za kvalitní zboží dodáno až do domu zákazníka Jihlave,Vysocine.

V tomto obchode som našla presne to, čo som hľadala, chcela som dokúpiť k tomu, čo už mám doma.

• Reaguje obchod na dotazy.

Sortiment nelze již doobjednat v celém kompletu (dílech).

• Rychle dodání,krásně probalene zbozi, spokojenost....ceny super

Určitě znovu objednám a doporučím známým...

• Extrémne rýchle doručenie, tovar bezpečne zabalený a doručený bez poškodenia

Velmi dobre zkušenosti s obchodem,vse mám vždy zašlou kvalitní výrobky pro naše domácnosti na Vysocine,kolektiv s panem vedoucím Janem Sichem je velmi dobrá spolupráce,spokojene a nadšeně ženy z Jihlavy,krasne Vysociny,děkujeme tisíckrát za všechny výrobky od Vas.

• Velká spokojenost se zbožím,již vše používáme u nás na Vysocine,vse vyborne zabalené a odeslané a s kurýrem také velká spokojenost,zboží nám doveze až domů,děkujeme všem,kdo nám posila kvalitní zboží pro naše domácnosti,nashledanou hezky nový týden přejeme všem z Vysociny,velmi spokojene ženy,tisíckrát děkujeme.

• Velká výhoda nakup kvalitního zboží až domů ke spokojenemu zákazníkovi,tisíckrát poděkovat panu vedoucímu Janu Sichovi s kolektivem,vse v pořádku doručeno,zabaleno,neporušené,již vše používáme v našich domácnostech v Jihlave,na krasne Vysocine,vřele díky a krásný den.

• Veliká spokojenost s objednanym zbožím vse došlo v pořádku až k zákazníkovi tisíckrát děkuji za nadherne věci do domácnosti u nás na Vysocine.

• Velká spokojenost se zakoupením zbožím vse došlo v poradku velmi kvalitní ,až domů k zákazníkovi, již vše používáme ve svých domacnostech děkujeme celému kolektivu pod vedením pana Jana Sicha s manželkou a jejich zaměstnancům,kteří nám posílají kvalitní zboží, máme velkou radost a nadšení mezi námi je suprove.
    • Výhoda,kvalita,přeprava zboží až k zákazníkovi,velká spolehlivost a spokojenost u nás v Jihlave.

Jen samé kladné názory kvalitní zboží velmi dobrá spolupráce mezi prodávajícím a kupujícím zákazníkem,tisíckrát děkujeme velmi spokojene zákaznice z Jihlavy,Vysociny

• Rychlé doručení. Zboží precizně zabaleno, takže nádobí se cestou nerozbije.

• Rychlé,bezchybné a pečlivě zabalené

Spokojená Pěkné talíře .2.jakosti nepoznala jsem vadu žádnou.

rychlé vyřízení,jsem spokojená

• cena, rychlost
    • nádobí i krabice byly tak zaprášené, jako by ležely ve skladě sto let

ok

Rychlé jednání a dodání zboží.

• Velice výborná zkušenost,spolupráce,vse posláno dle přání zákazníka,velkacspokojenost,nadšení krasne se vse da používat v kuchyni při vaření a různých příležitostech,kvalita veškerého nádobí velmi výborná děkujeme tisíckrát všem,co nám posílají kvalitní zboží pro domácnost,kolektiv s vedoucím panem Sichem je ochota,laskavost a upřímnost poradit a pomocí při výběru všech věcí pro domácnost,děkujeme všem a přejeme příjemné květnové dny ženy z Jihlavy,krasne Vysociny.

• Rychlé odeslání
    • Jinde moka hrníčky jsem nesehnal
    • Celkem levné