• Vse me došlo z prodejny manželů Sichovych v pořádku jsem velmi spokojena až domů na moji adresu i doprava velmi spolehlivá všem co se podílejí na nádherném zboží a posílají nám do našich domovů tisíckrát děkujeme jsme velmi spokojene a nadšeně ženy z Jihlavy,krasne Vysociny

Pečlivě zabalené, rychlé vyřízení. Ráda zde nakupuji

• Vse v pořádku,splněno na 100% velká spokojenost děkuji panu Sichovi s kolektivem Urbanova.

Velká spokojenost s nádobím,vše již používáme ve svých domácnostech,děkujeme vedoucímu panu Janu Šichovi a celému kolektivu za jeho kladný přístup k zákazníkům,nám dříve narozeným,je to pro nás všechny velká pomoc při nákupech,až k nám domů na Vysočinu,tisíckrát všem děkujeme za ochotu a laskavost,že nám pan Šich Jan zasílá velmi kvalitní výrobky,které u nás v krajském městě Jihlavě nekoupíme.

jsem spokojená

• Rychlost vyřízení objednávky

Velká spokojenost s nákupem, dovozem zboží až domů,již používáme jsme nadšeně a tisíckrát děkujeme z Jihlavy,Vysociny

byla jsem velice spokojena děkuji

• Velká spokojenost,kvalitní zboží,nakup až domů se vším naše rodinky a kamaradky jsou velmi nadšeně a vse již používáme ve svých domácnostech,děkujeme tisíckrát.

Vřele doporučuji všem kamarádkám a přátelům,spokojenost s nádobím pro domácnost a rodinu velke poděkování patří panu vedoucímu Janu Sichovi a celému kolektivu opravdu si velké poděkování zaslouží a Vysočina je spokojena s výrobky,co jsme si od Vas zakoupili a pořídili do svých rodin.

Velká spokojenost.
    Odesláno prakticky obratem.

• Velky vyber, dobra cena, rychle dodanir

• Velká spokojenost,děkuji,kdykoliv se rada vrátím zpět a objednám kvalitní výrobky,děkuji tisíckrát

Velmi rady tady nakupujeme a jsme velmi spokojene ženy z Vysociny,vse již používáme ve svých domácnostech,vždy vše doručeno v pořádku a velmi kvalitní výrobky,které tady u nas na Vysocine,nikde nekoupíte,děkujeme za nádobí a veškeré věci ,vse již slouží svému účelu a k veliké spokojenosti,nás zakazniku,přejeme krásné léto a příjemnou dovolenou vedoucími panu Kanu Sichovi,rodince a kolektivu prodejny,odkud máme zboží.

• Siroky sortiment, dobre ceny

• Dobrý den vážený pane Sich s rodinou a s Vašim kolektivem,jsme u nás na Vysocine v Jihlave velmi spokojene a nadšeně s kvalitou zaslaných věci pro naše domácnosti, tisíckrát děkujeme a velmi rady se na Vas obrátíme cokoliv budeme potřebovat v našich domácnostech.

Doporučujeme všem zákazníkům,u nás velká spokojenost a velmi dobrá spolupráce,toho si moc vážíme,že nám pomáháte doplňovat krásným nádobím a věcmi od Vas děkujeme tisíckrát všem hodným lidem z prodejny sklo-nadobi s vedoucím panem Janem Sichem pravém si zaslouží od nás dříve narozených z Jihlavy,velkou a upřímnou pochvalu.

• Dobrý den pane Sich s kolektivem velká spokojenost s doručením zboží od Vas z prodejny,až k nám domů do Jihlavy na Vysocinu vseorobehlo v maprostem pořádku a se zbožím jsem velmi spokojena tisíckrát děkujeme za kvalitní výrobky od Vas až k nám domů,jsme nadšeně a spokojene všechny kamaradky i rodina, již veškeré zboží používáme v našich domacnostech a vážíme si velmi dobře spolupráce s vedoucím panem Janem Sichem a jeho kolektivem,nashledanou .
    • Vse kvalita,super a velká spokojenost a spolupráce a zboží doručeno v pořádku až domů do našich domácnosti,nadhledanou z Jihlavy.

Doporučuji všem známým,rodině,kamarádkám a přátelům,radost, tak kvalitní zboží od Vas používat,ochota,laskavost,spolehlivost,spokojenost děkujeme tisíckrát .

• rychle doručení, skvěle zabaleno, vypada stejně jako na vebu, plná spokojenost

• Velmi rozumné ceny
    • Rychlé vyřízení
    • Dobrá komunikace

• Perfektně zabalená sada nádobí, rychlé doručení do samoobslužného boxu

Obchod doporučuji.