• Rychlá komunikace
    • Nevím kolik z uvedeného zboží mají opravdu skladem (možná jsem měl jen smůlu)

Zboží uvedené jako skladem na skladě nebylo. Místo např. prodloužení dodací lhůty mi byl nabídnut pouze jiný typ produktu, který jsem ale odmítl a objednávku zrušil.

• komunikaci a nepravdivé info o odeslání.

• Nekomunikuje v případe problémů
    • Zboží jsem vratil neposkozene, nepouzite protoze to nebylo presne to co jsem objednal ikdyz me pisemne ujistili, ze zbozi stejne jako jsem objednal ale pod jinym kodem a jinou cenou ale ja s tim souhlaskl v dobre vire ze dostanu zbozi sice pod jiny. Kodem ale funkcnost bude stejna jak me piseme ujistili. Zbozi tu funkci neplnilo.

Bida, nebrat

Reakce obchodu NaVašeAuta.cz

na tento případ si vzpomínám. Jednalo se o náhražku zboží, které se již nevyrábí. Jedeme podle daných katalogových čísel výrobce, takže bohužel to, že daný produkt neseděl není způsobeno tím, že bychom Vás chtěli nějak podvést, ale tím, že to prostě udává výrobce v katalogu. Toto bohužel nejsme schopni ovlivnit.

Omlouváme se tedy za vzniklý problém, obchod byl stornován s veškerými adekvátními kroky, tak snad je alespoň toto v pořádku.

• zboží uvedené jako skladem není v dohledné době k dispozici

Z jednoho špatného pokusu nebudu dělat závěry. Třeba jsem měl jen smůlu. Minimálně však byla na webu mylně uvedená informace o dostupnosti zboží. Pozitivně hodnotím, že nebyl problém zrušit celou objednávku, ačkoliv jen část nebyli schopni dodat. Při nákupu za pár korun už je dražší poštovné, než zboží a tak se nevyplatilo objednávku dělit na dvě.

Reakce obchodu NaVašeAuta.cz

moc se omlouváme za danou komplikaci. Pravděpodobně se jednalo o chybu na našem externím skladu, kdy se zboží tváří jako dostupné a pak zjistíme, že ač dostupné má být, tak není (odpis).

Děkujeme za pochopení.

• Jen to že u produktu mají rozměry, ale jak se ukázalo špatné.
    • mizivá komunikace

Popíšu vám moji objednávku.
    13.1 jsem si objednal těsnění pod výfuk podle rozměrů uvedených na stránkách. Přišlo mi potvrzení objednávky a 14.1 jsem zaplatil částku. pak se nic nedělo. 23.1 jsem se začal pídit co je s objednaným zbožím. Odpověď byla, že jim nezafungoval systém a objednávka byla špatně vyhodnocena. Po dvou omluvných mailech mi těsnění konečně dorazilo. Když jsem ho doma rozbalil zjistil jsem , že má jiný rozměr, který byl uveden přímo na obalu. Ten jsem jim vyfotil a poslal v mailu s vysvětlením že má jiný rozměr. Zboží jsem poslal zpět s žádostí o dodání toho správného.To bylo 27.1. Na odpověď jsem musel čekat až do 31.1. Přišla omluva, že měli chybu a že když jim pošlu vin kód na které auto to chci , že mi seženou to správné. Napsal jsem si tedy o jiný rozměr z jejich seznamu s otázkou jestli musím vytvořit novou objednávku nebo jestli ten mail stačí, případně ať mi pošlou rozdíl ceny, který mám doplatit.To bylo 1.2. Dneska mi došla trpělivost, protože jsem nedostal opět žádnou odpověď. Napsal jsem jim že chci vrátit peníze a veškeré objednávky ruším.

Při vybírání internetového obchodu jsem spoléhal na vaše doporučení, ale jak jsem přesvědčil ani to není záruka, že jako zákazník budu spokojen, příště už na doporučení určitě nedám.

Vážený pane Žáček,

velice mne mrzí, že jste si musel projít takto nesprávným postupem řešení objednávky, bohužel se nám sešla řada náhod, která k celému tomuto nezdařenému procesu napomohla. Kolega, který měl toto na starosti byl samozřejmě adekvátně potrestán, z mojí strany mohu jen připojit opětovnou omluvu za nevyřízenou objednávku.

Samozřejmě jsem na Váš bankovní účet zaslal celou částku za objednávku zpět, včetně náhrady poštovného, které jste musel zaplatit při posílání zboží zpět, takže doufám, že alespoň z této strany nemáte kvůli naší chybě "manko".

S díky a pozdravem,
    Petr Maleček
    NaVašeAuta.cz.

• Nízké ceny
    • Dlouhá dodací doba, zboží místo na dodací adresu dorazila na fakturační (ačkoliv v potvrzení objednávky byla uvedena ještě správně)

Reakce obchodu NaVašeAuta.cz

za tento nedostatek se velice omlouváme. Právě z těchto důvodů zvažujeme zrušení možnosti odlišné doručovací adresy od té fakturační. Vznikají pak jen komplikace a důvody k nespokojenosti.

• Dotazovat se na spokojenost dodávky, když jediná jednoduchá položka zboží není dodána ani během několikatýdnů , přestože je uvedena skladem je skoro drzost.

Reakce obchodu NaVašeAuta.cz

Objednávka byla odeslána 30.12.2010, zákazník se ozval po deseti dnech, zásilka dorazila 17.1.2011. Chyba vznikla na straně ČP.