Co jsem si objednal, to mě přišlo.

• sortiment, který jinde nenajdu
    • bezvadné ceny
    • trošku horší komunikace a delší dodací doba,
    • ale nakonec, když převezme iniciativu kupující (zavolá si a zeptá se :-)) vše se vyřešilo k mé spokojenosti

• Sortiment LIQUI MOLY
    • Výhodná cena

Vynikající,
    doporučuji.

• Sortiment zbozi jaky k memu udivu jinde nemaji.
    • Funguje i kdyz jsem mel po par dnech pocit, ze jsem byl napalen.
    • Komunikace - mimo automatickou odpoved neprisla na me dotazy zadna odpoved.
    • Platil jsem ihned prevodem a jeste den pred dorucenim bylo v profilu "neuhrazeno".
    • Doruceni trvalo skoro tyden, coz mi bez komunikace prijde celkem dlouho.

• Rychlá komunikace
    • Nevím kolik z uvedeného zboží mají opravdu skladem (možná jsem měl jen smůlu)

Zboží uvedené jako skladem na skladě nebylo. Místo např. prodloužení dodací lhůty mi byl nabídnut pouze jiný typ produktu, který jsem ale odmítl a objednávku zrušil.

• Rychlé dodání a kvalitní zboží

Byl jsem s nákupem velice spokojen a rád u Vás nakoupím příště znovu.

• komunikaci a nepravdivé info o odeslání.

• Doba dodání

Ceny SUPROVÉ jsem moc spokojen určitě se budu vracet a budu doporučovat

• chybí telefonní kontakt
    • zboží dorazilo na fakturační adresu nikoliv na dodací

Reakce obchodu NaVašeAuta.cz

za doručení na chybnou adresu se moc omlouváme, už se nám to stalo bohužel několikrát. Zvažujeme, že možnost rozdílné doručovací a fakturační adresy úplně zrušíme. Předejdeme tím dalším chybám při doručování.

• ikdyz jsem si musel na zbozi pockat delsi dobu cca 18.12.-06.01. beru ohled na svatky...zbozi prislo,pomohlo k vyreseni proboblemu a za to sem rad..predevsim je zbozi od NVA jedno z nejlevnejsich na cz trhu.ikdyz mam zastoupeni LMolly 5minut od baraku cena pripravku byla temer o 110kc drazsi
    • i nadale budu u teto firmy odebirat zbozi.
    • mohu doporucit.
    • jediny minus ..neplatny email na kontrolu objednavek .

mohu doporucit.

Reakce obchodu NaVašeAuta.cz

mail pro kontrolu objednávek je [email protected].

• Plzeň

Levná kvalita

• Nekomunikuje v případe problémů
    • Zboží jsem vratil neposkozene, nepouzite protoze to nebylo presne to co jsem objednal ikdyz me pisemne ujistili, ze zbozi stejne jako jsem objednal ale pod jinym kodem a jinou cenou ale ja s tim souhlaskl v dobre vire ze dostanu zbozi sice pod jiny. Kodem ale funkcnost bude stejna jak me piseme ujistili. Zbozi tu funkci neplnilo.

Bida, nebrat

Reakce obchodu NaVašeAuta.cz

na tento případ si vzpomínám. Jednalo se o náhražku zboží, které se již nevyrábí. Jedeme podle daných katalogových čísel výrobce, takže bohužel to, že daný produkt neseděl není způsobeno tím, že bychom Vás chtěli nějak podvést, ale tím, že to prostě udává výrobce v katalogu. Toto bohužel nejsme schopni ovlivnit.

Omlouváme se tedy za vzniklý problém, obchod byl stornován s veškerými adekvátními kroky, tak snad je alespoň toto v pořádku.

• zboží uvedené jako skladem není v dohledné době k dispozici

Z jednoho špatného pokusu nebudu dělat závěry. Třeba jsem měl jen smůlu. Minimálně však byla na webu mylně uvedená informace o dostupnosti zboží. Pozitivně hodnotím, že nebyl problém zrušit celou objednávku, ačkoliv jen část nebyli schopni dodat. Při nákupu za pár korun už je dražší poštovné, než zboží a tak se nevyplatilo objednávku dělit na dvě.

Reakce obchodu NaVašeAuta.cz

moc se omlouváme za danou komplikaci. Pravděpodobně se jednalo o chybu na našem externím skladu, kdy se zboží tváří jako dostupné a pak zjistíme, že ač dostupné má být, tak není (odpis).

Děkujeme za pochopení.

• -skvělé ceny se s rovnánim třeba z Autokelly
    • -velky výběr kvalitních nahradních dílu
    • -skvěla komunikace
    • -žádne

Perfektní e-shop z kvalitníma dílama ze supr ceny, konečně e-shop kde se nesnaží za každou cenu prodávat nekvalitní předražené nahradní díly s obrovskou marži, velky výber nahradních dílu, sehnal jsem i to co bylo k sehnáni jen v autorizovaném servisu za zlomek ceny originálu.

Reakce obchodu NaVašeAuta.cz

děkujeme za Vaše příjemné hodnocení. Ano, snažíme se prodávat zboží nejvyšší možné kvality a jelikož se nejedná o náš hlavní finanční příjem, tak můžeme oželit i samotnou marži, kterou na zboží máme (není to naše hlavní živnost, jen "přivýdělek" ... což ovšem neznamená, že na to hledíme nezodpovědně). Ceny tak můžeme zachovat poměrně nízké.

Budeme se těšit na případný další nákup.

• Výhodná cena
    • Podle mé zkušenosti je zapotřebí věnovat větší péči při odesílání zboží! Zboží místo na dodací adresu bylo dodánona fakturační adresu, kde jej nikdo nečekal!

Reakce obchodu NaVašeAuta.cz

za chybu doručení na jinou adresu se velice omlouváme.
    Již jsme se s touto chybou setkali několikrát, proto zvažujeme, že možnost zaslání zboží na jinou adresu než je ta fakturační zcela odebereme.

Děkujeme za Váš nákup!

Hezký den,
    Petr Maleček.

• Dobré ceny
    • Dostupnost zboží
    • Dlouhá doba dodání
    • Chybí informace o stavu zásilky

• Nákup v klidu domova.
    • Přehlednost
    • Nevím o žádných

Spokojenost

• -cena zboží, cena za dopravu

Výhodná cena (konkrétní zboží , bylo nejlevnější), nepřekáněji to s poštovným, komunikace se zakazníkem.

Reakce obchodu NaVašeAuta.cz

děkujeme za Váš nákup, budeme se těšit na případný další.

S díky a pozdravem,
    Petr Maleček
    NaVašeAuta.cz

• Jen to že u produktu mají rozměry, ale jak se ukázalo špatné.
    • mizivá komunikace

Popíšu vám moji objednávku.
    13.1 jsem si objednal těsnění pod výfuk podle rozměrů uvedených na stránkách. Přišlo mi potvrzení objednávky a 14.1 jsem zaplatil částku. pak se nic nedělo. 23.1 jsem se začal pídit co je s objednaným zbožím. Odpověď byla, že jim nezafungoval systém a objednávka byla špatně vyhodnocena. Po dvou omluvných mailech mi těsnění konečně dorazilo. Když jsem ho doma rozbalil zjistil jsem , že má jiný rozměr, který byl uveden přímo na obalu. Ten jsem jim vyfotil a poslal v mailu s vysvětlením že má jiný rozměr. Zboží jsem poslal zpět s žádostí o dodání toho správného.To bylo 27.1. Na odpověď jsem musel čekat až do 31.1. Přišla omluva, že měli chybu a že když jim pošlu vin kód na které auto to chci , že mi seženou to správné. Napsal jsem si tedy o jiný rozměr z jejich seznamu s otázkou jestli musím vytvořit novou objednávku nebo jestli ten mail stačí, případně ať mi pošlou rozdíl ceny, který mám doplatit.To bylo 1.2. Dneska mi došla trpělivost, protože jsem nedostal opět žádnou odpověď. Napsal jsem jim že chci vrátit peníze a veškeré objednávky ruším.

Při vybírání internetového obchodu jsem spoléhal na vaše doporučení, ale jak jsem přesvědčil ani to není záruka, že jako zákazník budu spokojen, příště už na doporučení určitě nedám.

Vážený pane Žáček,

velice mne mrzí, že jste si musel projít takto nesprávným postupem řešení objednávky, bohužel se nám sešla řada náhod, která k celému tomuto nezdařenému procesu napomohla. Kolega, který měl toto na starosti byl samozřejmě adekvátně potrestán, z mojí strany mohu jen připojit opětovnou omluvu za nevyřízenou objednávku.

Samozřejmě jsem na Váš bankovní účet zaslal celou částku za objednávku zpět, včetně náhrady poštovného, které jste musel zaplatit při posílání zboží zpět, takže doufám, že alespoň z této strany nemáte kvůli naší chybě "manko".

S díky a pozdravem,
    Petr Maleček