• Trvalo to strašně dlouho

Hrozná doba doručení a spracovani objednávky. Jsem zvědavý jestli ty semena budou vůbec to co mají být a vyklíčí mi...

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za recenzi. Velmi nás mrzí dlouhé čekání na objednávku. Ve Vaší objednávce byla semena, která bylo potřeba doobjednat. Doba doručení doobjednaného zboží jsou většinou 2 pracovní dny. Jakmile jsme zboží naskladnili, Vaši objednávku jsme ihned expedovali.

Žaneta za tým Semena-marihuany.cz

Všechno v pohodě , mohli by dávat víc darecku jako nejmenovaný jiný obchod

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za pozitivní recenzi. Velmi nás těší Vaše spokojenost s naším eshopem. Těšíme se na váš další nákup u nás a pevně věříme, že budete opět spokojený s našimi službami.

Žaneta za tým Semena-marihuany.cz

Supr ochod se supr výběrem semínek

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za milou recenzi. Jsme velmi rádi, že jste byl s naším e-shopem spokojen. Věříme, že tomi bude i nadále. Budeme se těšit na Vaše další objednávky.

• Nulová komunikace
    • Vadné produkty

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za recenzi. Vaše špatná zkušenost nás velmi mrzí. Neregistrujeme od Vás žádný dotaz.
    Při jakýchkoliv potížích s objednávkou se na nás neváhejte obrátit na tel. 727 890 090, nebo na emailu [email protected].

Perfektní přístup a vyřízení

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za milou recenzi. Vaší recenze si velmi vážíme. Těší nás Vaše spokojenost s našimi službami. Budeme rádi, když náš e-shop opět navštívíte.

Žaneta za tým Semena-marihuany.cz

Profesionální přístup a rychlé vyřízení objednávky, příkladná komunikace se zákazníkem.

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za krásnou recenzi. Jsme rádi za Vaší spokojenost. Vaše slova nás velmi potěšila. Pozitivní recenze nás vždy motivují ke zlepšování našich služeb. Budeme se těšit na Vaši další objednávku.

• Rýchla doprava

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za pozitivní recenzi. Těší nás, že jste s námi byla spokojena. Věříme, že budete i nadále.

Žaneta za tým Semena-marihuany.cz

• Dost popisek o semenem o druhu

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za pozitivní recenzi a 100% hodnocení. Těší nás Vaše spokojenost s naším e-shopem. Budeme rádi, když náš e-shop opět navštívíte.

• Bonus 2 semínka navic

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za pozitivní recenzi. Velmi nás těší Vaše spokojenost s naším eshopem. Budeme se těšit na Vaše další objednávky.

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za 100% hodnocení. Objednávky se vždy snažíme expedovat co nejrychleji. Budeme rádi, když náš e-shop opět navštívíte.

• Seriózní
    • Ochotní
    • Velmi vyhovující
    • Bez problematiky
    • Přibalí samolepky, doporučuji

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za Krásnou recenzi. Vaší recenze si velmi vážíme. Těší nás Vaše spokojenost s našimi službami. Budeme rádi, když náš e-shop opět navštívíte.

• rychlé doručení

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za pozitivní recenzi. Objednávky se snažíme expedovat vždy co nejrychleji. Těší nás, že jste s námi byl/a spokojen/a. Věříme, že budete i nadále. Budeme se těšit na Vaši další objednávku.

• Zásilka byla včas doručena

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za 100% hodnocení. Objednávky se vždy snažíme odesílat co nejrychleji, a mít spokojené zákazníky. Budeme velmi rádi, když náš e-shop opět navštívíte.

vše ok

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za pozitivní recenzi. Těší nás, že jste s námi byl/a spokojen/a. Věříme, že budete i nadále.

Žaneta za tým Semena-marihuany.cz

Konečně něco na trhu, co opravdu efektivně pomáhá. CBD kapsle zabírají téměř okamžitě, již po 5. dni jsem cítil znatelnou úlevu bolesti a rád bych věřil, že budou mít i regenerativní účinky. Každopádně skvělá věc a mohu jen doporučit!!!

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za krásnou recenzi. Vaše slova nás velmi potěšila. Jsme velmi rádi, že jste byl s našim produktem spokojen. Věříme, že tomu bude i nadále.

• 100% klíčivost

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za pozitivní recenzi. Těší nás, že jste byl s produktem spokojen. Budeme rádi, když náš e-shop opět navštívíte.

OKEJ.

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za 100% hodnocení. Jsme velice rádi za Vaší spokojenost. Doufáme, že budete i nadále.

Žaneta za tým Semena-marihuany.cz

Operátorka velice ochotná a vstřícná

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za krásnou recenzi. Vaše slova nás velmi potěšila. Jsme velice rádi, že jste byl s našimi službami spokojen. Budeme rádi, když náš e-shop opět navštívíte.

Žaneta za tým Semena-marihuany.cz

• kladné řešení obědnávek.

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za milou recenzi. Velmi nás těší Vaše spokojenost s naším eshopem a našimi službami.

• výběr / cena
    • rychlost expedice
    • vetšinou vše skladem

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za krásnou recenzi. Velmi nás těší Vaše spokojenost s naším eshopem. Objednávky se snažíme vždy odesílat co nejrychleji. Budeme rádi, když náš e-shop opět navštívíte.