Byl to můj první nákup a zatím perfektní

Milý zákazníku,

děkujeme Vám za skvělou recenzi. Jsme velmi rádi za Vaší spokojenost, a že jsme vám mohli zajistit pozitivní zážitek s prvním nákupem. Budeme se těšit na Vaši další objednávku. Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv další otázky nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za vaši důvěru.

• Výber tovaru
    • Ceny
    • Rýchle doručenie

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za vaši pozitivní recenzi. Jsme rádi, že jste byl spokojen se službami našeho e-shopu. Naším cílem je poskytovat široký sortiment kvalitního zboží za přijatelné ceny a zároveň zajistit rychlé doručení, abyste mohli co nejdříve využít svého objednaného zboží. Děkujeme Vám za Vaši podporu a doufáme, že náš e-shop opět brzy navštívíte.

Vše v naprostém pořádku

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za Vaši skvělou recenzi. Jsme velmi rádi, že jste byl/a spokojeni s našimi službami. Vaše podpora a spokojenost jsou pro nás velkým potěšením. Pokud budete mít v budoucnu jakékoli dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Budeme se těšit na Vaše další objednávky.

rychlé doručení

MIlý zákazníku,

těší nás, že jste byl spokojen s rychlým doručením. Vždy se snažíme objednávky expedovat co nejdříve. Pokud budete mít v budoucnu jakékoli otázky nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme Vám za vaši podporu a doufáme, že Vás brzy opět uvidíme jako našeho spokojeného zákazníka.

Milý zákazníku,

děkujeme Vám za pozitivní recenzi. Snažíme se, aby doručení bylo co nejrychlejší a abyste mohl vaše objednávky využít co nejdříve. Vaše spokojenost je pro nás důležitá a je skvělé vědět, že jste byl s naší rychlostí doručení spokojen.
    Pokud budete mít někdy další nákupní plány nebo budete potřebovat naši pomoc, neváhejte nás kontaktovat.

• Výber tovaru
    • Ceny
    • Rýchle doručenie

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za milou recenzi. Vaše spokojenost nás velmi těší.
    Snažíme se poskytovat široký výběr kvalitního zboží za přijatelné ceny a zároveň zajistit rychlé doručení, abyste mohli své zboží co nejdříve využít.
    Doufáme, že se k nám zase brzy vrátíte.
    Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme.

Žaneta za tým Semena-marihuany.cz

Rychlá komunikace obchodu, rychlé dodání zboží i s dárečky navíc. Paráda!

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

jsme rádi, že jste byla spokojena s rychlým komunikováním a tím, jak rychle jsme Vám doručili vaše zboží. Také nás těší, že jste ocenila drobné dárečky, které jsme přidali do balení! Pokud budete chtít v budoucnu něco dalšího, ozvěte se a rádi s čímkoliv poradíme.

• Bombicka skerka

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme za 100% hodnocení. Těší nás Vaše spokojenost. Jsme moc rádi, že jste si u nás užil/a nákup, a že jste s produkty spokojen/a. Budeme se těšit na Vaše další objednávky. Při jakémkoliv dotazu nebo potíži se na nás neváhejte obrátit.

• Dobrý
    • Včas

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za pozitivní hodnocení. Jsme rádi, že jste byl(a) spokojen(a) s našimi službami a že jsme vám dokázali doručit Vaši objednávku včas. Vaše spokojenost je pro nás odměnou a motivací. Budeme se těšit na Vaše další objednávky.
    Při jakémkoliv dotazu nebo jakékoliv potíži se na nás neváhejte obrátit.

• Pohoda

Milý zákazníku,

děkujme Vám za 100% hodnocení. Těší nás, Vaše spokojenost s naším e-shopem. Budeme velmi rádi, když nás opět navštívíte.

Milý zákazníku,

děkujeme Vám za pozitivní recenzi. Jsme velmi rádi, že jste s naším e-shopem spokojen. Těší nás, že jste ocenil naši rychlost, cenu a komunikaci. Vaší pochvaly si velmi vážíme. Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv potíže s objednávkou nebo jakýkoliv dotaz, neváhejte se na nás obrátit.

Žaneta za tým Semena-marihuany.cz

• Přišla semena ani jedno nevyklíčilo k ničemu reklamace to samé!

Vyhozené peníze
    Semena nevyklíčila

spolehlivost,rychlost,kvalita.

Milý zákazníku,

děkujeme Vám za skvělou recenzi. Vaší pochvaly si velmi vážíme. Jsme moc rádi, že jsme splnili vaše očekávání a že jste si u nás užil příjemný nákup. Vaše spokojenost je pro nás motivací se stále zlepšovat. Doufáme, že se brzy opět uvidíme a budeme mít možnost vás znovu potěšit. Pokud budete mít v budoucnu jakékoli otázky nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat.

Žaneta za tým Semena-marihuany.cz

• Rychlé, spolehlivé, Perfektní....

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za pozitivní a milou recenzi. Ceníme si vašeho uznání a jsme rádi, že jsme splnili vaše očekávání. Vaše spokojenost nás motivuje a povzbuzuje v naší práci. Doufáme, že nám dáte další příležitost vás potěšit našimi službami.
    Pokud budete mít jakékoliv otázky nebo potřebujete naši pomoc, neváhejte se na nás obrátit.

• nákup z domova
    • široká nabídka
    • dobrá komunikace

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

Děkujeme Vám za Vaši recenzi! Jsme velmi rádi, že jste si u nás užili nákup z pohodlí domova a ocenili jste širokou nabídku našich produktů. Naše snaha je vždy zajistit dobrou komunikaci s našimi zákazníky, a proto si ceníme Vašeho pozitivního hodnocení. Vždy budeme rádi, když se nám vrátíte a doporučíte nás i svým známým. Doufáme, že se s Vámi brzy znovu setkáme na našem e-shopu! Pokud budete mít nějaké další otázky nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat.

• Došlo včas

Rychlé dodání

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za 100% hodnocení. Jsme rádi za Vaší spokojenost. Budeme rádi, když náš e-shop opět navštívíte.

Spokojenost

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za pozitivní recenzi. Velmi nás těší Vaše spokojenost s naším e-shopem. Budeme rádi, když náš e-shop opět navštívíte.

• Rychle doruceni

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za Vaše 100% hodnocení. Těší nás, že jste s námi byl spokojen. Zboží se snažíme expedovat vždy co nejdříve.

Žaneta za tým Semena-marihuany.cz

Ďakujem veľmi pekne dostal som aj malý darček, takže spokojnosť

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za krásnou recenzi. Vaší recenze si velmi vážíme. Těší nás Vaše spokojenost s naším e-shopem. Budeme rádi, když náš e-shop opět navštívíte.

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za pozitivní recenzi. Jsme rádi za Vaší spokojenost. Snažíme se vždy objednávky odesílat co nejrychleji.