• Už čekám přes týden a semena nikde

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

mrzí nás Vaše špatná zkušenost s námi. Usilovně pracujeme na každé objednávce, aby byla doručena v co nejkratší možné lhůtě. V době vyšších objednávek se může naskytnout výpadek u některých druhů semen, pokud se tak stane, vždy se snažíme zákazníky kontaktovat s možnostmi. Informace ohledně objednávky posíláme automaticky při každém pohybu objednávky (přijetí objednávky, připravení objednávky, doskladnění zboží, předání objednávky dopravci). Pokud jste tyto informace neobdržel nebo si přejete sdělit více, prosíme napište nám na mail [email protected] a rádi Vám sdělíme, v jakém stavu Vaše objednávka je.

• 6 dní čekám na zboží které je skladem nechápu bez jakékoli komunikace

• Rychlost doruceni
    • Otresna podpora
    • Nekvalitni zbozi

Prvni zbozi melo problem s klicivosti...objednal jsem znova a upozornil na to a zda opravdu maji zbozi v odpovidajici kvalite. Nedostal jsem vubec zadnou odpoved...psal jsem email i do objednavky. I daldi zbozi melo problem s klicivosti ostatni strainy vyklicili uplne notmalne a bez problemu...skoro 2 litry vyleteli oknem a jediny co jsem dostal byla arogantni odpoved,ze samozrejme zbozi cerstve je a nemam psat poznamky k objednavce. Takze jsem tam objednaval naposled.

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

mrzí nás Vaše špatná zkušenost s naším obchodem. Omlouváme se, pokud jsme reagovali podle Vás neadekvátně nebo snad hrubě. Snažíme se vyhovět všem požadavkům, poznámka slouží informativně pro expedici. Možná se jednalo o špatné pochopení ze strany expedice, za něž se omlouváme. Vždy dbáme na kvalitu, tak jsme považovali Váš požadavek na čerstvost jako automatický a neodpovídali jsme na něj. Budeme rádi, když nám dáte ještě šanci a ohledně kompenzace v souladu s legislativním omezením se domluvíme na mailu [email protected].

• Dlouhá doba dodání

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

mrzí nás, že jste na zboží dlouho čekal. Usilovně pracujeme na každé objednávce, aby byla doručena v co nejkratší možné lhůtě. V době vyšších objednávek se může naskytnout výpadek u některých druhů semen, pokud se tak stane, vždy se snažíme zákazníky kontaktovat s možnostmi. Budeme rádi, když nám dáte ještě šanci a obrátíte se na naši podporu na [email protected]

Žaneta za tým Semena-marihuany.cz

• Nekvalitní semena, už podruhé nevyklíčili 2 z 5. Po třetí už šanci dávat nebudu, jdu zpět k původnímu prodejci.

• Obchod mal zaslať ako darček semienka plus, ktore dorucene ale neboli. Po mailu ani neodpovedal. Bola to moja posledná objednávka v tomto obchode.

Dobrý den Natalie,

akce 3+1 zdarma se automaticky počítá tak, že se Vám odečetly 1x vybrané semínka z Vaší objednávky. Tudíž 3 vybrané semínka se v objednávce počítali a 4. Vámi vybrané semena byly odečteny (zdarma dodány). My Vaší objednávku evidujeme správně a odpověděli jsme Vám i na mail, který jste poslala. Mrzí nás tedy Vaše hodnocení, ale chápeme, že z důvodů sezónnosti a tím zvýšeného množství dotazů jsme Vám neodpověděli na mail obratem.

• 10% úspěšnost klíčení

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

velmi nás mrzí Vaše špatná zkušenost. Vždy dbáme na kvalitu a správné skladování semen. Některé semena mají omezené použití. Budeme rádi, když se nám ozvete na náš email: [email protected] a společně se domluvíme na vhodné kompenzaci v souladu s legislativou.

Žaneta za tým Semena-marihuany.cz

• Zboží nezaslali na telefonáty nereagují

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

omlouváme se za chybu v expedici. I přes to, že jste měl uvedené špatné telefonní číslo ve Vaší objednávce, je naše chyba, že jsme Vás nekontaktovali ihned po vytvoření objednávky a dotazník z Heureky Vám tedy přišel dříve, než došlo k doručení Vaší objednávky.

Z 10 semiacok ani jedno nenaklicilo. Zbytocne vyhodene peniaze. Pravdepodobne stare semiacka alebo zle skladovanie.

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

velmi nás mrzí Vaše špatná zkušenost. Vždy dbáme na kvalitu a správném skladování semen. Budeme rádi, když se nám ozvete na náš email: [email protected] a společně se domluvíme na vhodné kompenzaci v souladu s legislativou.

Žaneta za tým Semena-marihuany.cz

Zboží,která má být skladem tak není. Nikdo to neřeší. Tak zkusíte zavolat a nikdo to nezvedne. Tak píšete. Nějakým zázrakem někdo odpoví. Odepíšete obratem o zrušení objednávky,když to tedy skladem není a bez reakce. Za další 2 dny Vám přijde,že zásilka Vám byla odeslána. Tak opět voláte. Opět nic. Tak píšete,že je s nimi na hovno komunikace a také nic. Až když jim napíšete,jestli si z Vás dělají prdel a že zboží určitě nepřevezmete,tak přijde konečně odpověď. Je hezké,že se omluvili,že si prý nevšimli. Psal jsem 3x a 2x volal. Slíbili,že zásilku hned zruší. Za další 3 dny mi byla zásilka doručena. Určitě nedoporučuji. Domluva jak ...... Radši objednám jinde.

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

velmi nás mrzí Vaše špatná zkušenost. Naše chyba spočívala v tom, že jsme neprovedli dostatečně rychlé a efektivní opatření, když se objevily problémy s dostupností zboží a komunikací.
    Bohužel email ohledně zrušení zásilky se nám ztratil ve spamu, proto jsme také odpověděli později. Každopádně Zásilkovnu jsme ihned kontaktovali, aby balíček vrátili zpět.
    Ještě jednou se velmi omlouváme za způsobené nepříjemnosti.

Semena nevyklicila

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

velmi nás mrzí Vaše špatná zkušenost. Dbáme na kvalitu semen. Našich zákazníků si ale velmi vážíme a věříme, že se společně domluvíme na vhodné kompenzaci v souladu s legislativou. Neváhejte nás kontaktovat na náš e-mail: [email protected].

Žaneta za tým Semena-marihuany.cz

• Přišla semena ani jedno nevyklíčilo k ničemu reklamace to samé!

Vyhozené peníze
    Semena nevyklíčila

Obchod jako takový ok. Krásná provozovna a výborná káva. Jenže ty semínka jsou asi staré... Už minule byl problém s klíčením a teď je to ještě horší. Zatím 4/10 semínek tak uvidíme.

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za recenzi. Velmi nás mrzí Vaše špatná zkušnost. Vždy dbáme na kvalitu a správném skladování semen, dle doporučení výrobce, aby byla zachována čerstvost. Z důvodu legislativy ovšem nemůžeme přijmout reklamaci objednaných semen. Semena prodáváme pouze jako sběratelské předměty.

Věříme ale, že se společně domluvíme na vhodné kompenzaci v souladu s legislativou, neváhejte nás kontaktovat na emailu [email protected].

Žaneta za tým Semena-marihuany.cz

Velmi špatné zpracování objednávky. Nejde objednat. Ani po telefonu mi nepomohli, prý neví proč. Musel jsem vše objednat telefonicky přes operátora. Je to týden a zboží ještě nedorazilo. A to bylo údajně skladem.

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za recenzi. Velmi nás mrzí Vaše špatná zkušenost. Bohužel e-shop mohl mít výpadek. Rádi vždy pomůžeme objednávku vytvořit. Ve Vaší objednávce byla semena, která bylo potřeba doobjednat. Semena, která nejsou skladem by měla mít na e-shopu poznámku "na objednávku". Pokud tomu tak nebylo, přijměte prosím naší omluvu. Budeme velmi rádi, když našemu e-shopu dáte šanci na opravu.

Díky Vaší zpětné vazbě se můžeme dále zlepšovat.

• Trvalo to strašně dlouho

Hrozná doba doručení a spracovani objednávky. Jsem zvědavý jestli ty semena budou vůbec to co mají být a vyklíčí mi...

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za recenzi. Velmi nás mrzí dlouhé čekání na objednávku. Ve Vaší objednávce byla semena, která bylo potřeba doobjednat. Doba doručení doobjednaného zboží jsou většinou 2 pracovní dny. Jakmile jsme zboží naskladnili, Vaši objednávku jsme ihned expedovali.

• Nulová komunikace
    • Vadné produkty

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za recenzi. Vaše špatná zkušenost nás velmi mrzí. Neregistrujeme od Vás žádný dotaz.
    Při jakýchkoliv potížích s objednávkou se na nás neváhejte obrátit na tel. 727 890 090, nebo na emailu [email protected].

Žaneta za tým Semena-marihuany.cz

• Kvalita semen jiste bude stejna jako u konkurence ale cekani na objednavku nejspise delsi

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za recenzi. Ve Vaší objednávce byla semena, která bylo potřeba doobjednat. Dodavatel měl bohužel zrovna větší zpoždění a z toho důvodu to trvalo déle než 2 pracovní dny jako obvykle. Za komplikace se omlouváme.

Žaneta za tým Semena-marihuany.cz

• zaslání v pořádku, rychlé
    • komunikace, reakce na podněty funguje
    • nekvalitní zboží, z jednoho balení nevyklíčilo nic
    • Byla nabídnuta sleva na příští nákup, ale kdo chce kupovat zlevněné neupotřebitelné zboží?

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za recenzi. Velmi nás mrzí Vaše zkušenost. Dbáme na kvalitu a správné skladování semen. Našich zákazníků si velmi vážíme a věříme, že se společně domluvíme na vhodné kompenzaci v souladu s legislativou. Neváhejte nás kontaktovat na náš e-mail: [email protected].

• Pomalé dodání
    • Žádná komunikace

Týden od objednání a furt nic. Žádná komunikace ani snaha...

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme za Vaši recenzi. V současné době máme nečekané potíže s jedním z dodavatelů a vzhledem k velkému počtu objednávek je velmi obtížné komunikovat s každým zákazníkem včas. Můžete nás sami kontaktovat na emailu [email protected] nebo na tel. čísle 576 776 793 a rádi Vám stav Vaší objednávky zkontrolujeme.

Děkujeme za pochopení.

Žaneta za tým Semena-marihuany.cz

Katastrofa....sám jsem zvědav jak tahle objednávka dopadne. Zatím mi jenom dluží peníze.

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme za hodnocení. Prosíme o neanonymní zprávu na náš email [email protected], kde spolu jistě situaci vyřešíme. Pokud Vám peníze nepřišli, je třeba nás kontaktovat a my vratku popoženeme.