• Pomalé dodání
    • Žádná komunikace

Týden od objednání a furt nic. Žádná komunikace ani snaha...

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme za Vaši recenzi. V současné době máme nečekané potíže s jedním z dodavatelů a vzhledem k velkému počtu objednávek je velmi obtížné komunikovat s každým zákazníkem včas. Můžete nás sami kontaktovat na emailu [email protected] nebo na tel. čísle 576 776 793 a rádi Vám stav Vaší objednávky zkontrolujeme.

Děkujeme za pochopení.

Žaneta za tým Semena-marihuany.cz

Katastrofa....sám jsem zvědav jak tahle objednávka dopadne. Zatím mi jenom dluží peníze.

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme za hodnocení. Prosíme o neanonymní zprávu na náš email [email protected], kde spolu jistě situaci vyřešíme. Pokud Vám peníze nepřišli, je třeba nás kontaktovat a my vratku popoženeme.

Žaneta za tým Semena-marihuany.cz

Je to víc než týden a nic ..

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Ve Vaší objednávce byla semena, která bylo potřeba doobjednat. Dodavatel měl bohužel zrovna delší výpadek a z toho důvodu to trvalo déle než 2 pracovní dny jako obvykle.
    Za komplikace se omlouváme, nicméně semínka jsou již v rukách dopravce.

S pozdravem a přáním úspěšné sezóny,
    Žaneta za tým Semena-marihuany.cz

• objednavka bola zaplatena ale uz 2 tizden mi nic neprislo.

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Z důvodu špatného zadání variabilního symbolu se platba automaticky nespárovala, proto nám objednávka trvala déle. Objednávky se po úhradě snažíme expedovat vždy co nejdříve.
    Za komplikace se omlouváme, nicméně semínka jsou již v rukách dopravce.

S pozdravem a přáním úspěšné sezóny,

placení předem v Alzaboxu........((

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za recenzi. Bohužel tuto skutečnost neovlivňujeme my, ale společnost Zásilkovna s. r. o., přes kterou jste si balíček nechal/a zaslat. Pokud je pro zákazníka prioritou platba na místě, doporučujeme si vybrat raději Zásilkovnu v kamenné pobočce. Ne Z-BOX či AlzaBox.

Hezký den přeje

Žaneta
    za tým https://www.semena-marihuany.cz/cs/

• Místo 5 semen mi přišli pouze 3 ..

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Velmi nás Vaše zkušenost mrzí. Při tak velkém počtu objednávek se taková chyba snadno přehlédne. Kontaktujte nás prosím na tel. +420 576 776 793, nebo na emailu [email protected], a určitě s Vámi tuto situaci vyřešíme.

Děkujeme
    Adéla

• V minulosti bez problémů

Semena Big Shark již poněkolikáté vadná,vyhozené peníze, dané zboží z vlastní zkušenosti určitě nedoporučuji, zbylé zakoupené druhy v pořádku.

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

velmi nás mrzí Vaše zkušenost, dbáme na kvalitu a správné skladování semen. Vámi zmíněná odrůda patří mezi nejprodávanější a tuto sezónu na ni žádnou reklamaci neevidujeme. Našich zákazníků si velmi vážíme a věříme, že se společně domluvíme na vhodné kompenzaci v souladu s legislativou, neváhejte nás kontaktovat na náš e-mail: [email protected].

Semena nenaklicili

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

velmi nás mrzí Vaše zkušenost s naším e-shopem. Vždy dbáme na kvalitu a správném skladování semen, dle doporučení výrobce, aby byla zachována čerstvost. Z důvodu legislativy ovšem nemůžeme přijmout reklamaci objednaných semen. Semena prodáváme pouze jako sběratelské předměty.

Věříme, že se společně domluvíme na vhodné kompenzaci v souladu s legislativou, neváhejte nás kontaktovat na na tel. 727 890 090, nebo na emailu [email protected].

Za tým https://www.semena-marihuany.cz/cs

Prvně jsem nakoupil a ani jedno semeno mi nevyklíčilo

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

velmi nás mrzí Vaše stížnost. Z důvodu legislativy ovšem nemůžeme přijmout reklamaci na klíčivost Vámi objednaných semen. Semena prodáváme pouze jako sběratelské předměty.
    Naších zákazníků si vážíme, proto nás prosím kontaktujte na e-mailové adrese: [email protected]

Věříme, že se společně domluvíme na vhodné kompenzaci v souladu s legislativou.

Za tým https://www.semena-marihuany.cz/cs

Poslali jiné zboží než bylo v objednávce .

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Velmi nás tato situace mrzí. V případě, že je něco v nepořádku s Vaší objednávkou, kontaktujte nás prosím na tel. 727 890 090, nebo na emailu [email protected], abychom s Vámi mohli tuto situaci vyřešit.

Děkujeme
    Za tým https://www.semena-marihuany.cz/cs

Stara seminka, vetsina nevyklici.

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. 727 890 090, nebo na emailu [email protected].

Za tým https://www.semena-marihuany.cz/cs

Půlka těch zpičenejch semen mi vůbec nevylezla. To jsou vyhozený prachy nakupovat u vás.

Za tým https://www.semena-marihuany.cz/cs

Polovica semien nevyklíčila, obchod na mail nereagoval.

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

velmi nás mrzí Vaše zkušenost s naším e-shopem. Vždy dbáme na kvalitu a správné skladování semen, dle doporučení výrobce, aby byla zachována čerstvost a klíčivost.

Náš eshop na Váš email reagoval a byla Vám nabídnuta kompenzace v souladu s legislativou.

Za tým https://www.semena-marihuany.cz/cs

• ani jedno seminko po tydnu nevyklicilo

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

Vaše stížnost nás velmi mrzí. Dbáme na kvalitu i uchovávání semen, která zákazníkům odesíláme vždy čerstvá. Jedná se ovšem o přírodu, a ta není vždy 100%.

Pokud bychom zaznamenali více stížností od zákazníků u konkrétního druhu, vyřazujeme semena z nabídky, případně kontrolujeme zda nebylo něco s konkrétní várkou. Na Vámi objednanou odrůdu ovšem žádné další stížnosti neevidujeme.

Se stížností nás prosím kontaktujte na emailové adrese [email protected].

Za tým https://www.semena-marihuany.cz/cs

Obchod v pořádku, semínka špatná zkušenost.

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

Vaše stížnost nás velmi mrzí. Dbáme na kvalitu i uchovávání semen, která objednáváme od ověřených dodavatelů či přímo oficiálních seedbank. Jedná se ovšem o přírodu, a ta není vždy 100%.

Kontaktujte nás prosím s Vaší stížností na emailovou adresu [email protected].

• 3x 5semen. Ani jedno nevyklíčilo

Staré semena

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

Vaše stížnost nás velmi mrzí. Dbáme na kvalitu i uchovávání semen. Jedná se ovšem o přírodu, a ta není vždy 100%.

Kompenzace Vám byla nabídnuta v souladu s legislativou.

V případě dalších dotazů ohledně reklamací nás neváhejte kontaktovat na tel. 727 890 090, nebo na emailu [email protected].

Za tým https://www.semena-marihuany.cz/cs

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Nevyklíčilo nevyměnili nasrat

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

velmi nás mrzí Vaše zkušenost s naším e-shopem. Vždy dbáme na kvalitu a správné skladování semen, dle doporučení výrobce. Semena uchováváme v lednicích při stabilní teplotě. Nižší teplota a sucho v kombinaci s kvalitní genetikou zaručí vysokou klíčivost. Ovšem klíčivost nelze z naší strany 100% ovlivnit.

Z důvodu legislativy nemůžeme přijmout reklamaci na klíčivost semen s obsahem THC vyšším než 0,3%.

Byla Vám ovšem nabídnuta kompenzace v souladu s legislativou.

Za tým https://www.semena-marihuany.cz/cs

Z dvaceti semen jich naklíčilo jedenáct. Z jedenácti naklíčených semen vyrostlo sedm rostlinek. Včera tři klekly ve výšce ca 5 centimetrů. Zbývají 4, které tuším kleknou též. Takže..., zhasínám. Pořizovací cena semen plus dva týdny zbytečného svícení, to je potěšující. Nicméně, když jsem vysypal po převzetí semínka z přepravek, tak už jen pohled na ty semínka velikosti ca 0,5 mm nebudil důvěru. Díky za obchod.

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

samozřejmě nás mrzí, že Vám nevyklíčila všechna semena. Bohužel 100% klíčivost nemůžeme zaručit, většinou se pohybuje kolem 90-100% u šlechtěných druhů. Vzhledem k legislativě není reklamace z důvodu pěstování konopných semen s vyšším obsahem THC možná.
    Pěstovat a zpracovávat se smí pouze semena CBD, CBG a certifikované odrůdy.

Pokud zaznamenáme více takových nezdarů u konkrétního druhu vyřazujeme semena z nabídky, případně kontrolujeme zda nebylo něco s konkrétní várkou. Vámi objednaná semínka ovšem patří mezi naše bestsellery, které prodáváme každý den. Reklamace na tuto odrůdu prozatím neevidujeme.

Budeme Vás kontaktovat a nabídneme Vám vhodnou kompenzaci v souladu s legislativou.

• Široký sortiment semienok
    • Čas doručenia.

Všetko je v celku ok, až na to ze mi píšu na stránke doručenie do 4roch dní a 5 deň fuč a stále nič.

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu.

U Vaší objednávky v době objednání nebyly skladem semínka, u kterých je uvedena doba naskladnění do 4 pracovních dnů. Bohužel vzhledem k předvánoční vytíženosti dopravců se doobjednávka zpozdila. Ovšem dnes jsme Vaši objednávku předali dopravci i Vás telefonicky kontaktovali o jejím odeslání. Doba doručení je 1-2 pracovní dny.

Omlováme se za zpoždění a doufáme, že dodání zboží proběhne v pořádku.

Lucie,
    za tým www.semena-marihuany.cz