• Nakup s domu a rychlost
    • Nedrzim zbozi v ruce

Usetreny cas

• trochu zmatek

v pohodě

• Dobrá cena
    • Dlouhý dodací termín

• Nulova komunikace, nedodrzuji terminy, objednavku jsem zrusil a uz tyden mi posilaji penize, tak snad dorazi.

Nekomunikuji, uz tyden mi posilaji penize za stornovanou objednavku a zatim nic... pochybuju, ze jeste dorazi, budu se asi muset obratit na COI

• nevím

OK

• nevím - možná cena u tohoto produktu
    • přestože zboží bylo pznačeno jako "skladem", bylo mi sděleno, že možná bude za týden....

raději si zavolat, pokud spěcháte na dodávku

• Přehledné internetové stránky, snadné objednávání, dobrá komunikace o objednávaném zboží (upřesnění)objednávky. Spolehlivá a rychlá doprava.

Celková spokojenost na 100%.

kvalitní eshop

• přehlednost

Bylo by třeba ze strany obchodu,aby nejenom informovali o přijaté objednávce,ale i případně předpokládané dodání zboží a ne až že po pěti dnech ,že bylo zboží vyexpedováno.Jinak netřeba nic jiného vytknout.

• Súčiastky , ktoré nie sú dostupné na Slovensku
    • Dobre by bolo uviesť ceny aj v €.

Súčiastky sa nedali najsť na slovenských E-shopoch.Obchod doporučujem, má dobrý sortiment.

• Neznám
    • Nikdo se neozval
    • Obchodník inzeroval odeslání do tří dnů. Sám se pak neozval a přestal komunikovat. Nikomu nedoporučuji objednávat z tohoto e-shopu.

• Vše Ok jsem spokojen.

• Vstřícná komunikace
    • Rychlé dodání zboží

Vstřícná komunikace
    Rychlé dodání zboží

• dlouhá dodací lhůta

• dodací doba a komunikace při dodání. Na výběr pouze jeden dopravce. Absence smluvního výdejního místa v HK ( úloženky )

• Zadna komunikace a reakce na emaily. NEDODANI ZBOZI

Objednal jsem a zaplatil 2 ks filtru k sekacce a do dnesni doby - cca 14 dni nemam nic ani zadnou reakci. Asi jsem utopil nenavartne cca 350 Kc, jeste ze jsem neobjednal nejaklou sekacku.

• Naprostá neschopnost komunikace. Při koupi baterie a elektrolytu jsem upozorňoval v poznámce že u baterie chybí udaj o jeho potřebném objemu a prosil jsem o jeho zjištění a kontrolu. Samozřejmně že se nikdo neozval, zboží došlo a já jel pro další láhev elektrolytu do obchodu. Prostě odesílací automaty, nečekejte že vám někdo inteligentně pomůže.

Pokud potřebujete koupit svíčku k traktoru a víte kterou, tak ano, jinak rychle pryč.

• Přehlednost stránek
    • Dodací doba (zboží zatím nedorazilo)
    • Nulová komunikace

Zboží jsem objednal 13.6.2016. Platbu jsem jim na účet převedl ještě týž den. Dnes je 20.6.2016 a zboží nejen, že nedorazilo, ale z obchodu nikdo nezodpověděl ani jeden ze dvou e-mailů, co jsem jim psal. Doufám, že buď někdy uvidím zboží, nebo alespoň peníze. Každopádně je to první a poslední nákup zde.