Rozhodně jsem spokojen se zásilkou. Nevýhodou je fakt že není tento obchod v blízkosti mého bydliště a možnost nakoupit přímo v něm. Šroub=100kč,doprava120kč!platba kartou na dobírku 40kč!=2.šrouby a ještě zbude 60kč třeba na 1.máslo.

• Rychlost dodání.

• zásilka přišla včas

na webových stránkách eshopu jsou označeni značkoví výrobci jako např. Husqvarna, ale reálně se jedná o výrobky náhradních výrobců, při reklamaci jsem obdržel odkaz na obecný text u ND, kde je uvádí, že není-li uvedeno jinak, nabízejí pouze neoriginální náhradní díly, ale samozřejmě na eshopu je uvedeno jinak a stejně se nejedná o originální díly i když cena by tomu odpovídala, z mého pohledu je to matoucí pro zákazníka

• zboží bylo skladem na rozdíl od jiných, doručeno promtně

5. objednáno, dnes 12. dosud neodesláno !!

vše v pořádku

Velmi dobré zkušenosti

Velmi rychlá reakce a bezproblémový přístup. Doprava rychlá, zboží dobře zabalené.

Nabízené příslušenství je stále v nabídce a obchod mi objednávku zrušil s tím, že zboží již není.

Reakce obchodu www.sekacky-online.cz

Dobrý den!

Vzhledem k současné situaci a rovněž i mimosezónnímu času, jsme přímo závislí na aktualizaci informací od našich dodavatelů. Bohužel v této komplikované době, dochází i k těmto nemilým situacím, kterým se sice snažíme maximálně předcházet, ale není v našich silách být vždy v tomto ohledu 100%.
    Předem se omlouváme za případné komplikace spojené s výše uvedeným a neboť se jedná o ojedinělé pochybení, které není způsobeno naší vinou, pevně věříme, že takových případů bude naprosté minimum.

Děkujeme za pochopení a zachování i nadále Vaší přízně!

• bez výhrad

spokojenost

rychlá reakce na objednávku, zboží bylo připraveno k vyzvednutí velmi rychle, vše proběhlo bez problémů

Zatím OK

• Rychlé odbavení

Poradili s výběrem, dobrá cena, rychlé dodání

Nezvolil jsem dobrou kombinaci nože a unašeče,po telefonickém upozornění obchodu bylo dáno vše dáno tak aby vše pasovalo

Dobrá komunikace,profesionální přístup,zboží došlo v pořádku a včas.

• široký sortiment, perfektní jednání, bezvadná komunikace

Vřele doporučuji, nebudete zklamáni

• Velká ochota pomoci i s velmi malou zakázkou, opravdu se snaží člověku pomoci

• Ihned zavolali, že zboží není a nebude skladem.
    • Ihned vrátili platbu

• Rychlé a kvalitní