• Široký sortiment
    • Nemají všechny položky skladem

Mají hodně široký sortiment, ale bohužel ne všechno skladem. Takže, když neposícháte s dodáním doporučuji. Zboží došlo cca po deseti dnech.

Reakce obchodu www.sekacky-online.cz

Děkujeme za doporučení. Co se týká dostupnosti ,tak na konci sezóny již nebývá vše skladem a proto se dodání může opozdit.

• Má zboží kde jinde není.

• Cena ,dobre jednánía rychlost dodavky

Přiměřená dodací lhůta.

• Špatné chování od Pana Pávka

Nejhorší chování k zákazníkům jaký jsem kdy viděl, pán je arogantní, nepříjemný na zákazníka, bavil jsem se s panem Pávkem po telefonu k vůli dílům a skoro mě odpálkoval, když jsem pak přišel na prodejnu tak se choval ještě hůř než do telefonu, tohodle chování by si mělo všimnout vedení, tohle není vůbec normální. Už v životě tam nechci nic kupovat. Nejhorší prodejce jaký může být.

• Dlouhá dodacidoba

Jsem rád ,že jsem u vás koupil díl ,bez kterého je křovinořez bezcenný . Děkuji

• Zvláštní způsob řešení vzniklého problému

Den po namontování součástky do sekačky a jejím rozpadnutí jsem volala do obchodu. Pán mi vysvětlil proč se součástka rozpadla, že se na to nevztahuje reklamace, že na tuto součástku nemají 8let reklamace a že může nabídnout novou znovu za téměř tis. korun. Podotýkám,že věděl jen mé jméno a žádný konkrétní typ součástky:).
    Zeptala jsem se, jestli nechce vědět, kterou součástku a z jaké objednávky chci vlastně reklamovat. Prý: No, tak tedy řekněte...A že kdyby to byl čínský repas, že přimhouří oko. A když se podíval co jsem objednala, tak prý to není repase, ale originál a oko neprimhouří. Znovu jsem se zeptala, jestli mohu tedy zaslat reklamaci, nebo ne... Prý tak to pošlete, ale napíšu Vám to samé. Reklamace se na to nevztahuje.
    Už chápu, proč může říkat, že nemají reklamace :). Radši nechám tu novou součástku u souseda zavařit a tady si už nic nekoupím ;)

Reakce obchodu www.sekacky-online.cz

Pokud se u unašeče nože utrhnou pojistné kolíky, nelze tutu závadu reklamovat, jelikož se jedná o pojistný segment, který má zamezit dalšímu poškození stroje. Tento díl nelze opravit tak aby plnil svoji pojistnou funkci !!!

Bohužel za cenu originálního zboží prodává druhotný výrobek a jediná indície, která to odhaluje je zkratka OEM, kterou si vygooglíte až ve chvíli, kdy držíte v ruce náhradní sekací nože jež jsou tvarově a rozměrově shodné, ale jejich váha je úplně jinde a v případě problému se sekačkou vám neuznají reklamaci kvůli použití neoriginálního zboží! Tak díky!!! Fakt!

Reakce obchodu www.sekacky-online.cz

Informaci o tom ,že nabízíme neoriginální díly máme uvedenou na začátku v oddělení náhradních dílů.
    Díly které nabízíme máme dlouhodobě prověřené a kvalitou se dají porovnat i s originálem, který je ovšem o desítky procent dražší.
    Pokud bude někdo chtít pouze originální díly, jsme téměř vždy schopni učinit individuální nabídku.
    Do další sezóny připravujeme i nabídku originálních dílů.

Vše OK.

Spokojenost

odborné, rychlé jednání.

• rychlá komunikace
    • rychlé vyřízení objednávky

• Přesný popis rozměrů zboží

• Oceňuji velmi vstřícné a pohotové jednání. Děkuji.

• cena ,rychlost,bez problemu
    • nevim

rychlé dodání zboží

• za deset dní zboží ještě nedorazilo

• Když nemají typ který chcete, pošlou jiný lepší

Jsem spokojen

rychlost dodani