• Ziadne
    • Dodavka a komunikácia

Stalo sa mi to prvý krát že obchod stagnuje

Spokojenost - doporučuji.

• Rychlost, kvalita, cena

• na tomto webu vůbec nic
    • Absolutní nezájem firmy.
    • Objednal sem si více dílu,bohužel z toho mi přišlo jiné olejové čerpadlo než bylo objednáno. Objednal sem správně ,ale měli v katalogu chybu i prodavač to potvrdil. Po telefonické domluvě sem zaslal čerpalo zpět z reklamaci,že mi zaslali jiny typ. Nové čerpalo dorazilo až po měsíci, na @ nezaslán žadný průběh objednávky vůbec nic,x telefonátu s firmou, na konec díl přišel a měl sem ho zaptatit po druhé i s poštovným. Za původní díl sem se musel dohadovat po telefonu k vracení peněz.

Pro mne je to firma k smíchu, když někdo něco pokazí nebo splete tak si to má uhradit na své náklady a ne že bude zákazník platit za jejich chyby. Obchod nedoporučuji

DOPORUČUJI !!!

• přehlednost
    • jednoduchost
    • Prodej zboží s neověřenou dostupností.

Nejprve mi pošlou storno bez udání důvodu, a teď mám odpovědět na otázku: Vysvětlit důvody proč jsem zde nakoupil. Smutné.
    Podejců zboží z regálů je spousta, prodejců málo.

• Rychlost, věci, které jinde neseženete.
    • Nevím

Doporučuji!

• dobra komunikace i po telefonu
    • dodaci doba 17 dni

doporucuji

• objednávku potvrdil email
    • 11. den dotaz na stav - žádná odpověď
    • 15. den - žádná odpověď

10 ti denní lhůtu nedodrželi
    nekomunikujou

• nabizi zbozi, ktere se tezko shani
    • K danemu zbozi by take bylo dobre, kdyby nabizene zbozi jako mnou kupovane klapky, byly nafoceny treba u meritka, aby dotycny zakaznik vedel, jake zbozi podle velikosti, si ma obednat, kdyz uz by to nekupoval primo na dany druh motorky atd jako ja. Zminene klapky sice nejak vyuziju, ale puvodne jsem potreboval mensi a podle fotografie se to dalo ztezi odhadnout. Budu jeste potrebovat vetsi provedeni, ale byl bych rad, kdyby se tam treba casem obevilo nejake to treba prilozene meritko k urceni velikosti vyrobku.

Jsem v celku spokojeny a doporucuji.

• -

• Zboží inzerovali jako jediní.
    • 11.1. jsem objednal. Přišlo jen robotické přijetí objednávky. V objednávce jsem vyslovil dotaz, zda mohu platit kartou. Nic se neděje. 22.1. jsem zaslal dotaz, v jaké fázi se nachází moje objednávka a dosud žádná odezva. Komunikace žádná. Přitom by stačilo málo....odepsat např. zboží nemáme, nebo bude to trvat tak a tak dlouho.

Kvůli špatné komunikaci nedoporučuji.

• Výborná komunikace
    • Nemá

• naprosty nezajem....

• Že to zboží máte,a brzké doručení.

Doporučují ostatním.

• Hlavní výhoda je v dodání zboží, do dvou pracovních dnů má zákazník zboží doma.
    • Zatím jsem žádné slabiny na tento obchod nenašel

Jsem spokojen, a tento obchod můžu pro ostatní kupující jenom doporučit, rychlost, vynikajíci komunikace se zákaznikem, a dobře vám ve všem poradí.

• nákup z domova
    • nabídka kvalitního zboží a cena
    • pouze jedna zkušenost, dlouhá dodací lhůta

doporučuji využít služeb tohoto obchodu

• Neschopnost zabezpečit ani během 23 dnů od objednání zboží, nabízeného na svých webových stránkách.

Jelikož mnou objednané zboží určitě není stěžejním prodejním produktem prodejny, nemohu se blíže vyjádřit.