Možná to byla souhra okolností a náhod, ale po upozornění, že nemohu provést platbu na účet a požaduji zaslání na dobírku, přestala veškerá komunikace. Dva dny nikdo ani nereagoval na telefony, zatím na zboží stále čekám, tak uvidím jak dlouho.

• Netusim. Zbozi jsem objednala a nedorazilo. Zadna zprava z obchodu.

• Nabídka zboží
    • Zatím to byl první nákup, takže žádné

Obchod nabízí dostatek zboží a pokud se snad zrovna některé v nabídce nenachází, tak je třeba si uvědomit, že všichni nemají všechno a že to, co dnes chybí, třeba zítra doplní

• -přijatelná cena
    • -špatná komunikace se zákazníkem

• pro mne super ceny

co jsem ptřeboval to mám,takže spokojen

• sortiment (některé položky nelze jinde sehnat)
    • komunikace, respektive nekomunikace obchodu

doporučuji tomu, kdo si na objednané zboží počká a smíří se s tím, že ho obchod nebude informovat o stavu objednávky a případné dotazy na stav bude ignorovat

• Na nabízeném zboží není uváděno, zda zboží je skladem a v případě, že obchod následně objednává u dodavatele, není o tom zákazník informován.

Prozatím nemohu zcela hodnotit obchod, protože mi zboží ještě po ll dnech od objednání nedorazilo.

• Velký výběr.
    • Bývá dobrým zvykem u eshopu, že při platbě na účet odešle při obdržení peněz oznámení o přijetí částky.

V pohodě, doporučuji.

• NIC
    • KOMUNIKACE
    • Lahní o zboží na skladu, dále uvádění zákazníka v omly a neustále vymlouvání na moc práce

nedoporučuji

Za sebe mohu říct jen jediné: NEDOPORUČUJI
    Byl jsem velice zklamán a vím, že do tohoto obchodu se již nevrátím a všemkupujícím přeji, ať se jim nestane to, co mně.

Ve zkratce objednáte zboží, které je na portále viditelně na skladu a čekáte, za 4dny voláte proč ještě zboží neodešlo když byla přeprava PPL službou, sdělí Vám, že zboží již je připraveno a odejde příští den, voláte opět za 2 dny a řeknou vám, že zboží je připravené jen je nevyzvedla PPL a že zjistí proč a ihned Vás kontaktují... nikdo se neozve a tak voláte opět za další 2 dny , kdy Vám sdělí, že zboží nemají od výrobce, že jim teprve přijde.
    ÚMYSLNÉ ZATAJOVÁNÍ SKUTEČNOSTÍ O ZBOŽÍ, DÁLE UVÁDĚNÍ ZÁKAZNÍKA VĚDOMĚ V OMYL - LŽOU , LŽOU
    NEDOPORUČUJI

žboží skladem není skladem

• Ne

V pohodě

• zboží které jsem jinde nesehnal

• neshponost komunikace se zákazníkem
    • prolhaní lidé na kontaktním telefonu

6.6. objednáno zboží, které bylo dle shopu skladem.
    7.6. přišel email, že byla objednávka předána k vyřízení, do 13.6. se nic nedělo.
    13.6. jsem jim volal ohledně stavu objednávky a kdy zboží dorazí. Bylo mi řečeno, že zboží nemají skladem, ale že je na cestě a že ho budu mít do konce týdne u sebe. Týden se nic nedělo.
    20.6. jsem volal ohledně stavu objednávky. Bylo mi řečeno, že to zjistí a zavolají zpět. Když za chvíli pán volal, tak mi sdělil, že tam má poznámku od kolegy, že mi hned po objednání 2x volal, že zboží není a já mu to nezvedal (žádné zmeškané hovory jsem neměl), zajímalo by mě tedy, jak to minulý týden kolega ověřil, ověřoval to i podle čísla obejdnávky.
    Po ukončení hovoru přišel email s oznámením o stornování objednávky.

Je to banda lhářů. Nedoporučuji!

Za sebe mohu říct jen jediné: NEDOPORUČUJI
    Byl jsem velice zklamán a vím, že do tohoto obchodu se již nevrátím a všem nakupujícím přeji, ať se jim nestane to, co mně.
    Jak to probíhalo:
    - zboží jsem objednal dne 28.3.2016, obdržel jsem automatický email o přijetí objednávky ke zpracování (u některého zboží byl stav skladem, u některého do 10 dnů).
    - dne 4.4.2016 jsem obdržel email, že objednávka byla přijata k vyřízení.
    - dne 11.4.2016 jsem emailem poslal dotaz na stav objednávky - bez odpovědi.
    - dne 19.4.2016 jsem opakoval emailem dotaz na stav objednávky - téhož dne jsem obdržel odpověď a byl jsem požádán o strpení s tím, že některé zboží je dodáváno z Itálie a že v tento týden obchod očekává závoz
    - čekal jsem dlouho, ale 10.6.2016 jsem objednávku stornoval, neboť nikdo mě nekontaktoval, nevysvětlil důvody nedodání, prostě nic; naprostý nezájem

• Patrně některé položky nejsou skladem

• +
    • +

• Zboží přišlo včas a v pořádku

• Obchod nekomunikuje a
    • neposílá zboží.

Objednávka byla potvrzena a tím veškerá komunikace s obchodem končí. Na emailový dotaz nikdo neodpověděl a zboží nikdo neposlal. Zboží je podle obchodu stále skladem.

nespokojnosť

Objednal sem veci na burgman 125 rok. 2003 a prislo me vse na burgman 125 rok 2007 takze vyhozene penize