• Neseriózne zavádzajúce jednanie.Obchod uvádza v ponuke tovar, ktorý ani nemá na sklade.

Reakce obchodu LIVING FANTASY

děkujeme za recenzi. Bohužel jste si objednali zboží s poškozeným obalem, které bylo označené jako na objednávku. Tyto produkty jsou vždy ve velmi omezeném počtu a může dojít k velmi rychlému vyprodání vzhledem ke snížené ceně a tuto informaci bohužel ne vždy dostaneme okamžitě po vyprodání. Jako alternativu jsme vám nabídli místo vyprodaného produktu nabídli variantu s bezvadným obalem, na kterou jste však nereagovala.

Living Fantasy

• Skutečný oficiální distributor fanského merče
    • Hodně způsobů dopravy po celé ČR
    • Zcela lehké objednání overall
    • Webová stránka je poměrně stará a není na ní mnoho konkrétních informací, což z ní činí velmi podezřelé
    • Platba buď osobně (u čertů) nebo převodem na účet, což není vždy pohodlné

Reakce obchodu LIVING FANTASY

Dobrý den, děkujeme za vaši recenzi. Nicméně na našich stránkách je možnost dobírky platit odjakživa. Naleznete to jak v obchodních podmínkách tak samozřejmě při výběru platby.

s úctou LivingFantasy.cz

• Komunikace jako s automatem.

Obchod netuší, kdy a jaké zboží mu přijde. Neustálé odvoláváni se na
    problémy s dopravci, termín dodání vágní.
    Zda je objednané zboží v nejbližších dodávkách majitel obchodu
    neví, netuší.
    Ve srovnání s jinými e-shopy poněkud amatérský.

Reakce obchodu LIVING FANTASY

Dobrý den, děkujeme za vaši recenzi. Objednali jste si zboží na objednávku, u kterého avizujeme jak v dodacích lhůtách, tak v obchodních podmínkách delší dobu dodání. V současné situaci máme na cestě obrovské množství zboží a bohužel za současné situace s obrovským přetížením dopravců nelze 100% odhadnout kdy zboží dorazí.

Za komplikace se velmi omlouváme.

Nečekala jsem to, zboží mi bude dodáno až za 10 dnů po objednání.

Reakce obchodu LIVING FANTASY

Dobrý den, objednali jste si zboží na objednávku (což je uvedeno u každého produktu, kterého se to týká) a nikoliv zboží skladem. Tatkovéto zboží se musí objednat což trva cca 8-10 dní.

Děkujeme za pochopení

• Výběr
    • Špatná komunikace
    • Špatná domluva
    • Dlouhá dodací doba
    • Neschopnost

Vážený zákazníku,

je nám líto, že nejste spokojen. Nicméně tuto zásilku jsme Vám zaslali dne 10.05.2019 (viz trasovací číslo zásilky Z4076615579) přesně podle před-prodejních podmínek na což jste byl upozorněn v obchodních podmínkách a potvrzujícím emailu k Vaší objednávce. Stejně tak nerozumíme Vašemu argumentu o špatné komunikaci. Vždy jsme Vám na všechny dotazy ať již emailem či telefonicky obratem odpověděli.

Je nám líto, že i tak jste nebyl spokojen a doufáme, že Vám budeme v budoucnu schopni vynahradit tuto nespokojenost.

s pozdravem
    LivingFantasy.cz

Styri veci som si objednala z toho mi dosli dve veci a skoro tak isto som platila za dve ako za tie styri takze nechapem kvoly comu.

Děkujeme za Vaši recenzi,

Nicméně nerozumíme vašim argumentům. Objednala jste si 4 položky v celkové hodnotě 752,- z toho jedna byla vedena skladem z (v ceně 85,-) druhá na objednávku (v ceně 247,-) a 2 zbývající (v ceně 73,- resp 148,-) jsou předobjednávka na konec 08/2019 viz informace v kolonce dostupnost u jednotlivých položek. Bylo Vám zasláno dostupné zboží za cenu pouze dodaného zboží a cenu dopravy na Slovensko tedy 532,- celkem.

O tomto jste byla informována při potvrzení objednávky, stejně tak o termínech dodání před vytvořením objednávky prostřednictvím informace o dostupnosti u produktů.

Je nám líto, že nejste spokojena s naším obchodem. Kdykoliv se na nás můžete obrátit telefonicky či emailem, aby jsme Vám mohli případně lépe vysvětli situaci.

s přáním hezkého dne
    LivingFantasy.cz

absolutně nulová komunikace. zboží jsem objednal na konci března a dosud čekám na dodání

Reakce obchodu LIVING FANTASY

děkujeme za Vaši recenzi. Objednal jste si před-prodejní zboží, které mělo dorazit cca na konci dubna. Bohužel k dnešnímu dni Funko zboží nedodalo za což se velmi omlouváme. Nicméně nerozumíme "nulové komunikaci", na vaše dotazy jsme vždy odpověděli v rámci téhož dne.

s omluvou
    LivingFantasy.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Nemohu hodnotit,nic mi nepřišlo,prej jsem v pořadí!

Reakce obchodu LIVING FANTASY

děkujeme za Vaši reakci. Ano zboží Vám nemohlo dorazit, protože jste objednávali před-prodejní produkt z limitované edice, který dorazí na trh až na konci ledna 2019. Tuto informaci naleznete u samotného produktu v kolonce dostupnost a zároveň je vše přehledně vysvětleno v dodacích lhůtách.

• Nabídka nedostupného zboží
    • Spekulace s cenou zboží - navyšování ceny dle zájmu o produkt
    • Nepřehledné stránky e-shopu

Ztrátová ekonomika. Tedy pokud chce kdokoliv, plýtvat časem a dalšími ekonomickými prostředky, zde jsou na cokoliv připraveni.

Reakce obchodu LIVING FANTASY

Vážený zákazníku, děkujeme za vaší recenzi. Nicméně abychom uvedli vše na pravou míru. Objednal jste si u nás zboží v před-prodejním režimu o čemž jste věděl a sám jste do poznámky uvedl, že zboží nechcete v jednom balíku a s delším časem dodání kvůli předobjednávkám počítáte.

Následně jste byl informován, že zboží které je skladem není možné blokovat několik měsíců, do doby než dorazí novinky na trh a dle obchodních podmínek je zboží expedováno ihned. Toto jste odmítnul a snažil jste se vynutit svůj požadavek. Když jsme Vám nabídli řešení tak jste na něj nepřistoupil.

Dále nerozumíme argumentaci ohledně spekulací s cenami a termínem dodání. Ceny jsou vždy stejné a lze si je ověřit i např. na Heurece kde je u produktu vidět vývoj ceny.

Nedostupné zboží nenabízíme, ale před-prodej ano, čili vzhledem k omezenému množství nabízíme možnost objednání tak aby jste jej získali ihned po uvedení do prodeje, což vzhledem k předchozí telefonní a emailové komunikaci víte a byl jste na to upozorněn.

Je nám velice líto, že jste byl nespokojený, přesto v případě, že chcete objednat zboží v režimu předobjednávky je potřeba akceptovat obchodních podmínky, které jste při vytváření objednávky schválil. Tento proces je zcela běžný jak u nás tak u všech prodejců sběratelského zboží.

s pozdravem LivingFantasy.cz

4.3.2018 som urobil objednavku a do dnesneho dna mi ani nebola dorucena a ani mi obchod nedal informaci preco sa tak objednavka zdrzala. dnes je 20.30.2018

Reakce obchodu LIVING FANTASY

děkujeme za Vaši recenzi, nicméně objednaval jste si předobjednávkové zboží, které bude uvedené do prodeje až následující měsíc viz informace u produktu. Proto vám nemohlo být stále doručeno.

Zdeňka Kratochvílová
    LIVING FANTASY

Objednávku stratil kuriér, komunikácia mizerná.

Reakce obchodu LIVING FANTASY

velice se omlouváme za způsobené komplikace. Bohužel vzhledem k tomu, že jsme neměli informace od dopravce nedokázali jsme zboží odeslat rychleji nicméně dnes nám konečně zásilky doručili a expresně jsme Vám zboží odeslali :) za způsobené komplikace se Vám velice omlouváme. a jako kompenzaci Vám nabízíme 5% slevu na příští nákup.

s pozdravem
    Living Fantasy

• zboží se nedá reklamovat!

Když sem se snazíla o reklamaci tak bylo naprosto nemozné se snimy rozumne domluvit, bylo my receno na konec ze mam puvodni vec poslat zpet a novou si objednat ale pres platbu internetem. Dotet nemam ani penize ani pozadovanou vec

Vážený zákazníku,

děkujeme za vaší recenzi, nicméně nerozumíme tomu, že není možné se s námi domluvit. Objednala jste si dámské triko a po doručení jste nás kontaktovala, že jste udělala chybu a potřebovala byste vyměnit triko za pánské. Požádali jsme o vrácení trika, které k dnešnímu dni nebylo doručeno k nám. Tudíž Vám zatím nemůžeme poslat výměnu trika. Jakmile budeme ho mít fyzicky u nás, výměnu samozřejmě zašleme. Velice nás mrzí tato situace a přejeme krásné prožití svátků.

Zdeňka Kratochvílová

• Těžko říct
    • Neskutečně dlouhá doba od objednání a nulová komunikace či snaha udržet zákazníka při prodlevě

Takto dlouhá doba dodání od objednání není ani u známé neskutečně dlouhé doby z Ali.
    Zboží budu objednávat jinde a vzhledem k tomu, že to měl být dárek, tak k dalšímu výročí na přes rok.
    Nerad dávám negativní hodnocení, ale zde to jinak nejde.

Vážený p. Číži,

děkujeme za Vaše hodnocení. Objednával jste si zboží, které je předobjednávka. Není to o tom, že by k nám zboží tak dlouho šlo, ale jedná se o zboží ,které má být teprve uvedené na trh a vzhledem k omezenému množství, jenž výrobce uvolní do prodeje nabízíme zákazníkům možnost zboží předobjednat tak, aby měli zajištěný svůj kus. Na tuto informaci jste byl upozorněn emailovým potvrzením, které Vám bohužel zachytil SPAM filtr Vaší emailové schránky. Stejně tak jsme Vás informovali o tom, že po naskladnění zboží Vás budeme okamžitě kontaktovat tak, jak to děláme u všech zákazníků, co mají předobjednávku na námi nabízené produkty. Více informací o dostupnosti zboží prosím navštivte sekci "dodací lhůty" kde je tato problematika důkladně vysvětlena.

S pozdravem za Living Fantasy Zdeňka Kratochvílová

Reakce obchodu LIVING FANTASY

děkujeme za vaši recenci. Ve vašem případě jste objednával sběratelskou sošku z limitované edice, která v okamžiku vaši objednávky, byla již vyprodána, tuto skutečnost jsme vám obratem potvrdili na Váš e-mail a zároveň jsme vám okamžitě nabídli podobnou sošku od stejného výrobce se slevou, jako kompenzaci. Informace o vyprodání zboží byla uvedena jak v popisu produktu, tak v dostupnosti zboží.

S pozdravem za Living Fantasy Zdeňka Kratochvílová

• -
    • -

• Zatím jsem neobjevil jiného distributora
    • Nabízí zboží, které nemá na skladě
    • Vnuk byl na mrtvici a je dodnes smutný

Reakce obchodu LIVING FANTASY

Vážený zákazníku, děkujeme za vaší recenzi. Bohužel jste si objednali předobjednávkové zboží, které momentálně výrobce neuvolnil na trh. Každý takový produkt je na našem webu výrazně označený jako předobjednávka a veškeré informace o takovém zboží naleznete u každého položky v naší nabídce. O tom, že jste objednávali předobjednávkový produkt jste tak informováni již předtím než vložíte zboží do košíku a následně po dokončení objednávky jsme Vás o tom i telefonicky informovali. Je nám velice líto, ale skutečně nejsme schopni dodat zboží dříve než jej výrobce uvolní na trh. Předobjednávky jsou zde pro zákazníky, kteří si přejí zajistit kus z limitované nebo jinak omezené série.

S úctou

Living Fantasy Zdeňka Kratochvílová

Tovar ktory uvadzaju ze maju skladom nemaju. Tovar sice zohnali aj poslali ale vobec nesedel... po vrateni tovaru nebola vratena plna suma...

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaší recenzi byť negativní. Bohužel s Vámi musíme nesouhlasit v argumentech, které uvádíte, stejně tak jako v komunikaci.

1) Uvedla jste v komunikaci, že daný produkt byl na našem e-shopu "skladem na predajni v Bystici" byť provozovnu v tomto městě vůbec nemáme a dané informace se na našem e-shopu vůbec nevyskytují. Z toho důvodu se domníváme, že zde mohlo dojít ke spletení se s jiným e-shopem.
    2) Produkt, který jste objednala, je 100% shodný s tím co je uvedeno v popisu i na fotografii, ale bohužel v případě, že jste si objednala malou velikost (což jste následně přiznala v komunikaci) s tím my jako e-shop bohužel nejsme schopni nic udělat. V případě prstenů je skutečně velmi důležité vybrat správnou velikost s čímž Vám vždy rádi poradíme když se na nás obrátíte telefonicky, emailem či prostřednictvím chatu Vám vždy rádi poradíme.
    3) Vrátili jsme Vám plnou sumu za produkt dle zákonných podmínek a to včetně dopravného, bohužel vzhledem k převodu na Váš zahraniční účet mohlo dojít k odchylce při kurzovní změně

Posledním bodem je kvalita komunikace, kdy jsme se Vám bohužel několikrát nebyli schopni vůbec dovolat a na Váš emaily bylo odpovězeno vždy v rámci desítek minut.

Velice nás mrzí, že jste byla s našimi službami nespokojena, ale i přesto bychom Vám rádi nabídli 10% slevu na případný další nákup a doufáme, že se nám napříště podaří zanechat lepší dojem.

s úctou

Living Fantasy Zdeňka Kratochvílová

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.