Vyrobok by som nedoporucila kvoli kvalite. Namiesto plysu bola hracka z uplne ineho materialu, kridla boli pokrcene pricom vyrobok je zakazane zehlit.

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• Nabídka zboží, které nejsou schopni dodat.

Reakce obchodu LIVING FANTASY

Vážený zákazníku, děkujeme za Váš názor. Bohužel v naší nabídce zpravidla naleznete zboží, které je vyráběno pouze v omezeném nebo rovnou v limitovaném množství. Přes naši snahu mít nabídku co nejaktuálnější se bohužel o vyprodání některých produktů dozvíme, až poté co jej zákazník objedná. Za způsobené komplikace se Vám velice omlouváme.

Living Fantasy Zdeňka Kratochvílová

• Velký výběr replik a dárkových předmětů všeho druhu z her, filmů, knih apod.
    • Opravdu drahé poštovné + dobírka

Reakce obchodu LIVING FANTASY

Vážený zákazníku, děkujeme za Váš názor. Při objednávce jste si zvolil jednu z dražších dopravních variant. Nabízíme i podstatně levnější varianty pomocí dopravních kurýrů. Ceny dopravních služeb odpovídají standardním cenám většiny e-shopů v ČR. Veškeré informace o cenách a způsobech dopravy naleznete na našich stánkách v sekci DOPRAVA

Living Fantasy Zdeňka Kratochvílová

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• dodací lhůty

Reakce obchodu LIVING FANTASY

omlouváme se za způsobené komplikace, bohužel vzhledem k velmi pozdnímu objednání produktu, který nebyl skladem, již v tomto období nejsme schopni 100% garantovat doručení do Vánoc.

LIVING FANTASY

• Zadna
    • Objednala jsem si dve veci.ty jsem zaplatila.prisla jen jedna a obchod nekomunikuje.

Ja uz u nich nic nekoupim

Vážený zákazníku,

je nám líto, že nejste spokojena s našimi službami. V současné předvánoční době bohužel emailouvou komunikaci považujeme za velmi pomalou, a tak jsme se Vás pokusili několikrát telefonicky kontaktovat, abychom Váš problém co nejrychleji vyřešili. Bohužel ani jednou jsme Vás nezastihli. Po důkladné skladové kontrole jsme neshledali žádné pochybení. Prosíme Vás o důkladnou kontrolu krabice a obalového materiálu, ve které Vám bylo doručované zboží, protože se jednalo o menší předmět, který občas zákazník omylem přehledne. Pokud zboží skutečně nedohledáte, prosím, kontaktujte nás telefonicky na naši zákaznickou linku, abychom vše vyřešili k vaší spokojenosti.

Zbozi jsem objednala pred 11 dny od te doby zadny email a zbozi ani nedorazilo

Reakce obchodu LIVING FANTASY

Vážený zákazníku, je nám líto, že nejste spokojeni Vaši objednávkou. Bohužel jste však objednali zboží, které nebylo skladem a bylo nutné je pro Vás objednat. Vzhledem k tomu že Vámi objednané zboží je dodávané výhradně ze zahraničí je dodací lhůta bohužel o něco delší viz. článek o dodacích lhůtách, na našem webu. O předběžném termínu expedice jste byly informováni do 24 hodin od vytvoření objednávky prostřednictvím emailu. Prosíme Vás o případnou kontrolu SPAM schránky, které občas zachycují emailové zprávy internetových obchodů jako nevyžádanou zprávu. Za způsobené komplikace se Vám velice omlouváme.

s pozdravem Living Fantasy - Kratochvílová

Objednala jsem si zboží za cenu 599kc, když dorazilo byla na krabici oranžová cenovka s částkou 399kc to je podle mě drzost první třídy...objednávala jsem dárek pro známého tudíž zboží vracet nebudu.

Vážený zákazníku,

na základě recenze jsme ihned překontrolovali ceny u produktu a zboží které nabízíme za 599,- skutečně odpovídá uvedené hodnotě a nikoliv ceně 399,- kde byla mylně uvedená špatná číslice. Za tuto chybu se velice omlouváme a doufáme, že na nás do budoucna nezanevřete.

Living Fantasy - Kratochvílová

• - komunikace ze strany obchodu
    • - inzeruje zboží v externím skladu, které pak není dostupné

Z obchodu bohužel sešlo díky tomu, že prodejce inzeruje zboží v externím skladu a pak zjistí, že je nedostupné. Toto byl můj první nákup zde, a tak třeba šlo o náhodu. Každopádně komunikace obchodu na výbornou. Celkově logicky převládá zklamání, když nebylo zboží dodáno.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš názor a velice se Vám omlouváme za způsobené komplikace. Bohužel však vzhledem k povaze nabízeného zboží které je z naprosté většiny vyráběné pouze v omezené nebo limitované edici tato situace může naneštěstí vzniknout. Neustále se snažíme naši nabídku aktualizovat bohužel však jsou případy kdy tuto situaci nejsme schopni zjistit dříve než zákazník zboží objedná. Doufáme, že do budoucna na nás nezanevřete a dokážeme napravit první dojem.

Living Fantasy - Kratochvílová

• Zboží dorazilo bez faktury či účtenky, tzn. V případě potřeby nelze vrátit nebo reklamovat.

Rizikovější

Reakce obchodu LIVING FANTASY

děkujeme za Váš názor. Faktura za zboží je Vám zaslána emailem poté co je připsána platba na účet. V případě potřeby nás samozřejmě stačí kontaktovat telefonicky či emailem a doklad Vám vystavíme přednostně (viz. naše obchodní podmínky). Děkujeme za pochopení a za případné komplikace se Vám velice omlouváme.