• No zatím nic nedorazilo, na zboží co mají údajně skladem čekám už dva týdny a to ho mám už dávno zaplacene.

• komunikace se zákazníkem, dodací doba

První a poslední nákup. Pošlete peníze a nic. Voláte každý den a pořád to stejné: ozveme se, zapoměl jsem a nic. Po 14ti dnech zboží dorazilo. Hrůza

• Nevím
    • Neaktuální skladové informace u zboží

Při objednávce bylo zboží označeno skladem, poté mi byla objednávka stornována. Zboží nebylo skladem.

• Nevím o žádných výhodách, které obchod nabízí. Mám jen jednu zkušenost a ta je negativní.
    • Problém je jednak v tom, že obchod uvádí, že je nabízené zboží skladem, což ve mě vzbuzuje pocit, že bude ihned vyskladněno a doručeno, což se bohužel nestalo. Dalším problémem je komunikace. Na poslaný email s dotazem, kdy bude zboží vyskladněno (po deseti dnech nečinnosti), ze strany obchodu žádná reakce.

Myslím si, že se vyplatí nakupovat pouze ve velkých obchodech, které jsou osvědčené, a u kterých když napíšou "skladem", že zboží opravdu mají. U tohoto obchodu jsem musel zboží zaplatit předem, ale po té se nic nedělo. Je to velice neseriózní. Rozhodně nemohu nákup v tomto e-shopu nikomu doporučit. (peníze mi byly, naštěstí, vráceny.)

• - nabízí zboží, které již není v prodeji a bez jakékoliv omluvy objednávku stornují.

• po zrušení objednávky slíbili vrátit peníze, i přes urgence ale bohužel nikdo nereaguje a peníze zatím nevrátili

Objednal jsem zboží a přišlo mi úplně jiné, po dohodě jsem si ho ponechal s tím, že mi obchod vrátí rozdíl ceny mezi zaplaceným zbožím a dodaným zbožím. Dosud jsem žádné peníze neobdržel. Nemohu obchod doporučit.

• Hrozná komunikace, zaplatil jsem, sami zrušili objednávku a domáhat se vrácení kupní ceny skoro nadlidské

• Nevím.
    • Špatná komunikace, téměž žádná, na maily nereagovali. Vrácení peněz, to byl zážitek.

Nikdy více.

• Uvádí na webu nepravdivé informace. Tvrdí že je zboží na skladě.... přítom už nejde sehnat.

Nesnáším Eshopy které tvrdí že zboží je na skladě a při objednání je objednávka do 15 min stornována.

• Předem jsem zaplatil, po týdnu jsem se zeptal co se děje a oni teda že produkt už není. Kdybych se nezeptal tak si peníze asi nechají.

Zboží jsem zaplatil předem a nedostal nic. Na sms a e-maily obchod nereaguje.

• Klamání zákazníka o dostupnosti zboží.

Obchod lže. Avizuje, že zboží má skladem a následně se vymluví, že to byl jediný kus u kterého zjistil vadu a že musí objednat jiný, který bude do týdne.(známá finta).Po týdnu,kdy se nic neděje, obchod přestane odpovídat na urgence a dělá mrtvého brouka.

• naprosto žádná komunikace ze strany prodejce

Objednal jsem si, zboží zaplatil převodem. Objednávka mi byla zrušena a peníze mi i přes urgence nebyly vráceny. NAPROSTO NEDOPORUČUJI!!

• Zboží mělo být skladem. Na můj dotaz třetí den mi bylo sděleno, že se jednalo o vadný kus a zboží bylo objednáno v Německu. Po dalším týdnu bez jakékoliv informace jsem znovu do obchodu zavolala a dozvěděla jsem se, že zboží nebude.

Špatná komunikace.

• nabízí zboží, které, ale není schopen dodat....klamání zákazníka...mělo by to být postižitelné ( ze zákona )...bohužel ztráta času s tímto eshopem...

katastrofa

• Nabízíte zboží, které je nedostupné.