• Jsou to podvodnici,objednal jsem,poslal penize a do dnes nic nemam,nikdo nekomunikuje,nedoporucuju!

Jsou to podvodnici!

• Nabízené zboží po zaplacení stornovali,s tím že peníze vrátí obratem,zatím bohužel i přes urgenci mi nic nepřišlo.

Neobjednávat!

• Naprosto nic...

Zboží údajně skladem, platba předem a už měsíc nic. Dost velká drzost. Na dotazy stále stejná odpověď- čekáme vaše zboží každým dnem... A pořád PRD!!!!!!

• No zatím nic nedorazilo, na zboží co mají údajně skladem čekám už dva týdny a to ho mám už dávno zaplacene.

• komunikace se zákazníkem, dodací doba

První a poslední nákup. Pošlete peníze a nic. Voláte každý den a pořád to stejné: ozveme se, zapoměl jsem a nic. Po 14ti dnech zboží dorazilo. Hrůza

• Ceny
    • 50,- Kč za osobní vyzvednutí? To vážně?

• Osobní odběr Brno
    • Uzavření obchodu o hodinu dříve, než je provozní doba. Naštěstí jsem to stihl

• Nevím
    • Neaktuální skladové informace u zboží

Při objednávce bylo zboží označeno skladem, poté mi byla objednávka stornována. Zboží nebylo skladem.

• Nevím o žádných výhodách, které obchod nabízí. Mám jen jednu zkušenost a ta je negativní.
    • Problém je jednak v tom, že obchod uvádí, že je nabízené zboží skladem, což ve mě vzbuzuje pocit, že bude ihned vyskladněno a doručeno, což se bohužel nestalo. Dalším problémem je komunikace. Na poslaný email s dotazem, kdy bude zboží vyskladněno (po deseti dnech nečinnosti), ze strany obchodu žádná reakce.

Myslím si, že se vyplatí nakupovat pouze ve velkých obchodech, které jsou osvědčené, a u kterých když napíšou "skladem", že zboží opravdu mají. U tohoto obchodu jsem musel zboží zaplatit předem, ale po té se nic nedělo. Je to velice neseriózní. Rozhodně nemohu nákup v tomto e-shopu nikomu doporučit. (peníze mi byly, naštěstí, vráceny.)

Po objenání rychle dodáno.
    Zboží možno objednat i jiným způsobem,
    ale preferoval jsem osobní převzetí na prodejně - tedy Brno.
    Doporučuji tento obchod ostatním.Příjemné a ochotné jednání.

• - nabízí zboží, které již není v prodeji a bez jakékoliv omluvy objednávku stornují.

• Výběr zboží

Výborná komunikace

• +++
    • ooo

+++

• po zrušení objednávky slíbili vrátit peníze, i přes urgence ale bohužel nikdo nereaguje a peníze zatím nevrátili

• Klídek obědnání
    • sedí mi nevim pohodlí
    • nemam

V Klidu doma vyberu a koupím
    zkušenostidobrý
    já osobně ANO...................
    Proč ano nebo ne .......................dobrý

Doporučuji, vše O.K.

Objednal jsem zboží a přišlo mi úplně jiné, po dohodě jsem si ho ponechal s tím, že mi obchod vrátí rozdíl ceny mezi zaplaceným zbožím a dodaným zbožím. Dosud jsem žádné peníze neobdržel. Nemohu obchod doporučit.

• Slabší komunikace s vedením obchodu.

ok

• Objednanou baterii VIPOW sice na skladě neměli, přestože na webu je stále uvedeno SKLADEM, ale faktem je, že hned příští den sami zavolali s tím, že bych čekal asi tři týdny. Pokud jsem správně pochopil, tak skladem se myslel jakýsi vzdálený sklad, možná až v Číně, opravdu nevím:-)
    • Týká se možná většiny internetových obchodů (?) - nemožnost operativně měnit údaje na webu! Už opravdu běžně se setkávám s tím, že na webu visí informace odlišné od skutečnosti, proto už zas raději nakupuju mimo internetové obchody.

Ověřit si předem akutečný stav raději mailem nebo tlf :-)