• Hrozná komunikace, zaplatil jsem, sami zrušili objednávku a domáhat se vrácení kupní ceny skoro nadlidské

• Cena, rychlost dodání
    • Žádné

Všem nákupy v tomto obchodě doporučuji.

• Jedině to že zboží nakonec dorazilo ....
    • Totální nekomunikace se zákazníky ... můžete psát i volat ale nedočkáte se ničeho ....

Nakonec vše dobře dopadlo když zboží nakonec dorazilo ale tento obchod absolutně nedoporučuji .... raději se koukněte jinde !

• Cena, rychlost dopravy, vstřícnost.

Koupil jsem odpuzovač krtků, lišila se specifikace udaná výrobce. Zboží druhý den vráceno bez jediného problému, peníze vyplaceny zpět. Spokojenost a solidní jednání.

Trpělivost růže přináší

• Nevím.
    • Špatná komunikace, téměž žádná, na maily nereagovali. Vrácení peněz, to byl zážitek.

Nikdy více.

• Dobrá komunikace se zákazníkem.
    • Na poznání slabin jsme podnikli málo obchodů.

Příjemný obchod se vstřícným personálem, jen pozor na rozlišování barev - modrá a tyrkysová jsou dvě různé barvy :0)).
    Po rozbalení zásilky (rádio jako dárek) na mne šly mrákoty a zvažovala jsem vrácení zboží, nicméně synovi, pro kterého bylo rádio určeno, se v tyrkysové líbilo, tudíž nevracíme a jsme spokojeni.
    Snad jen poznámku: barva byla matoucí i na monitoru i v textu, možná by to stálo za úvahu a opravu.

• Uvádí na webu nepravdivé informace. Tvrdí že je zboží na skladě.... přítom už nejde sehnat.

Nesnáším Eshopy které tvrdí že zboží je na skladě a při objednání je objednávka do 15 min stornována.

• Předem jsem zaplatil, po týdnu jsem se zeptal co se děje a oni teda že produkt už není. Kdybych se nezeptal tak si peníze asi nechají.

Zboží jsem zaplatil předem a nedostal nic. Na sms a e-maily obchod nereaguje.

• Plati se naklady na prepravu a zbozi jsem si vyzvedl osobne

• Klamání zákazníka o dostupnosti zboží.

Obchod lže. Avizuje, že zboží má skladem a následně se vymluví, že to byl jediný kus u kterého zjistil vadu a že musí objednat jiný, který bude do týdne.(známá finta).Po týdnu,kdy se nic neděje, obchod přestane odpovídat na urgence a dělá mrtvého brouka.

• naprosto žádná komunikace ze strany prodejce

Objednal jsem si, zboží zaplatil převodem. Objednávka mi byla zrušena a peníze mi i přes urgence nebyly vráceny. NAPROSTO NEDOPORUČUJI!!

• Skoro okamzita komunikace pri pripadnem dotazu

• Zboží mělo být skladem. Na můj dotaz třetí den mi bylo sděleno, že se jednalo o vadný kus a zboží bylo objednáno v Německu. Po dalším týdnu bez jakékoliv informace jsem znovu do obchodu zavolala a dozvěděla jsem se, že zboží nebude.

Špatná komunikace.

• Rychlost a kvalitu prodeje
    • Neznám

• nabízí zboží, které, ale není schopen dodat....klamání zákazníka...mělo by to být postižitelné ( ze zákona )...bohužel ztráta času s tímto eshopem...

katastrofa

• Dobrá cena
    • Absolutně nulová komunikace, zakoupil jsem zboží a přišlo, to je ale celé. Fakturu jsem několikrát urgoval (cca 7x mail, 2x telefonát) než mi přišla nepotvrzená - více asi čekat nelze. Nyní se zařízení porouchalo a poté co jsem psal 4x kam a jak zaslat na reklamaci jsem nedostal žádnou odpověď. Opravdu doporučuji si připlatit jinde, něboť tento obchod má naprosto tragickou komunikaci

Jediné dobré na obchodě jsou ceny. Bohužel kvalita služeb je na bodu mrazu...

• Neskutečná vstřícnost a snaha dodat to,co jsem marně sháněl jinde.
    • Žádné.

Skvělá domluva po telefonu a snaha pomoct.Marně jsem ten přijímač sháněl ve spoustech obchodů.Přestože už měli poslední kus,tak nebyl pro ně problém mě ho zarezervovat,když jsem souhlasil s nákupem.Můžu jen doporučit.

• Dobra cena
    • Jsem na rozpacich hodnocenim.Na strankach HEUREKY MATE doprava 79 kč kč.tak po urgencich musel doplatit dalšich 224.Bylo mě řečeno že jedině osobni odběr .Bylo by dobře aby jste se DOMLUVILI jak to ma bit.Je to klamna reklama

Mohu doporučit