Nepoctive jednani - v objednavce zaplatite dopravu, na fakture mate uvedeno manipulacni poplatek...a je toho vice.

• vyhodne ceny v porovnani s jinymi lekarnami; zbozi bylo vzorne zabaleno.
    • Zavadejici informace o produktech - napr nesouhlasil minimalne na 2 produktech popis vyrobce na obrazku (obrazek rikal tea tree oil od firmy dr muller) s popisem produktu hned vedle obrazku (od uplne jineho vyrobce!! firma Healthlink!!) na druhe strance opet stejny obrazek a s jinou cenou a zase jeste jinou firmou!! Naprosto zavadejici informace a obrazky.
    • Take naprosto nedostacujici popis vyrobku co se tyce slozeni a jinych informaci, chybi odkaz na pribalovy letak apod. musim pracne hledat na jinych strankach a pak se zas vracet, coz je ztrata cenneho casu.
    • Objednala jsem podle obrazku tea tree oil od firmy Dr Muller ale prisel mi vyrobek od firmy Healthlink. Zkontrolovala jsem znovu objednavku a zjistila ze ani v objednavce se nenaleza presny popis produktu, ale pouze ze se jedna o tea tree oil 30ml ale nerika od jake firmy, ani ve fakture, ktera mimochodem ani neprisla v baliku ale jen emailem nebylo zbozi radne oznaceno. Obratila jsem se na zakaznicky servis a stezovala si na nepresnost a neprofesionalitu a zavadejici informace na jejich webovych strankach a rekla ze jsem si objednala olejicek od Dr Muller firmy ne Healthlink. Nedostalo se mi naprosto zadne omluvy, pouze 'je nam lito ze jste nakupovala podle obrazku, ktery je jen ilustrativni' Teprve v druhem emailu mi bylo nabidnuto ze mi pri vraceni zbozi nabidnou proplaceni postovneho zpet. Komunikace se zakaznickym servisem byla velmi frustrujici, chybela mi vstricnost a zakladni pravidla slusneho chovani a profesionality, napr. zadne osloveni nebo pozdrav, vylozena arogance. Ale hodnotim, ze posleze byly ty 2 nesrovnalosti opraveny a popis obrazku jiz souhlasil s popisem firmy. Nicmene znovu jiz zde nakupovat nebudu. Olejicek jsem se nakonec rozhodla ponechat protoze na jinych strankach jsem si nakonec vyhledala podrobne informace, ktere jsem hledala a zjistila ze se jedna o olej vysoke farmaceuticke kvality. Nicmene na takove jednani nejsem pri svych nakupech pres internet zvykla a ani si zvykat nehodlam.

Obchod bych rozhodne svym znamym nedoporucila. Ceny jsou sice levne a zbozi vzorne zabaleno, ale pri jakemkoli problemu se pak budete chytat za hlavu pri jednani s neochotnym a arogantnim zakaznickym servisem. Ja si radeji malinko priplatim a budu mit kvalitnejsi sluzby.

• inzerují zboží, které nemají na skladě

Reakce obchodu Rychlá lékárna

Dobrý den, občas se stane že se zboží vyprodá ale stává se to jen výjimečně
    S pozdravem,
    Zákaznický servis RychláLekárna.cz

• slibuje dodání do 1 až 2 dnů, ale nebyl schopen slib dodržet a nereagoval na mé dotazy, takže po 5 dnech čekání jsem objednávku zrušila, teď čekám na vrácení peněz.

• When I ordered the things, it was written that I will get them in 2-3 working days. After waiting 4 days I asked when I can expect the delivery and was advised that it will be send on Monnday. The next day I received an email that it will be send on Friday, but the delivery is standart and will get it in a normal working day as it should be delivered to my door. On Saturday I recieved a SMS that I am not home and will have to go to the post office to get the parcel on my own..... To many wrong information and confusions. Also I ordered Lanvin parfume and on the picture in you site it is shown as 100ml and I received 30ml. For the same price I can really get 100ml from other seller!
    • I am not happy with the service and will not recommned it.

Reakce obchodu Rychlá lékárna

Dobrý den, u parfému máme uvedeno 5 pracovních dnů, objednávka byla provedena dne 2.12.2016 a byla odeslaná 9.12.2016 z naší strany tedy vše proběhlo v pořádku. Co se týče velikosti parfému, jak na obrázku v e-shopu, v textu názvu zboží i na faktuře je uvedeno 30ml. Z naší strany tedy proběhlo vše v naprostém pořádku, bohužel doručení Českou Poštou neovlivníme. Pokud jste nespokojena s výrobkem nebo jeho cenou, máte možnost nám ho vrátit, děkujeme za pochopení
    RychláLékárna.cz

• Zbozi dorazilo jine nez bylo na obrazku

Nikdy uz nekoupim v tomto obchode.

Reakce obchodu Rychlá lékárna

Dobrý den, obrázky na našem eshopu jsou pouze ilustrativní, důležitý je vždy popis a název zboží, děkujeme za pochopení
    Rychlá lékárna

• Byl mi zaslana starsi verze vyrobku nez inzerovana na internetu. Coz me u samponu za 350,- dost zklamano. Ale nevyplati se mi zbozi posilat zpet. Nicmene si myslim, ze to neni spravny postup poslat zakaznikovi starsi typ vyrobku. Doufam, ze bude mit stejne vlastnosti jako ten co jsem si puvodne objednala

• Žádné, poplatek 19 korun za doručení???, Zboží je pomalu dražší než v kamenné lékárně.
    • Objednával jsem zboží přes nákupní portál Lyoness, kde je obchod uvedený a vůbec mi nebyla načtena procentuální sleva, ve formě načtení peněz zpět, jak je u tohoto obchodníka uvedeno. Lyoness - Rychlá lékárna

Naprostý propadák, už zde více nakupovat nebudu. Chtěl jsem tento obchod vyzkoušet, ale bohužel mě velice zklamal.

Reakce obchodu Rychlá lékárna

Dobrý den, poplatek za doručení na zasilkovnu je nejlevnější v ČR. Na vaši objednávku jste aplikovala slevový kupon, proto nebyla načtena sleva Lyoness (slevy se nesčítají). Odesláním objednávky jste souhlasila s cenou zboží i s cenou dopravy není třeba si tedy stěžovat :-)
    Rychlálékárna.cz

• nákup za benefity + rychlost dodání
    • arogance na objednávkovém oddělení

Byla jsem vždy velice spokojena, dodání do dvou dnů, vše perfektní. Ale tentokrát mi zaslali poškozené zboží a přišel jen strohý mail, kam mám zboží zaslat, ale že je nemožné aby tato věc přišla poškozená. Asi jsem si to tedy vymyslela? Náš zákazník náš pán....arogance hadr.

• Siroky sortiment
    • Cena, vse je extremne predrazene

Duvod proc sem si tady objednal byl benefit-plus od zamestnavatele, vetisna jejich sortimentu se da koupit cca 30% levneji v DM ci TETA , popr. v lekarnach

• reklama říká Rychlá Lékárna...
    • ...hlavní slabina je, že když udělám objednávku 3.12., zvolám doručení do dvou dnů a zboží obdržím 14.12., tak je to ledascos, jen ne rychlé.

Nákup byl v pořádku a u většiny věcí mi pozdní doručení nevadilo, ale dvě položky jsem si musela dojít koupit do jiné lékárny...

Reakce obchodu Rychlá lékárna

Dobrý den, vaše objednávka byla zaplacena 07.12.2015, řešili jsme to s vámi na naší zákaznické lince. U jedné vaší položky, je doba dodání 5 pracovních dnů, zásilka vám tedy byla doručena 14.12.2015 což je zcela v pořádku dle našich podmínek
    RychláLékárna.cz

• Velkou slabinou obchodu je zákaznické centrum, které neumí komunikovat tak, jak by bylo třeba.

Obchod má nepřesné popisky u zboží a poté se vymlouvá na ilustrační foto (u samotné fotky produktu však není o ilustračním fotu ani zmínka).

Reakce obchodu Rychlá lékárna

Dobrý den, vaši situaci jsme řešili na zákaznické lince (zákaznická linka komunikuje), bohužel výrobce schovává pod tímto zbožím 4 barvy. Bylo vám nabídnuto že můžete zboží vrátit
    RychláLékárna.cz

Cílem není očerňovat. Já jsem pouze chtěla objednané zboží.

Reakce obchodu Rychlá lékárna

RychláLékárna.cz vystavuje jen legální daňové doklady které jsou platné dle daňových zákonů ČR.
    Nevystavujeme žádné upravené faktury typu: Fakturujeme Vám vitamínové prostředky pro vašeho zaměstnance.

• Sortiment
    • Team lidi, kteri zabaluji objednavky. Napr. bylo mi zabaleno neco jineho.

Budte velice obezretni.

Větší balení opalovacího přípravku, u kterého jsem očekávala, že jej použiji i příští sezónu (proto jsem jej ve větším balení objednávala, mělo expiraci pouze necelý rok, což považuji vzhledem k nákupu přes internet a složité reklamaci za nesolidní.

• katastroficky pomalá!!!
    • nabízí snížené ceny, slevový poukaz u prvního nákupu a pak napálí poštové a absurdní poplatek za platbu převodem z účtu..

platba byla lékárně provedena a zaúčtována v úterý stejně s další platbou jinému e-shopu..., zatímco druhý zmiňovaný e-shop ve čt stejného týdne zboží doručil, Rychlá lékárna nereagovala ani na mail, a po několika dnech až po telefonu teprve tvrdili,že k nim dorazla platba po týdnu.. Co dodat...

Reakce obchodu Rychlá lékárna

Dobrý den, za převod z účtu poskytujeme bonus ve formě věrnostních bodů, žádnou platbu si za to nestrháváme, jak mylně uvádíte. Zpoždění platby prošetřujeme s naší bankou.
    Tým rychlé lékárny

• různý sortiment ano,ale zboží přišlo na zásilkovnu
    • až za týden až po dvou urgencích.
    • dlouhá dodací doba

nespokojenost,mají napsat,že zboží přijde za delší dobu.

• číst zadávaní objednávek

při vyzvednutí velice ochotný perzonál vyšel mě vstříc i když cenově s navýšením

• dlouhá doba dodaní, když je zboží skladem, nechápu proč musím čekat týden

• Věci skladem asi skladem nejsou protože předání k dopravě došlo až po 4 dnech. Skladem asi znamená skladem někde u dodavatele :-(

Reakce obchodu Rychlá lékárna

Vaše dodávka od nás odešla den po přijetí Vaší platby, zpoždění nastalo na straně dopravce, za což se přesto omlouváme. Budeme rádi, když při další objednávce potvrdíme naše jméno.

Hezký den,
    Tým rychlé lékárny.