• nevím o nich
    • ne dost rychlá komunikace

nedoporučuji

• Nejvíce jsem nespokojena proto, že jsem zaplatila celou objednávku, ta byla stornována ze strany obchodu a peníze jsem dosud ne obdržela zpět.

Pokud zde budete nakupovat, tak jen na dobírku. Jinak o své peníze můžete přijít stejně jako já. .

Reakce obchodu Rumburak

Dobry den, o nedostupnosti zbozi jsme vas informovali ihned po prijeti objednavky, a penize byly zaroven odeslane zpet na vas ucet. Mozna priste staci se podivat na vypis z banky, misto toho aby sirit nepravdive informace. S pozdravem Iwona Burska

• Nenabízí poštovné zdarma při nákupu nad 4 000Kč !!

Není špatný, ale jsou lepší obchody....

Reakce obchodu Rumburak

Postovne zdarma je u objednavek nad 1999 - zrejme jste si spletla obchod, kteremu pisete recenzi. S pozdravem Iwona Burska

• Udává zboží skladem, které není. Ale dali hned vědět.

• nekomunikují
    • a objednané zboží domů posláno na uloženku
    • mě od domů vzálené 39 km

Reakce obchodu Rumburak

Nejvetsi vadou heureky je to, ze neumoznuje obchodu hodnotit i zakazniky. Tezko se pak branit takovym recenzim. Kdyz si pani Svermova v objednavce vyberete jako zpusob dopravy ulozenka Liberec, kam zbozi je i vyexpedovano, tezko muzeme predpokladat ze jste si vybrala nespravne, ale zcela urcite neni to nase chyba, o cem jsme Vas informovali emailem. S pozdravem Iwona Burska

• Zboží nikde...

Informace uvedené na stránkách obchodu neodpovídali realitě:
    1) Zboží mělo být ihned k expedici, ale po objednání mi sdělili, že není na skladě. Na stránkách ale stále uváděli Ihned k expedici.
    2) Obchod změnil podmínky doprava ZDARMA aniž tyto podmínky upravil na svých stránkách. Dopravu tedy učtovali i když dle podmínek neměli.
    Komunikace s operátorem byla špatná (typu "Ve skladu se to pořád mění ...")

Reakce obchodu Rumburak

Zbozi bylo na ceste a melo byt dostupne odpoledne. Kdyz v predvanocnim obdobi nemuzete pockat 1 den, doporucujeme koupit zbozi v kamenne prodejne. Vase objednavka nesplnovala podminky pro dopravu zdarma a postovne vam bylo nacteno dle podminek v nasem obchodu. Nelze je upravovat dle zadosti zakazniku :) - objednavka byla na vase prani stornovana. Hezky den Iwona Burska

• Nízké ceny
    • Obchod má na stránkách zboží u kterého je uvedeno skladem, následující den po objednání se dozvíte, že skladem není.

Obchod mohu doporučit pouze s tím rizikem, že na zboží nepospícháte a můžete ho při nejhorším zakoupit jinde, jelikož nemusí být v prodeji i když je uvedeno skladem.

• Doporučila bych zboží, které není k dispozici z nabídky odstranit. V mém případě společenskou hru "1x1 Bingo"
  • objednáno před 10 dny,zatím zboží nedorazilo a ani nedali vědět co se děje.

• Pro mne, ze je vydejní místo poblíž, ale to by muselo objednané zbozi byt......"čekáme az dorazí ze zahraničí" ..... Nebo aspoň stanovit dodací lhůtu, ne " az dorazi!"

Nevím

• Pro moji objednávku BRIGÁDNÍk č.5 !!!

Dobrý den.
    Nakoupila jsem zde, protože už jsem si tu dříve nakupovala a byla jsem spokojena.
    Tentokrát nejen že zboží,které bylo na stránkách nabízeno a já si ho objednala, nakonec nebylo ( bohužel není k dispozici z důvodu vyprodání skladových zásob ),chápu, to se stane, ale že mi např.samolepící dekorace na zeď dorazila asi 5 ks zmačkaná a dětská stolička špinavá o pškrábaná to už mne docela zamrzelo!!!
    Balík dorazil neporušený, takže chyba nastala zřejmě při balení zásilky!!!
    Po tété zkušenosti už bych obchod nedoporučila...
    Hezký den

zboží, o kterém tvrdili, že ho mají skladem, teprve objednali o dodavatele, který ho nedodal, takže asi po 10 dnech jsem objednávku stornoval

• Zboží jsem objednal, zaplatil s tím, že jak bylo psáno, bude dodáno do 4-5 dní.
    Bohužel již čekám 10 den a zboží, na které se dcera těšila, zatím nikde.
    Obchod mi prodloužení dodací lhůty oznámil, až když jsem jim sám napsal co je s objednávkou.
    Veliké zklamání z tohoto obchodu...

V obchode som nakupovala prvykrat.
    Obchod mi stornoval objednavku, peniaze mi doteraz nevratili.

• ani po 10 dnech jsem zbozi nedostala
  • Dne 8.6. jsem si objednala zboží (mělo být skladem) a do dnešního dne to je 23.6. mi žádné zboží nedorazilo,tak že dodací lhůta katastrofa..už ani nedoufám že nějaké zboží přide a komunikace obchodu na bodu mrazu.

Reakce obchodu Rumburak

Dobry den, 19/6 jste mluvila s kolegou ohledne Vasi objednavky, ktery vam potvrzoval, ze chybejici polozka dorazi behem tohoto tydne a do patku zbozi bude u Vas. Z prodlouzenim dodaci lhuty jste souhlasila.. S pozdravem Iwona Burska

• -
    • objednávka potvrzena před 11 dny, od té doby žádné další zprávy.
  • Objednávku zrušil po jejím předchzím potvrzení
    a po jejím zaplacení převodem z konta.

• Vse

Nijak