NABÍZÍ ZBOŽÍ, KTERÉ NENÍ SCHOPEN DODAT

Reakce obchodu Rostliny-semena.cz

moc nás Vaše negativní zkušenost mrzí.

Bohužel nelze vždy každé zboží dodat, jelikož se může vyprodat (s velmi dlouhou čekací dobou naskladnění) či jej může dodavatel/výrobce úplně zrušit, aniž bychom se to dozvěděli.

Ještě jednou se moc omlouváme za způsobené komplikace.

S pozdravem,

Karolína rostliny-semena.cz
    za tým https://www.rostliny-semena.cz

Ano po vice jak 14 dnech zbozi nedoruceno, objednavka stale ve stavu "Prijata". Rusim objednavku.

Reakce obchodu Rostliny-semena.cz

Vaše negativní zkušenost nás velmi mrzí.

Bohužel se expedice Vaší objednávky zdržela z důvodu naskladnění chybějícího zboží, které bylo třeba doobjednat u výrobce. Doba naskladnění se liší dle druhu exotického osiva.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 722 912 623 nebo [email protected]

S pozdravem,

Karolína rostliny-semena.cz
    za tým http://www.rostliny-semena.cz/

• Zboží,které inzerují na internetu nemají

Jsem velmi naštvaná, protože zprvu byla komunikace dobrá. Došlo k stornu objednávky, protože zboží již není. Došlo také k příslibu vrácení peněz, které jsem 2.4 poukázala na jejich účet. Do dneška (13.4.) nejsou peníze na mém účtě.
    Vše bylo domluveno telefonicky.
    Chápu, že zboží se může vyprodat, ale nechápu liknavost ve vrácení peněz!

• Týden od objednávky jsem nedostala, žádnou zpětnou vazbu od firmy.

Objednávka byla pracovní. Na zboží jsem pospíchala a nebyla jsem firmou kontaktována. Jsem zvyklá na jinou komunikaci. Když není vše skladem, jestli na to chci čekat nebo poslat to co je apod.

Zboží jsem objednal před 14 dny,ikdyž určité zdržení je způsobenou mou chybou v platbě,po obdržení platby mi napsali před týdnem,že zboží se naskladňuje....a dále zatím nic...

recenze nás moc mrzí :-(

Bohužel jsme museli čekat na naskladnění chybějící položky, ihned po naskladnění bude zboží odesláno.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. 722912623.

Karolína Pěstík s.r.o.

• Kontaktovali mi když neměli část objednávky

Nesylšel jsem nic o zpoždění

• Dorazilo částečně jiné (levnější) zboží, komunikace obchodu tristní. Slib, že rozdíl vrátí, se dosud nerealizoval, omluva žádná, záměna zboží bez přechozí konzultace, všechno špatně.

• Došlo mi Stare prosle zbozi

Reakce obchodu Rostliny-semena.cz

Vaše hodnocení nás velmi mrzí, pokud zboží mělo prošlou expiraci měl jste nás kontaktovat a určitě bychom zboží vyměnili.

Jana Pěstík s.r.o.

• dobrý výběr zboží. zkušenost s obchodem mi kazi fakt, že místo místo dvou kusu cukrového hrašku za cenu 138kč přišel jenom 1kus. taky cena za 5kusu semínek okurky Dominika a rajče Aurea se mi zdají hodně přemrštěné.Ztohoto duvodu bych obchod svým známym nedoporučil

recenze nás moc mrzí :-(

Vaši objednávku jsem dohledala a budeme Vás kontaktovat.

Jana Pěstík s.r.o.

• Není vidět, jestli je zboží skladem.

Bohužel dorazilo špatné zboží, správné nebylo možné dodat - tedy marná objednávka.

• obrázky nabízeného zboží neodpovídají skutečnosti,zkrátka se liší!!!!!

CHtěl jsem zboží,které nemají všude a ejhle přišlo úplně stejné,které mají všude,takže jsem vlastně prodělal za dopravu,ale oni vědí že se to těžko vrací....zkrátka už tam nenakoupím!!!!!nedoporučuji!!!!!

• Semen nebyl počet deseti kusů, nýbrž sedm a z toho tři úplně špatné.

• ?

zatím jsem nic horšího neviděl

ani jedno ze semínek nevzešlo. Jsem velmi zklamán.

• zboží bez jakéhokoliv vysvětlení nedošlo
    • nikde není uvedeno do kdy se vyřizují objednávky

nakupovat jinde

• Lehce člověk uvěří že se jedná o kvalitní int.obchod.
    • Dodací lhůta

Pokud někomu nevadí že mu místo objednaného a zaplaceného zboží přijde mailem dotazník o spokojenosti pak doporučuji a přeji hodně štěstí

• široký výběr
    • ceny
    • otřesná komunikace se zákazníkem
    • mají v objednávkách očividný bordel
    • enormní dodací lhůta

Objednala jsem si a čekala... Po týdnu jsem si našla zde na heurece, že si ostatní zákazníci stěžují na dodací lhůtu a kontaktovala jsem obchod emailem. Odpovědi se mi nedostalo. Znovu jsem je kontaktovala na chatu na jejich stránkách, kde paní po několika dnech odpověděla, že mnou objednané zboží není na skladě (ačkoliv na webu je jako na skladě uvedeno). Zajímalo by mě, kdy (pokud vůbec) bych se tuhle informaci dozvěděla, kdybych je sama neuháněla. Poté co po dalším asi týdnu bylo zboží konečně odesláno, tak mi byla naučtována na balíček dobírka (ačkoliv jsem již dávno zaplatila před účet, jak jsem zadala v objednávce). Kontaktovala jsem obchod emailem, opět žádná odpověď. Kontaktovala jsem obchod na chatu na jejich stránkách, opět NIC. Až po telefonátu mi byly vráceny peníze přes účet a já jsem si převzala dobírku.
    Podtrženo, sečteno, NEJHORŠÍ OBCHOD CO ZNÁM A UŽ NIKDY SI NEOBJEDNÁM. ROZHODNĚ NEPLAŤTE PŘEDEM, ABYSTE MĚLI MOŽNOST VYCOUVAT, POKUD SE K VÁM BUDOU CHOVAT JAKO KE MĚ.

• LZOU
    • SLIBUJOU NEMLUVI PRAVDU

objednal jsem si rajcata staly okolo 130 kc poslal jsem Vam zpravu kolik je v balicku semen odpovedeli jste 10 po zaslani objednavky bylo v balicku pouze 5 semen dokonce jsem rozrezal pytlik zda tam neni nejake semeno zapadle nebylo prvni a posledni nakup ostatni semena zaslane byli v poradku jaroslav 65 let

• Široká nabídka.
    • Nepořádek v platbách.
    • Neupozornění zákazníka na problém s objednávkou

Zboží jsem objednala dne 19.2. a hned tento den jsem také odeslala platbu za zboží. Po sedmi dnech kdy mi zboží nedorazilo jsem kontaktovala obchod, kde mi paní sdělila, že zboží hned posílá. Po dalším celém týdnu kdy opět nic nepřišlo a opět jsem musela volat, mi bylo sděleno, že jim stále nedorazila má platba. Odeslala jsem tedy potvrzení o platbě, tu si ověřili a potvrdili mi, že zboží odesílají. A opět uplynuly 4 dny a stále nic nemám. Čekala bych, že se alespoň ozvou, že je nebo byl nějaký problém, měli jak e-mail tak telefon, ale nic. Nejsem opravdu vůbec spokojená. Doufám jen, že zboží příjde.