V tom to obchodě sem nakupoval naposled.Zboží které sem objednal před třemi tydny zatím nepřišlo penize sem platil převodem předem na učet který mě poslali.Dvakrát sem volal na firmu bez ůspěchu na vyřízeni.Je to jedná z firem které okrádají zákazníky.

• Žádné
    • Komunikace se zákazníkem, dodací lhůta

Ne

• dává 3 semena z jiného druhu navíc...zadarmo
    • Poslal 15 semen angínovníku čínského...a asi 5 ks je tak malých...či to je jen skořápka....že nevěřím, že z nich něco vyroste...i když jsem je vysadil......zeptejte se za 2 měsíce....

Peníze jsem poslal dopředu...a nic se nedělo...až po telefonickém zavolání se probudili..a zboží poslali....takže si tam raději nic neobjednávejte....

• neodpovída na emaily a chaty

hlavně neplaťte předem

• Nevím.
    • Zboží ani po dvou týdnech nedodáno,špatná mailová komunikace, objednávku jsem zrušíl po dvou týdnech a objednal jinde.

Objednáno 49 ks desinfekčního výrobku. Na stránkách uváděných jako skladem. Po dotazech jak to vypadá s objednávkou mi bylo sděleno že je pouze 15 ks, chápal jsem to a odsouhlasil zaslání oněch 15 ks. Další týden dotazy na stav zaslání bez odezvy a tak jsem objednávku po dvou týdnech zrušil. Chápu, že někdy něco nevyjde ale u tohoto obchodu je tragická mailová komunikace, již to zde asi zkoušet nebudu. Chce to pevné nervy.

• pohodlný nákup
    • květináče, sadbovače, truhlíky, chemie - vše v pořádku
    • perfektně zabaleno
    • semena - nedostala jsem objednané množství, některé odrůdy byly nahrazeny jinými bez upozornění,
    • celková cena nebyla ponížena o nedodané (naštěstí nešlo o velkou částku, ale pachuť zůstane)
    • dodací list nikde (nepřišel ani mailem)

škoda, dobrý sortiment, ale zvažujte, co nakoupíte

• zboží ještě nedorazilo

• - široký sortiment zboží
    • - špatné zadávání adresy adresátu
    • -
    • nespolehlivost

nedoporučuji

• ŽádnéV
    • Inzerují,že mají zboží na skladě a přitom jej vůbec nemají.

Další den po objednání přišel E-mail,že zboží právě balí a přitom ho vůbec neměki na skladě.

• lajdáckou práci

Nevím cosi o tom mám myslet, ale do dnešního dne mi balíček s objednanými houbami nepřišel. Jsem zklamán a příště zvážím zda si u této firmy něco objednám.

Dobrý Den,
    Jsme rádi že jde o omyl, jak se ukázalo, protože a v našem obchodě jste nakupoval jiné zboží.

Objednávka, kterou máte na mysli je zde http://berslevu.cz/akce/16157-2-baleni-podzimni-sadby-lesnich-hub a nemá nic společného s naším obchodem.

S Pozdravem
    Tým Rostliny-semena.cz

Nejhorší eShop, ve kterém jsem nakupoval. Lžou zákazníkům, že mají zboží skladem a pak ho někde shání. Na balík neumí napsat ani adresu zákazníka.

tento obchod mě opravdu zklamal. Musela jsem se neustále ptát, jak vypadá moje objednávka. Po odpovědi, že mi bude následující den odesílána mi dorazil mail s tím, že zboží není skladem-přitom u zboží bylo, že skladem je. Proto jsem i objednala. Objednávku jsem tedy zrušila z důvodu, že jsem nechtěla bůh ví jak dlouho čekat. No a teď, už skoro 2.týden čekám na vrácení peněz. Poprvé byl prý "problém" u banky a teď? Nikdo mi na maily neodepisuje... Co si myslet??? Za mě tento obchod už NIKDY. Chápu, že se může stát cokoli, ale aspoň by měli se zákazníkem komunikovat... Nikdy se mi nic takového nestalo, no, všechno je jednou poprvé :(

• výhody - nevím
    • informace o skladové dostupnosti

Obruba GARDEN DIAMOND JUNIOR - zboží objednáno v pondělí 10:00 hod., skladem uvedeno více jak 50 kusů. Do čtvrtka nic, tak dotaz e-mailem. Odpověď - zboží naskladníme do 14 dnů. Objednávku jsem zrušil.
    Doporučuji zákazníkům se vždy dotázat na dostupnost zboží - údaje na webu nesouhlasí.

• Vedomé zaslanie nekvalitného tovaru

Objednal som si semená čajovníka a všetky prišli úplne zplesnivené. Nie trocha. Ale úplne . Myslím si že sa to nedalo prehliadnuť a jednoducho mi poslali tovar ktorý im zostal aj keď bol nepoužiteľný.
    Služby obchodu už nevyužijem.

• Nakoupila jsem v tomto obchodě, jelikož jsem semena Pepina Gold nemohla jinak sehnat. Zboží přišlo včas, ale po zasetí nevzešlo ze 7 semen ani jedno! A proto vaše služby nebudu již využívat, nebudu doporučovat svým známým.

• zaslal jiné zboží než jsem objednal,ovšem reklamace je u nich natolik složitá,že jsem ho nevyměnil-poštovné vyšší,než cena zboží

Přišlo mi jiné zboží, než jsem si objednal. Konkrétně jiný rozměr mnou objednaného zboží.

Reakce obchodu Rostliny-semena.cz

za tuto chybu se Vám velmi omlouváme a zajisté je možné zboží vrátit a my Vám pošleme to co jste si objednal.

Blanka

Za tým Rostliny-semena.cz

• Sice mají číslo telefonu na které se může zavolat, ale buď to nikdo nezvedá, nebo je číslo nedostupné.

Reakce obchodu Rostliny-semena.cz

mrzí nás, že jste se nedovolal, ale volat je možné od 7:30 do 16:00 pouze ve všední dny na telefonní číslo 722 912 623.

Blanka

Za tým Rostliny-semena.cz

• Dodaný postřik měl prošlou expirační dobu.