• Odstraněno na základě podkladů od obchodu.

• Zboží bylo slíbeno ve stanovený termín, který prodejce nedodržel a nedal o tom kupujícímu vědět.

Reakce obchodu Rogelli CZ

Dobrý den, můžete nám prosím napsat na [email protected]. Rádi bychom situaci prověřili a nabídli Vám odškodnění! děkujeme

• rychlé vyřízení objednávky
    • rychlé odeslání

Nakoupili jsme, protože se nám výrobky líbí

Reakce obchodu Rogelli CZ

Dobrý den, můžeme se zeptat, co je důvodem náš obchod nedoporučit?

katzastrofa!
    Zboží 5xl, podle katalogyu pro postavu 195-200cm a při mých 192 zamlada jsou mi rukábvy dopůl předloktí-to je dost problém!!

nelibí vas

• Objednal jsem si krátké cyklistické kalhoty s laclem, typ Paradiso. Nohavice jsou ale příliš krátké, což nesouhlasí s vyobrazením tohoto výrobku na www stránkách obchodu.

Reakce obchodu Rogelli CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaše upozornění, situaci prověříme.
    pěkný den
    LM

Velice mě překvapila kvalita zboží- cyklistické kraťasy za cca 1.500,- Kč měly absolutně nefunkční zip

• rychlé jednání

• Dodací podmínky - na velmi špatné úrovni

Přehledné, ale ta doávka

• to co u všech int.obchodí "doma a v klidu si můžu nakoupit"
    • málo informací o pohybu objednávky....

oblíbila jsem si tuto značku.
    vždycky byl nějaký problém.
    nevím..
    nefunguje, jak ostatní internetové obchody.

Reakce obchodu Rogelli CZ

můžete prosím upřesnit v čem byl "vždycky" problém?
    Co se týká pohybu objednávky - informujeme po přijetí, kdy bude zboží dodáno, v momentě odeslání zboží sms + email. V zákaznickém účtu navíc můžete vše sledovat.
    Jak byste si to představovala?

• Rychlost a ochota.
    • Neschopnost lidí pracujících ve skladu.

Poté co jsem reklamoval zboží, protože mi bylo dodáno takové, jenž jsem neobjednal, mi byla nabídnuta kompenzace v podobě sportovních ponožek, které mi byly doručeny spolu s původně požadovaným oblečením. Bohužel v jiné velikosti než jaká byla dohodnuta, nemluvě o tom, že v nich byla díra.

Reakce obchodu Rogelli CZ

Děkujeme za Váši reakci, bohužel se občas stane že výrobce vloží do obalu jiný výrobek. Takovou chybu je těžké zachytit. Ještě jednou se Vám jménem firmy Rogelli omlouváme.

• Největší výhoda pro mne byla, že druhý den jsem měla zboží k dispozici.
    • Měli jste v nábídce zboží, přesně podle mých představ.
    • Vzhledem k tomu, že jsem nakupovala poprvé a nákup se mi vydařil, nemám co bych negativního napsala.

Nakoupila jsem zde, protože jste nabízeli zboží, které jsem sháněla.
    Moje zkušenost je velmi dobrá, zboží dorazilo hned druhý den v pořádku a bylo naprosto shodné s mojí představou.
    Ano, doporučila, byla jsem maximálně spokojena.

• Nedostatek zboží a tudíž dlouhé dodací lhůty

Rozpačitost

• nabíka i nesezonního zboží
    • pružnost vyřizování objednávky
    • nevím

dobrá zkušenost, nákup v tomto obchodě bych doporučila

• nemáte sortiment který nabízíte

nic moc

• Mnou objednané cyklistické kratasy neodpovídají vyobrazení v katalogu nohvice mají být nad kolena ale jsou do půli stehen. zboží jsem vrátil byli mi odeslány jiné levnější že prý budou délkově v pořádku ale nejsou a zaplatil jsem zase poštovné a balné ikdyž byla chyba na starně obchodu ujištění prodavače že kratasy zkoušel a že jen já jsem zvyklý na jinou délku jsou směšné. JSEM NAŠTVANÝ , uvažuji o podání stížnosti na živnostenský ůřad pro klamání zakázníka.