• rukavice byla na jednom místě rozpáraná

oj, to je nemilé.
    Rádi se na to podíváme a reklamaci vyřešíme výměnou za jiný pár či vrácením peněz.

Prosím, pošlete je zpět. Jakmile balíček přijde, ozveme se.

Děkujeme.
    Rogelli.cz

Zvláštní reakce, když zboží dlouho nepřicházelo, najednou se zboží veze z Holandska, což pře nákupem nebylo nikde zmíněno. Dodnes zbží nemám.

Reakce obchodu Rogelli CZ

ano, značna Rogelli je holandská.
    Založil ji úspěšný holandský závodník v 70 letech minulého století Mr. Rini Wachtmans.
    Je to rodinná firma, momentálně vedená dvěma vnuky slavného závodníka.

Ale nyní k Vám ... ke konci července začaly být problémy z netypickým dovozem zbožím, najednou DHL
    nechávala 2-3 dny zboží ležet ve svém skladu a vznikalo tak velké opoždění dodávek.
    Nyní jsme ale dovážení dodávek vyladili a opět ho obdržíme za 2 pracovní dny po objednání.

Dodatečně se omlouváme za vzniklé potíže.

Přejeme Vám krásné léto.
    Rogelli.cz

• dlouha doba než přišlo zboží

Reakce obchodu Rogelli CZ

děkujeme za Vaše hodnocení.
    1 týden je pro Vás dlouhá doba .... u každého výrobku píšeme přibližný čas čekání.
    Nedržíme všechny velikosti skladem a objednáváme zboží, které zákazník chce.
    Neleží u nás tuny zboží, které nikdo nechce. Než se k Vám zboží dostane, podnikneme několik operací, jsme závislí na dopravcích, výrobci a jeho logistice, na státních i církevních svátcích průjezdních zemí. Někdy spolupráce nás všech funguje bez chybičky a někdy se chybička vloudí.
    Ano, nejsme kamenný obchod, kam přijdete, vyberete a odejdete a okamžitě máte, co potřebujete.
    Zato nabízíme možnosti výměny, vrácení, poradenství a pod.

Až budete potřebovat cokoliv doplnit do sportovního šatníku a budete mít týden času, tak budeme rádi, když u nás zase nakoupíte.
    Nebo je dobré vybírat zboží, které je okamžitě k odeslání - také se píše u každé velikosti.

Díky za přejeme krásné léto.
    Rogelli.cz

• velikosti nesedí podle velikostní tabulky

díky za postřeh.
    Velikosti jsou věčné téma, které ladíme s každou novou kolekcí.

Nabízíme poradenství i přeměření. Stačí napsat na [email protected] nebo zavolat.
    Budeme se Vám rádi věnovat.

Výměna je zcela zdarma.

Rogelli.cz

• PPL špatna komunikace udělali ze mne lhaře.

Reakce obchodu Rogelli CZ

děkujeme za hodnocení i za těchto nepříjemných podmínek.
    Dopravce vybíráme pečlivě a mrzí nás, když máte komplikace.
    Další alternativní dopravou, kterou nabízíme, je zásilkovna.
    Budeme rádi, když příště zvolíte jako dopravce právě zásilkovnu, aby byl balíček pro Vás radostí beze zbytku.
    Děkujeme a přejeme už jen příjemné řidiče.
    Rogelli.cz

První chyba: Letos na jaře jsem vybral běžecké kalhoty Rogelli BANKS černé a byl mně doručen zcela jiný model. Vrátil jsem je jako reklamaci chybné dodávky, reklamace byla uznána ale peníze přišly až po dvou urgencích. Dál tento model nebyl dostupný. Zbytečně napínavý zážitek, jak takové věci fungují či ne.
    Druhá chyba: O tyto kalhoty jsem měl stále zájem a když ke mně nyní na podzim po řadě reklamních zpráv od Rogelli v poště dorazila i ta, že běžecké kalhoty opět jsou, objednal jsem je znovu. Dodávka přišla, ale jde zase o něco jiného, než definujete v textu ke zboží. Píšete: " Nohavice zakončují silikonové pásky. Tyto kalhoty patří díky univerzálnímu využití i barevnosti k nejprodávanějším modelům běžecké kolekce Rogelli." OK, na webu atraktivní jsou, ale popisované silikonové pásky, které pro sportovní účel jsou docela podstatné, kalhoty nemají! Flagrantní nesoulad s tím, co o zboží slibujete.
    Což je celkem k vzetku, ale kdo by se s vámi dál otravoval, nějak je využiju. Ale váš obchod rozhodně nedoporučuji, zřejmě svoji kvalitu nemáte vůbec pod kontrolou.

Dobrý den pane Juráši,
    děkujeme za Vaši negativní zkušenost s našim eshopem.
    Skutečně jste kupoval zmíněné kalhoty u nás? Prověřila jsem reklamace kalhot Banks a žádný dobropis jsem nenalezla.
    Urgence na peníze ... vracíme peníze velmi rychle, ani tato potíž není náš styl. Většinou naopak my čekáme na číslo účtu od zákazníka a peníze vracíme v pravidelných intervalech.
    Ohledně silikonových pásek na ukončení kalhot Banks ... velmi děkuji za toto upozornění. Ve čtvrtek 7.12.2017 mi ve zboží přijdou, důkladně si je prohlédneme a pokud výrobce změnil ukončení tohoto modelu, změníme popis na eshopu pro naše zákazníky.
    Ještě jednou děkujemeza toto upozrnění.
    Mějte se krásně a pokud nejste spokojen, vždy máte možnost reklamace či vrácení bez dalších nákladů.

Mertlíková

• Bohužel jsem zklamán, nenakupoval jsem zde poprvé, ale bohužel nejspíš naposledy. Dres špinavý a zatrhaný, nejspíš někdo přede mnou již nosil..

Reakce obchodu Rogelli CZ

dres nesmí nikdo nosit a přijímáme zpět pouze zboží, které projde důkladou kontrolou. Nošený dres lze reklamovat, ne vrátit. Takový dres není zařazen do dalšího prodeje, ale řádně reklamován u výrobce. Pečlivě na to dbáme.
    Ráda bych Vás požádala dres vrátit, ráda bych se na něj podívala. Pošleme Vám nový s bonus dárkem jako omluvou.
    Děkujeme, že jste napsal.
    Abych se přiznala, ráda tyto věci řeším napřímo se zákazníky. Napsat na heureku je, jako nám nedat šanci, takovou chybu napravit. Dle minulých ohlasů se nám toto ještě nikdy nestalo.
    Mrzí mě, že k tomu došlo.

Těšíme se na Váš email na [email protected] a balíček.
    Mertlíková

• Nepravdivé informace o zboží. (China)

Obchod se kasá výrobky z Itálie a pak vám přijdou hadry z made in China, chápu dnes se vše dělá v Číně,ale aspoň nepište bláboli o Itálii.

Reakce obchodu Rogelli CZ

ano, část kolekce je šita v Číně a část v Itálii.
    Nerozumím, proč bychom měli lhát? K čemu by to bylo dobré?
    U Rogelli platí, že cena odpovídá kvalitě. A na každém zákazníkovi je, ať si rozhodne, kolik chce investovat.
    Ale rozumím rozčarování, když někdo očekává kvalitu z Itálie za ceny výrobků ušitých v Číně.
    Děkujeme za Váš příspěvek

• pozdní dodání

Dobrý den pane Jiří,

omlouváme se za posuny v termínu naší expedice. Vlivem svátků v Německu a Holandsku, odkud zboží objednáváme, se minulé dva uplynulé týdne opozdili dodávky.
    Záležitost jsme řešili a nyní by mělo být opět vše v pořádku.

Děkujeme za pochopení.
    Věřím, že jste s oblečením spokojen.
    Rogelli.cz

Slibují dodání zboží do x dnů...
    Den před dodáním omluva, že zboží nedodají v určeném termínu...
    Následovala průhledná výmluva - příběh o kamionu,který dorazí až....

Reakce obchodu Rogelli CZ

ano, občas se stane, že nám zboží nepřijede na avizovaný termín. Situaci na silnicích neovlivníme.
    Obchodník má vždy zájem prodat, vymýšlení výmluv není náš styl, to my nepotřebujeme.
    Proto uvádíme, že termín je předběžný. Je nám líto Vaše zkamání.
    Vánoční svátky jsou každý rok ve stejných dnech, nikdy nevíte, kolik zákazníků se rozhodne riskovat na poslední chvíli. Tlak času a emocí je pak veliký.

Příjemné prožití vánočních svátků 2017 - nakupujte již nyní, včas.
    Rogelli.cz

Nešla uplatnit avízovaná sleva.

Reakce obchodu Rogelli CZ

děkujeme za vaše hodnocení.
    Někdy se stane, že slevový kupon spadne u zákazníka do SPAM schránky a proto jeji následně zákazník neuplatní. Pokud se ale ozve, vždy se dohodneme a slevu uplatníme dle nastavených podmínek... Prosím ozvěte se na [email protected] a situaci dořešíme. Pokud byla sleva uplatňována dle podmínek, vrátíme vám částku na účet...
    Poklidné svátky přejeme
    Rogelli.cz

• - nekorektní a arogantní jednání dodavatele při vrácení zboží

při objednávce dodavatel deklaruje poskytnutí slevy 500,- Kč na první dodávku. Moje objednávka byla za 2 666,- Kč, pak jsem vrátila rukavice za 769,- Kč a e-shop vrátil za rukavice pouze 269,- Kč.

Dobrý den paní Marie,
    je nám líto, že jsme se nedokázali dohodnout. Ale někdy to prostě nejde a je lepší se rozejít.
    Přejeme příjemné svátky
    Rogelli.cz

• Nedodržení dodací lhůty uváděné při objednávce

Reakce obchodu Rogelli CZ

velmi nás mrzí, že u Vás došlo k posunu termínu expedice.
    Dodatečně se omlouváme. Do druhého dne expedujeme zbožím, které má příznak - ihned k odeslání. Ostatní zboží odesíláme do 4-7 dnů.
    Věříme, že příště se objednávka povede rychleji odeslat a informace mezi námi budou jasnější.

Děkujeme za příspěvěk

• velký výběr

Neplní to co uvádí v reklamě

Reakce obchodu Rogelli CZ

děkujeme za vyjádření Vaší nespokojenosti.
    Velmi by nás zajímalo, který ze závazků jsme nesplnili.
    Prosím, napište nám na email: [email protected].
    Rádi celou záležitost prověříme a vyjasníme.

Děkujeme
    Těší se na Vaši odpověď tým Rogelli.cz

• pěkné zboží
    • nespolehlivost v dování zboží, špatná komunikace se zákazníkem

nedoporučuji, zboží ještě po 11 dnech od objednání nebylo dodáno

Dobrý den pane Jane,
    velice nás mrzí Vaše nespokojenost. 11 dnů je hodně zvláštní. Naše průměrná doba dodání jsou 4 dny. U výrobce objednáváme 2x týdně.
    Můžeme se ještě vrátit k Vaší objednávce a věc prošetřit?
    Prosím, napište nám na [email protected]. Děkujeme a věřím, že příště budete spokojen.

• p. Mertlík

Nebrat

Dobrý den pane Kryle,
    věřím, že jsme si situaci vyjasnili a vrácené peníze přišly v pořádku zpět. Přejeme Vám vše dobré. Mertlík Rogelli.cz

• Já jsem šátek vyhrála fc soutěži, ale kvalita vůbec neodpovídá. Na hlavu bych si tento šátek nikdy nedala. Budu s tímto hadrem asi mít okna - je to ale drahý hadr.
    • Nevím jak jiné doplňky nebo dresy mají kvalitu, určitě nikomu nedoporučím.

Byla to výhra. Materiál neodpovídá ceně. Nedoporučuji.

Dobrý den paní Mirko,
    mrzí nás, že nejste spokojena s výhrou. Stovky zákazníků již tento šátek zakoupilo a ani jediný se nám nevrátil zpět. Vy jste hradila pouze dopravné a přesto šíříte nespokojenost. Neupíráme Vám právo na Váš názor a pokud si přejete své peníze zpět, prosím zašlete nám šátek na naši adresu a sdělte číslo účtu, na které Vám zašleme Vaše peníze. děkujeme

• Hlavní slabinou je špatné údaje tabulek velikostí.Dámské triko XL na manželku nosí dcera která má velikost M a pánské triko velikost L je mi velké ,nosí ho syn s velikostí XL.

Objednat si triko je u této společnosti co se týče velikosti sázka do loterie.

• kvalitní výrobky, vstřícná komunikace - i chat
    • nemá!

rozhodně doporučuji

Reakce obchodu Rogelli CZ

Hanko, moc nerozumíme Vašemu hodnocení. Píšete, že nemáme zápory, ale přesto jste nás nedoporučila? díky za info

• Obchod sám o sobě nemá špatnou nabídku, pouze trika, označená jako XXXL odpovídají L, takže pozor na velikosti. Zboží budu vracet.
    • Bohužel nemá pro mne dostupnou kamennou prodejnu, kde by se dalo zboží vyzkoušet.

Jako kterýkoli jiný, standartní.

Reakce obchodu Rogelli CZ

Děkujeme za vaše hodnocení. Vaše zboží jsme již zpět přijali a částku za vrácené zboží jsme dnes poukázali na Vámi uvedený účet. Rozměry triček odpovídají rozměrům uvedeným v tabulce velikostí, která je uvedená na našich webových stránkách i v detailu každého konkrétního výrobku. Mrzí nás, že jsme od Vás dostali hodnocení "nedoporučuji" a tak malé procento spokojenosti i přes to, že jsme poskytli v ostatních ohledech kompletní servis.

tým Rogelli.cz