• rychle dodani

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. Velmi nás těší Vaše spokojenost s rychlým dodáním Vaší objednávky. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

super

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. Velmi nás těší Vaše spokojenost s nákupem přes náš e-shop. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

Email: [email protected]

• Vše probíhalo parádně, rychlé doručení, ještě mi paní z eshopu volala, kdy se zboží odesílá a jestli chci odpovědět nějaké otázky. Určitě doporučuji!
    • žádná.

Vše super, obchod určitě doporučuji.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. Velmi nás těší Vaše spokojenost s nákupem přes náš e-shop a možností konzultace s našimi specialisty. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

• Rychle dodani

Dokonce volali v den odeslani a oznamili termin doruceni.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. Velmi nás těší Vaše spokojenost s rychlým doručením Vaší objednávky. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

• rychlý
    • spolehlivý
    • široký sortiment
    • daleko do kamenné prodejny

Spokojenost, obchod využívám opakovaně.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. Velmi nás těší Vaše spokojenost se spolehlivostí našeho obchodu. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

• Super komunikace s eshopem
    • Dodávka zboží hned druhý den
    • 100% spokojenost

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. Velmi nás těší Vaše spokojenost s kvalitou komunikace našich specialistů a rychlým dodáním Vaší objednávky. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

Email: [email protected]

• zatím můj první nákup, rychle jednání i doprava

• spolehlivý rychlý

Email: [email protected]

Je to velká výhoda. A v případě potřeby máte hned uklizeno a můžete dělat něco jiného.

Email: [email protected]

Rychlost s jakou byla objednávka vyskladněna.

Email: [email protected]

• rychlé dodání, v porovnání s ostatními obchody nižší cena

Rychlé dodání, možnost předchozího porovnání recenzí ostatních uživatelů, kteří doporučili i rovnou zakoupení hustšího filtračního koše.
    Vysavač ušetří spoustu práce, pracuje samostatně po celém dnu a části bočních stěn. Měli jsme zakoupit už dříve.

• Rychlé a spolehlivé jednání

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. Velmi nás těší Vaše spokojenost s rychlým jednáním z naší strany. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

• vše super

velice rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. Velmi nás těší Vaše spokojenost s rychlým vyřízením Vaší objednávky. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

• bezproblémové, rychlé doručení

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. Velmi nás těší Vaše spokojenost s bezproblémovým a rychlým doručením Vaší objednávky. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

Email: [email protected]

• od minula se nic nezměnilo ;-)

100 % stále nikomu nedávám

• dobrá komunikace
    • příznivá cena výrobku
    • zatím žádná

Obchod určitě doporučuji. Navíc všechny dotazy mi byly sděleny velmi rychle a na základě rad od odborníků se robotický vysavač lépe vybíral

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. Velmi nás těší Vaše spokojenost s rychlým doručením Vaší objednávky a možností konzultace s našimi specialisty. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

Email: [email protected]

Vše proběhlo bez problémů a rychle

Email: [email protected]

• Zboží přišlo druhý den po objednání, vše v pořádku.
    • Rychlé dodání.