• Bohužel žádná
    • objednané zboží mi nedorazilo.

Bohužel nemam co hodnotit. Objednávku jsem učinil 7.4.2019. od tohoto okamžiku se nic neděje. Obchod nekomunikuje.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. Mrzí nás Vaše zkušenost, nicméně na Vaši objednávku naši kolegové okamžitě reagovali. V momentě, když jste objednávku vytvářel nebylo zboží skladem. Tato informace i s předpokládaným termínem dodání, byla u produktu také uvedena. Naši kolegové Váš kontaktovali na Vámi uvedené telefonní číslo. Bohužel jsme se Vám nedovolali, tak Vám byla odeslána SMS, aby jste nás kontaktovat ohledně Vaší objednávky. Bohužel žádná reakce z Vaší strany nebyla. Určitě Vás budeme opět kontaktovat pro informaci ohledně termínu expedice. Zboží stále není skladem u dodavatele, jak je také u produktu uvedeno. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

Email: [email protected]

• Příjemné jednání a rychlé doručení po předání objednávky.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. Jsme rádi, že jste byli spokojeni s rychlým doručením Vaší objednávky. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

Email: [email protected]

perfektní komunikace, vždy ochotní poradit...

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. Velmi nás těší Vaše spokojenost s kvalitou komunikace našich specialistů. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

• Perfektní prodej.

Okamžitá odpovědˇ, na objednané zboží a ihned odeslané.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. Těší nás Vaše spokojenost s rychlým jednáním z naší strany z naší strany. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

Email: [email protected]

Velmi vstřícné a profesionální jednání, rychlé doručení

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. Jsme rádi, že jste byli spokojeni s vstřícným a profesionálním jednáním z naší strany. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

Email: [email protected]

• dostatečný popis výrobku, recenze, včasné dodání zboží

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. Velmi nás těší Vaše spokojenost s nákupem přes náš e-shop. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

Email: [email protected]

• Vše proběhlo rychle a bez problémů

• Velmi rychlé jednání
    • Prozatím nic

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. Jsme rádi, že jste byli spokojeni s rychlým jednáním z naší strany. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. Velmi nás těší Vaše spokojenost s rychlým dodáním Vámi objednaného zboží. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

Email: [email protected]

• Rychlé jednáni vše supr!
    • Rozumné ceny!
    • Nic nevím!

Vše OK Vřele doporučuji dobrá komunikace a odesílání na výdejní místa!

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. Těší nás Vaše spokojenost s rychlým jednáním z naší strany a rozumnými cenami. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

Email: [email protected]

Bylo mi řečeno, že produkt bude v první polovině dubna, na stránkách u produktu je napsáno, že dodací lhůta je do měsíce... možná je to chyba dodavatele. Pokud by mně někdo z obchodu zavolal a řekl, že do měsíce zboží nebude, tak kritickou recenzi nepíšu. Objednáno 19.3. dnes je 23.4....

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. Mrzí náš, že Vámi objednané zboží stále není skladem. Dodací lhůtu prodloužil dodavatel. Každopádně děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, určitě do budoucna zajistíme, aby jste při změně dodání byly informováni. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

Bleskové dodání objednaného zboží

Email: [email protected]

Rychlé dodání, obchod doporučuji.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. Těší nás Vaše spokojenost s rychlým dodání Vámi objednaného zboží. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

• vše ok
    • neznám

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. Jsme rádi, že jste byli spokojeni s nákupem přes náš e-shop. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

• Osobní přístup.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. Velmi nás těší Vaše spokojenost s osobním přístupem z naší strany. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

• rychle dodavky
    • super jednani
    • vzdy jsme nasli reseni
    • super servis
    • nevim o nicem

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. Těší nás Vaše spokojenost s s kvalitou jednání našich specialistů a rychlostí dodání Vámi objednaného zboží. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

Email: [email protected]

• velmi rychlá komunikace obchodu
    • velmi rychlé doručení

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. Jsme rádi, že jste byli spokojeni s rychlím dodáním Vámi objednaného zboží a kvalitou komunikace našich specialistů. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

Email: [email protected]

• rychlost dodání a komunikace s obchodem

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. Velmi nás těší Vaše spokojenost s rychlým doručením Vaší objednávky a kvalitou naší komunikace. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

100% spokojenost :-)

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za napsání hodnocení na náš internetový e-shop. Těší nás Vaše spokojenost s nákupem přes náš e-shop. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

Email: [email protected]

Byla jsem velice spokojená.