• Možnost osobního vyzvednutí na kamených prodejnách, samozřejmě za internetové ceny a také s tím související možnost rady od člověka na prodejně.

• Výhodné ceny.
    • Velmi ochotný prodavač v kamenné prodejně.

• velký sortiment
    • Ocenil bych možnost automatických slev při nákupu nad určitou hranici. Mám s tím zkušenosti jak z HUDY, tak z ROCPOINTu a člověk potom daleko raději utrácí :)

Doporučuji.

• Otevírací doba kamenného obchodu a možnost osobního vyzvednutí v sobotu.
    • Servis v místě.
    • Flexibilita - schopnost zajistit komponenty i nad rámec nabídky eshopu.
    • Slušné ceny.

Spokojenost s komunikací i s dodaným zbožím.

• produkty vysoké kvality pro zaplétání kol
    • některé produkty vysoké kvality pro zaplétání kol NEJSOU skladem, chápu ale že nelze držet 10 délek drátů a 5 barev alu niplu 1,8 či 2 mm skladem

dobrý obchod pro pražany, škoda, že není na liberecku

• Výborný cyklistický eshop. Maximální vstřícnost, rychlost a kvalita. Můžu doporučit.

Vřele doporučuji.

• moznost vyzvednuti objednavky v centru Prahy
    • vyhodnejsi ceny nez ve 'sportovnich supermarketech'

Dobrá komunikace a velmi solidní přístup. Objednaná velikost rukavic nebyla skladem tak sami proaktivně nabídli za stejnou cenu lepší model. Celková spokojenost.

• rychlost dodání zboží a možnost vyzvednutí na prodejně
    • všeobecné smluvní podmnínky nejsou v souladu s právním řádem, právo odstoupit od kupní smlouvy během 14 dnů má zákazník vždy pokud je smlouva uzavřena na dálku, a to i při osobním převzetí zboží na prodejně!

Dobrý obchod.

• Sortiment zboží
    • Vyšší ceny

Pokud vám nevadí platit o něco vyšší ceny, pak tento "kolo" obchod doporučuji

• Výborná komunikace,rychlé odeslání.

Obchod doporučuji,nevidím jediný problém.

• Dodatečně jsem zjistil, že existuje v Praze e-shop, který má stejné zboží výrazně levnější.

Hledal jsem nějaký shop, kde bych mohl nakoupit duše na koloběžku. Rideko je,jako jeden z mála, měl, za slušnou cenu a nepřepálené poštovné, balné atd. Na můj dotaz stran dostupnosti zareagoval obchod okamžitě, zásilka přišla za pár dnů. Jsem naprosto spokojený a doporučuji.

• Rychlé dodání a dobrá komunikace s prodejcem

• fajn jednání a měli velikost kola kterou jsem potřebovala

obchod bych určitě doporučila

• Jedna položka z objednávky byla chybná. Vše bylo s příjemným přístupem a nejvyšší možnou rychlostí napraveno.

Doporučuji . Dle mým dosavadních zkušeností s podobnými obchody je zo jednoznačne nejspíš ten v lepší polovině. Ale kdo ví, byla to první objednávka :-)

• Poloha a výborná obsluha, kvalitni služby

• Velmi ochotný personál kamenné prodejny, předvedl a velmi podrobně vysvětlil jak postupovat při montáži
    • Žádné

Velmi tuto firmu doporučuji. Ochota a vstřícnost i u zboží za "pár korun" men příjemně překvapila

• vše na kolo
    • nevím

super

• velký výběr zboží skladem