• ceny+rychlost dodani

• OK. Rychlá domluva po telefonu. Jeden den odpoledne zboží objednáno telefonicky a druhý den v poledne jsem ho měla doma.
    • Nic.

Bezva cena. Doporučuji.

• Měli co jsem potřeboval (možná už jako poslední v ČR), dodání bez problémů v rozumné lhůtě.
    • Cena na výběhový model -10% oproti e- shop ceně, bez nutnosti nějakého dohadování.
    • Bílek nabízel slevu 15%, ale zboží již bohužel neměl :-)

2x za sebou nákup kola, objednávka pokaždé v pátek - první dodáno v úterý, druhé ve středu. Cena obvyklá na konci sezóny doporučená - 10% (někde by možná dali i 15).

• Naprosto nespolehlivá firma.

Výmluvy střídají omluvy a pokusy o nápravu. Výsledek: nula. Vyhněte se této firmě obloukem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Inzerované zboží "skladem" skladem není, po urgování mne bylo sděleno že za 3 týdny, po3 týdnech opět nic, nekomunikují, ať jdou někam

Obchod vhodný pro ty co rádi čekají a telefonují.

• slíbená dodací doba měsic, přesto nic nedodáno!!!
    • nikdo nekomunikuje, prostě super

koupit raději jinde

• celkově vše
    • ochota telefonisty

trošku jsem byl zklamán z přístupu telefonisty, příště se rozhodnu kolo obejdnat jinde.
    Prostě už néééé

• Možnost osobního vyzvednutí na kamených prodejnách, samozřejmě za internetové ceny a také s tím související možnost rady od člověka na prodejně.

• Výhodné ceny.
    • Velmi ochotný prodavač v kamenné prodejně.

• Obchod po 10 dnech objednané zboží nedodal.
    • Žádné vysvětlení.
    • Na email nereaguje.

• velký sortiment
    • Ocenil bych možnost automatických slev při nákupu nad určitou hranici. Mám s tím zkušenosti jak z HUDY, tak z ROCPOINTu a člověk potom daleko raději utrácí :)

Doporučuji.

• Otevírací doba kamenného obchodu a možnost osobního vyzvednutí v sobotu.
    • Servis v místě.
    • Flexibilita - schopnost zajistit komponenty i nad rámec nabídky eshopu.
    • Slušné ceny.

Spokojenost s komunikací i s dodaným zbožím.

• produkty vysoké kvality pro zaplétání kol
    • některé produkty vysoké kvality pro zaplétání kol NEJSOU skladem, chápu ale že nelze držet 10 délek drátů a 5 barev alu niplu 1,8 či 2 mm skladem

dobrý obchod pro pražany, škoda, že není na liberecku

• Výborný cyklistický eshop. Maximální vstřícnost, rychlost a kvalita. Můžu doporučit.

Vřele doporučuji.

• moznost vyzvednuti objednavky v centru Prahy
    • vyhodnejsi ceny nez ve 'sportovnich supermarketech'

• Hodne veci
    • Maji chaos ve vecech kupoval jsem tam rafky a slapatka a napsalimi ze to nemaji tak nvm proc nenapisou na strance vyprodano. Kdyby aspon napsali kdy ty rafky budou k mani nebo jestli uz nebudou

Obchod ma hodne veci ale co stoho jak polovinu uz nema a neda to na stranky ze je to vyprodane

Reakce obchodu RIDEKO

nemáme v ničem chaos, ale sorry nemáme člověka na to aby deně kontroloval co který dodavatel má a nemá a měnil to u zboží proto je tam obecně napsáno do 4 dnů a když zboží momentálně není tak informujeme zákazníka tak jako u Vás. Zajimávé je, že když vy se na naší odpověď ozvete skoro po týdnu a víc a od nás nikdo neodpoví do druhého dne tak je to špatné.

Dobrá komunikace a velmi solidní přístup. Objednaná velikost rukavic nebyla skladem tak sami proaktivně nabídli za stejnou cenu lepší model. Celková spokojenost.

• rychlost dodání zboží a možnost vyzvednutí na prodejně
    • všeobecné smluvní podmnínky nejsou v souladu s právním řádem, právo odstoupit od kupní smlouvy během 14 dnů má zákazník vždy pokud je smlouva uzavřena na dálku, a to i při osobním převzetí zboží na prodejně!

Dobrý obchod.

• Sortiment zboží
    • Vyšší ceny

Pokud vám nevadí platit o něco vyšší ceny, pak tento "kolo" obchod doporučuji

• Výborná komunikace,rychlé odeslání.

Obchod doporučuji,nevidím jediný problém.