Obchod sice prodava nove veci ale na fakture je informace, ze se jedna o zvlastni rezim pro pouzite zbozi .. takze ve finale tezko rict zda se opravdu jedna o nove ci bazarove zbozi .. nebo je to pouze finta jak se vyhnout placeni DPH.
    Pro me to byl prvni a posledni nakup na Ralen.cz

Reakce obchodu ralen.cz

děkujeme za Vaše hodnocení.
    Nejedná se o žádnou fintu - jak píšete, zboží je nové, nepoužité originálně zabaleno, odkoupeno od F.O. proto se nedá již uplatnit odečet DPH. Při objednávce Vám přišel email s potvrzením Vaší objednávky kde naleznete rozpis platby za Vámi objednané zboží, kde je jasné že nelze uplatnit odečet DPH.
    Děkujeme.

• nesolidní jednání
    • obchod nekomunikuje

POZOR na nesolidní jednání. Obchodu se raději obloukem vyhněte. Zaplatila jsem zboží, po vzájemné dohodě jsem následně objednávku stornovala. Bohužel od té doby uběhl více jak měsíc a peníze stále nemám na účtě zpět. Obchod se mnou již přestal komunikovat.

Reakce obchodu ralen.cz

peníze Vám byly vráceny na bankovní účet, který jste uvedla.
    Ralen.cz

• nevyskousene zboží nepouzitelne na ceskem trhu
  • Nakoupila jsem, protože recenze byly pozitivní, avšak problém nastal, když jsem ihned po dodání zboží vrátila a odstoupila od smlouvy. Je to téměř dva měsíce a peníze mi firma nevrátila a nyní ani nekomunikuje (i když podle zákona při odstoupení na vrácení peněz na to měla 14 dní). Zpočátku mě ujistila, že vše je předáno na účetní oddělení, poté, že čerpají dovolenou a nyní firma nekomunikuje. Je podáno trestní oznámení. Pokud má někdo podobný problém a chtěl by se připojit k trestnímu oznámení, nechť kontaktuje na emailovou adresu: [email protected]

Aby sa nikto nenechal o...klamat!!!

Reakce obchodu ralen.cz

Vaše objednávka byla vyexpedována 12.07.2016 tzn. v termínu, který uvádíme při objednání zboží.
    Ralen.cz

Telefon jsem obědnal 5.7,2016 a do dnešního dne 16.7. jsem Čekající a to měli telefon na skladě proto nedoporučuji.

Reakce obchodu ralen.cz

děkujeme za Vaši recenzi.
    Vámi objednaný mobilní telefon je pořád pro Vás odložen a nemohl být vyexpedován z důvodu neobdržení Vaši platby na náš bankovní účet, platbu jste si vybral při objednávaní zboží a tuto informaci o platbě máte i v potvrzovacím emailu.

• Nízká cena.
    • Rychlé dodání.
    • Telefon přišel vpořádku.
    • Postrádám však redukci USB na MiniUSB a špunty-sluchátka.

Uvítal bych informaci předem,že nízká cena je vykoupena chybějícími základními doplňky-byť se jedná o porušený obal.
    Na můj mailový dotaz ohledně kompletace dosud nikdo neodpověděl.
    S ohledem na NEKOMUNIKACI- se příští objednávce na tomto obchodu vyhnu !

Reakce obchodu ralen.cz

Odpovězeno na Váš email bylo hned v ten den 01.07.2016 - zkuste se podívat prosím do Spamu.
    U Vámi objednaného modelu mobilního telefonu, je informace o dodávaném příslušenství.
    Děkujeme za Váš názor.
    Ralen.cz

Obchod bohužel doporučit nemohu. Objednala jsem si mobilní telefon, který sice po zaplacení přišel okamžitě, nicméně jsem byla v šoku, když jsem v krabičce zároveň s telefonem našla také veškeré papíry a účtenky o tom, že telefon pochází z roku 2014, byl zakoupen v Polsku (veškeré dokumenty byly taktéž v polštině!) a v roce 2015 byl dokonce i 2x opravován!!! Okamžitě jsem do obchodu volala a žádala vysvětlení, paní na telefonu byla velice milá a ochotná a do druhého dne zjistila, kde je problém - veškeré dokumenty prý zůstaly v krabičce omylem, jelikož telefon, kterého se týkaly byl vadný a byl vyměněn za tento nový přístroj, který je naprosto v pořádku. Telefon i příslušenství byl zabalen a obalen v ochranných fóliích jako nový, to ano, ale bohužel jsem tvrzení paní operátorky uvěřit prostě nemohla (i když byla opravdu milá a ochotná a tímto jí alespoň děkuji za pomoc, jelikož na faktuře byla uvedena poznámka, že na zboží se vztahuje zvláštní režim záruční doby jako na zboží použité (nebo tak nějak). Samozřejmě chyby může dělat každý, i zmýlit se, ale jestliže byla na faktuře tato věta, tvrzení o omylu opravdu věřit nemohu :-( Telefon jsem ihned zaslala poštou zpět, peníze mi byly vráceny do týdne.

Reakce obchodu ralen.cz

děkujeme za Váš názor, velice se omlouváme, že došlo k chybě z naší strany - budeme se jim snažit předcházet.
    Ralen.cz

Toto byl můj první a poslední nákup v tomto eshopu. Doporučuji vyhnout se tomuto eshopu obloukem! Objednala jsem si nový telefon, přišel evidentně použitý, nebo minimálně předtím rozbalený telefon zabalený v bublinkové fólii, navíc z polské distribuce. Zboží jsem vrátila, ale na peníze čekám marně. Na emaily nikdo nereaguje, telefon sice paní zvedá, nicméně je to pokaždé o tom, že už už peníze pošlou...a stále nic. Faktura leda tak k pobavení, jako stvořená k daňové kontrole. Pro mne poučení už nikdy nenakupovat u těchto malých neověřených eshopů. Hodlám v blízké době navštívit policejní služebnu. Nechť je toto varováním pro ostatní.

Reakce obchodu ralen.cz

u Vámi objednaného zboží byla informace že se jedná o zboží s porušeným obalem a mobilní telefon je bez fólií.

Děkujeme za Váš názor.

• Žádné
    • Zboží je údajně z distribuce EU.
    • Zboží je vadné - seká se, nefunguje obraz.
    • Neochota při reklamaci zboží.
    • Nedodržení reklamačních lhůt. Eshop dělá jak kdyby se nic nestalo. Vesele pošle zboží zpět.
    • Ještě větší poškození mobilu během reklamace

Obchod nedoporučuji. Příště radši za mobil zaplatím o pár stovek více než po 6-ti měsících muset kupovat úplně nový telefon. S tímto e-shopem člověk ztratí akorát čas a peníze.

Reakce obchodu ralen.cz

ano, telefon pochází z EU distribuce.
    Zákazník reklamoval mobilní telefon s tím, že chcete odstoupit od kupní smlouvy do 6 měsíců od koupě. Mobilní telefon byl zaslán s popsanou vadou do servisního střediska a zde bylo servisem shledáno, že se jedná o mechanické poškození - a není to vada výrobku. Proto zboží bylo posláno zpět zákazníkovi.
    Děkujeme za Váš názor

• Nedoporucuji
    • Jsou to daňoví podvodnici

Inspekce

• Nemám co bych dodal
    • Komunikace z prodejcem, překročení reklamačního řízení o celý měsíc, nemožnost vrácení peněz

• Nezvedají telefony, bez komunikace....

Zboží bylo zabaleno pouze v igelitové obálce,tudíž bylo pomačkané.Balení neobsahovalo ani fakturu.Jednalo se o padělek,který byl fatálně a evidentně nezdařilý.Nedoporučuji tento obchod!!!

• Výhodná cena
    • Jejich e-mail nefunguje, dále volám v 11 hodin, ale odpovídá mi záznamník, že volám mimo pracovní dobu, která je od 9 do 16 hodin dle potvrzení objednávky.

Jsem velmi nespokojena, obdrželi peníze na bankovní účet kolem 15.12. a do dnešního dne nemám dárek, který byl k Vánocům.

Reakce obchodu ralen.cz

náš e-mail máme stále funkční, na telefonu nemáme a neměli jsme funkci záznamníku a Vaši platbu jsme na našem bankovním účtu bohužel nezaznamenali, proto jsme zboží nevyexpedovali.
    Nejspíš došlo k nedorozumění z Vaši strany.
    Přejeme hezký den

Dnes jsme zjistili od zákaznice informace, že si objednala zboží u firmy, která obdržela její platbu za zboží a následně ta firma udělala objednávku u nás za ni a proto komentář od zákaznice viz. výše.

Potom stále nechápu, jak jste propojeni, že mi od Vás přišlo, že jsem u Vás něco objednala. Jednají tedy nejspíš za Vaši společnost a dělají Vám špatné jméno.
    děkuji za odpověď a následnou komunikaci e-mailem. Též děkuji za pomoc a ochotu při řešení mé situace. Tímto se omlouvám Vaší společnosti a děkuji za objasnění mého případu. Je mi líto, že cizí firma jedná Vaším jménem. Přeji Vám hodně štěstí při řešení tohoto problému.
    Hezký den.
    Veronika

• Objednala jsem nokii dodaci lhuta měla byt 2-5 dni a nedorazila tak ji už přijimat nebudu a vratim zpatky zklamali mě

Vubec žadna komunikace

Reakce obchodu ralen.cz

v objednávkovém formuláři jste vybrala platbu bankovním převodem. Nemůžeme zboží expedovat, do té doby, než obdržíme platbu za objednané zboží na náš bankovní účet.
    Děkujeme za pochopení.

• Nemá výhody

Objednal jsem zboží , místo toho mi přišel e-mail , že mi budou zasílat nabídky . Žádná zmínka o objednaném zboží , nakonec ani žádné nedorazilo .
    Že by působili jako lovci mejlových adres ?

Reakce obchodu ralen.cz

Dobrý den, nejste jediný případ komu se to stalo, proto prosíme všechny co mají email na seznam.cz aby se podívali do SPAMU nebo HROMADNÝCH ZPRÁV tam určitě naleznou potvrzení objednávky s platebními pokyny - většinou platbou na bankovní účet, kde variabilní symbol je číslo objednávky. Bohužel nemůžeme expedovat zboží dříve, než je platba uhrazena a připsána na našem bankovním účtu.

• Žádné zboží jsem dosud neobdržela ze strany obchodu jsem nedostala ani žádnou zprávu,tudíž jsem velmi nespokojena a zde již nic objednávat nebudu!
    • Nekomunikuje!

Nevyhovující!

Reakce obchodu ralen.cz

velice se Vám omlouváme, ale je to další případ kdy zákazník má email na seznam.cz.
    Vaši objednávku jsme obdrželi. Hned po ní Vám byl zaslán potvrzovací email (stává se, že tato zpráva padá do Spamu nebo do Hromadných zpráv), Vybrala jste si platbu v objednávkovém formuláři převod na bankovní účet, ale bohužel jsme Vaši platbu neobdrželi, proto jsme zboží nemohli zaslat.
    Děkujeme za pochopení.

nedoporučuji, balíček byl zabalený jen do černé fólie a z jedné strany karton. Uvnitř obal byl hodně porušený a i když byl výrobek funkční nemohla jsem ho darovat. Komunikace s obchodem žádná, na email nereagují.

• vůbec netuším, neobjevila jsem žádné klady
    • nekomunikace,

asi obchod nevyužívat, zásilka mi stále nepřišla a nevím ani proč

Reakce obchodu ralen.cz

Vaši objednávku jsme obdrželi. Hned po ní Vám byl zaslán potvrzovací email (stává se, pokud má zákazník email na seznam.cz, tato zpráva padá do Spamu nebo do Hromadných zpráv), Vybrala jste si platbu v objednávkovém formuláři převod na bankovní účet, ale bohužel jsme Vaši platbu neobdrželi, proto jsme zboží nemohli zaslat.
    Velice se omlouváme.