• Žádné, nedoporučuji cokoliv objednávat.
    • Zboží došlo bez jákeho koliv českého označení, v porušeném obalu, po poměrně dlouhé době a navíc jako Vám personál obchodu není ani schopen říct, zda li se jedná o padělek či originál (Objednával jsem brusku na paty "scholl velvet smooth", na otázku ohledně pravosti mi bylo od prodavačky odpovězeno, že sama neví, protože zboží odkupují od někoho z okolí a na jakékoliv české označení prostě a jednoduše zapomněli).

Brusku objednanou jako dárek bych se styděl ve stavu, v jakém dorazila komukoliv darovat. Upřímně je to snad první takhle špatná zkušenost s nákupem na internetu a to nakupuji pravidelně každý měsíc cca 3 roky. Zvažuji nahlášení obchodu na ČOI.

zboží jsem objednala cca před 14 dny a ještě nedorazilo. Do teď se mi nikdo z obchodu neozval,neposlal mail, takže ani nevím, kde mé zboží je a zda mi vůbec přijde. Mělo být jako dárek na vánoce ...... absolutně v dnešní době všechno špatně!!!

• ˇ

Neposilaji v krabich ale jen v černem folii. Obal bxl poskrabany.

• Žádné
    • Nereaguje na emaily až po urgenci

Sháněl jsem jako dar na Vàmoce brusku na paty Scholl Velvet. Nešťastnou náhodou jsem vybral tento obchod, ale:
    - bruska balenà v blistru byla již
    Pŕed odeslàním vyjmuta a blistr
    ozevřen
    - díky tomu zapomněli tito prodávají
    cí dát průhledný kryt na brousící
    váleček
    - nebyl přiložen nàvod k obsluze
    - po vložení baterii bruska zavrčela
    a konec
    - jak má vypadat obal a že k tomu
    chyběl průhledný ktyt jsem zjistil
    u jiných prodejců.
    Pŕipadá mi to jako úmyslné,podvodné
    a vědomé jednání tohoto neseriozního prodejce. Zboží vracím dnes bufe prodejci předáno ČP.

• po 15 dnech jsem zboží zatím neobdržela

• Nebyla u zboží zároční doba.Došlé zboží bylo již rozbalené a to bez předchozího upozornění!

Obchod přeprodává vrácené zboží.

• obchodnik vubec nereagoval na objednavku, doposud se nic nestalo...

Již přes 14 dní čekám na zboží které nedorazilo, dostali zaplaceno vůbec žádná komunikace, určitě nedoporučuji vůbec jsi tam něco kupovat. Podle mě jsou to podvodníci.

• chybel mi v baleni jeden kus, i prez to, ze jsem na obchod psala a oni odpovedeli, po te komunikace prestala a obchod uz mi neodepsal.
  • objednala jsem si zboží. Dorazilo jiné, lacinější, samozřejmě na dobírku jsem zaplatila to objednané. Vrátila jsem to špatné a stále čekám na to správné :-( doufám, že se dočkám...

Návod k mobilu jsem dostala v polštině, což je z mého pohledu dost neprofesionální a myslím si, že tohle by se nemělo stávat...

• - dobré ceny zboží, levnější než jinde
    • - nabízí zboží skladem, přesto, že není k dispozici, klamání zákazníka
    • - neinformuje zákazníka o stavu objednávky
    • - nezájem o zákazníka, nedostatečná komunikace

Nechala jsem se zlákat cenou, která je nižší, než u jiných prodejců. Ralen slibuje, že zboží bude dodáno v rozmezí 1-5 dnů. Holící strojek jsem objednala 19. 7., 27. 7. jsem poslala e-mail s dotazem, kdy jej obdržím, jelikož se mi z obchodu dosud nikdo neozval. 28. 7. přišla odpověď, že jim platba převodem z účtu dorazila 21. 7., že se omlouvají, že měli dnes expedovat, ale produkt je nedostupný, a že se pokusí situaci co nejdříve vyřešit. Dnes je 30. 7. a dámský holící strojek pořád nemám.

Neobdržela jsem žádné informace o psotvrzení objednávky, tudíž jsem mobilní telefon zakoupila u konkurence.

• nízké ceny
    • zboží bylo nekvalitní, zřejmě již vrácené, nekompletní

- Nákup pro příznivé ceny
    - zboží neodpovídalo objednávce
    - zboží jsem vracel, ale i nově zaslané nebylo kompletní
    - obchod bych nedoporučil

• zatajování skutečností

Na faktuře bylo nečekané šokující sdělení, že zboží je účtováno jako použité, aniž bych o tom byl jakkoliv dopředu informován.

• nabídka
    • komunikace

v tuto chvíli nevhodný

• Ralen PŘEDSTÍRÁ, že je zboží skladem. Platil jsem předem a 6 dní čekal. Nedočkal jsem se, proto jsem objednávku zrušil. Vrácení peněz pak ok. A ani se neomluvili.

Ralenu jde jen o výdělek, ne o zákazníka!

• nabízí ale neplní
    • komunikace se zákazníky.nedodržení lhůty.prostě nejpomalejší internetový obchod

nedoporučil by jsem

• dobré ceny.
    • Zboží zaplaceno předem, avšak dorazilo na dobírku, tím se podstatně opozdila dodávka. Bylo nutno vrátit objednávku.

Raději nenakupovat u tohoto prodejce pokud chcete zboží rychle. Nakonec vše dorazilo jak má, ale za to čekání to nestojí.

Nabízené zboží nemají stavem.A ani se neuráčejí dát vědět.