• neposlali fakturu áno po vyzve

• sortiment
    • Přes opakované urgence ( telefon 2* email) obchod nepředal k odebranému a zaplacenému zboží doklady o koupi ( faktury)

po několika měsících nedodané zboží, špatná komunikace, výmluvy na dodavatele, neproaktivní.

• nebylo dodrženo co bylo telefonicky slíbeno, komunikace.

na základě příslibu o rezervaci zboží na prodejně v Pardubicích a na doručení emailu s platebními podmínkami, jsem byl v očekávání a materiál již nikde jinde nesháněl. Když email stále nepřicházel, volal jsem na číslo pro komunikaci a tam mě nikdo telefon ani nezvedla, ani nezavolal nazpět. Takže rozhodně nedoporučuji tento obchod, kdy na něj termínově spoléháte!!

Reakce obchodu Rájstavitelu.cz

jak se říká, konec dobrý všechno dobré, tak u Vás vše dobré, ale konec nedotažený = vše špatně (chybělo Vám už jen poslat mail s číslem objednávky u našeho smluvního partnera k vyzvednutí, ale k tomu nedošlo). Uznávám a omlouvám se Vám.

obchodní oddělení Rajstavitelu.cz

• poslal jsem jen poptávku - obchod vůbec nereagoval; stane se, ale jako určitou nevýhodu to cítím ...

Reakce obchodu Rájstavitelu.cz

omylem jsme poptávku zařadili mezi vyřízené. Naše lidská chyba a omlouvám se Vám za ní.

Již jsme Vám napsali, abychom chybu napravili.

obchodní oddělení Rajstavitelu.cz

• obchod vůbec nereagoval na poptávku , přesto , že přišla automatická odpověď , že se ozvou do 2 pracovních dnů.Neozvali se dosud vůbec.Existuje vůbec ještě tento obchod ?

Ztráta času zbytečným čekáním na odpověď která nikdy nepřišla Komunikace ze strany obchodu absolutně žádná

Reakce obchodu Rájstavitelu.cz

omlouvám se Vám, ve zmatcích, které nám způsobuje výpadek dodávek EPS a neustále přesouvání termínů a cen, jsme vaší poptávku označili za vyřízenou, což není pravda.

obchodní oddělení Rajstavitelu.cz

po přijetí objednávky není další komunikace, bez slíbeného návrhu ceny dopravy. Myslím, že nebízené zboží nemají, tak dělají mrtvého brouka.
    Alespoň slušně reagovali na informaci o zrušení objednávky.

Reakce obchodu Rájstavitelu.cz

omlouvám se Vám, nyní v tepelných izolacích probíhá období jež nepamatujeme. Neděláme mrtvého brouka, ale Váš požadavek jsme nestihli dotáhnout.

obchodní oddělení Rajstavitelu.cz

Nabízeli něco, co neměli, zbytečná ztráta času...

Reakce obchodu Rájstavitelu.cz

s EPS jsou veliké problémy, kdybychom měli plnou letištní halu, tak už by nejspíše zela prázdnotou.

obchodní oddělení Rajstavitelu.cz

• Posílali jsme poptávku na určité zboží, do dnešního dne se nám nikvo z obchodu neozval.

Zakoupené zboží jsem obdržel po cca třech týdnech.
    Přepravní společnost PPL se ani nenamáhala oznámit dodání / alespoň den předem /. Dovezené zboží umístil řidič za vstupní branku, kde jej opřel o vzrostlé tůje.

• dostal jsem od obchodu oznámení že zboží má být k odběru do týdne ale ani po té co jsme se pokusil potvrdit objednávku odpovědí na email jsem zatím neobdržel ani údaje k dohodnuté platbě předem ani upřesnění místa odběru jak jsem požadoval

Dobrý den, pane Bárto,

nerad to přiznávám, ale mail jsme označili za vyřešený a to nebyla pravda. Nezbývá nic jiného než se Vám omluvit, protože skutečně jste od nás z tohoto důvodu mail nedostal. Budeme Vás kontaktovat, ale jinak se moc omlouvám za naší chybu.

Udělali jsme chybu.

obchodní oddělení Rajstavitelu.cz

• Pouhý seznam zboží na internetu, ve skutečnosti nic nemají a po objednání to teprve shánějí u dodavatele.

Nedoporučuji

Dobrý den, paní zákaznice,

s vaší recenzí nesouhlasím a dále vysvětlím proč. Zadala jste poptávku nikoli objednávku, objednávku jste zadat nemohla (a také nezadala, proto předmět mailu který Vám přišel je: Byla přijata nová poptávka č. . . . . . . . ze dne 29.07.2021 09:43. Materiál je problémový a není vždy k mání, proto je u něj dovolenou zadat pouze poptávku. Možná to vypadá, jako slovíčkaření, ale opravdu poptávka a objednávka jsou dva jiné pojmy.

Bohužel i přes ověření u dodavatele, jsme Vám nemohli garantovat přesný termín dodání o kterém jsme Vás informovali. Následně jste v ten samý den v 11:58 poptávku zrušila. Informace jste dostala rychle a rozhodla jste se. Haníte nás tu, ale informační servis jste měla v řádu hodin a objektivní z naší strany. Myslím si, že to je správný postup, byť jsme Vám nedali pro Vás pozitivní informaci. S dostupností materiálů je to tento rok velmi složité.

obchodní oddělení Rajstavitelu.cz

Nikdo se neozval... Proč nabízíte něco, co neumíte sehnat a ani napsat že to neumíte sehnat. To mi hlava nebere....

Dobrý den, pane Michale,

psali jsme, že materiál aktuálně nemáme, proto jde u fasádní vaty zadat jen poptávka. Chtěl jste 100 m2 tl. 160 mm a to aktuálně nejsme schopni nabídnout. Vše na skladě je rozebrané a materiály na nové objednávky, výrobci Rockwool a Isover, pokud potvrdí tak na zimu.

Za tuto napjatou situaci nemůžeme a mail jsme posílali.

obchodní oddělení Rajstavitelu.cz

• Již nějakou dobu objednáno a zaplaceno a přitom není naprosto žádná odezva od obchodu. Jde o podvod?

Reakce obchodu Rájstavitelu.cz

jde o problém na přepravě, který nám přeprava a ani příjemce nenahlásil. To, že zboží nedorazilo jsme se bohužel dozvěděli až na základě tohoto hodnocení. Podvodníci opravdu nejsme, spojili jsme se s Vámi a věc řešíme.

Stalo se, vyřešíme a omlouvám se Vám za komplikace.

• Rychlá komunikace
    • Nabídli alternativu
    • Nesnažili se tak jak by mohli

Nikoho nezajímá, že zboží berou od dodavatele po paletách. Když chci konkrétní typ a jenom jeden balík, tak by snad neměl být problém koupit paletu na sklad a rozprodat to jindy.

Reakce obchodu Rájstavitelu.cz

nejde vše kupovat po paletách a pak se toho zbavovat po baleních, nemáme nekonečně velký sklad. Přání zákazníků jsou rozmanitá a ne vždy v realitě z naší strany splnitelná.

Hodnocení nás mrzí a kdyby jste nám odpověděl na nabízené alternativy, tak jsme to mohli řešit dále.

obchodní oddělení Rajstavitelu.cz

• Neustale odsouvají termín dodávky..........

Reakce obchodu Rájstavitelu.cz

máte pravdu, nevyšel nám převoz desek a dodávka se zpozdila o 3 pracovní dny.

Stavebniny jsou živý organismus a někdy se něco i nepodaří.

Omlouvám se Vám za komplikace.

• Rychlá reakce a nabídka

Bohužel nabídka byla o 100% dražší, než jsem stejné zboží pořídil v jiném obchodě.

Reakce obchodu Rájstavitelu.cz

nabídku dle které jste nakoupil, jsme neviděli, tak se Vám nemohu blíže vyjádřit.

obchodní oddělení Rajstavitelu.cz

• V dnešní době příliš vysoká cena za dopravu.

Dobrý den, pane Martine,

udělal jste poptávku, dostal naší nabídku a tu jste se rozhodl nepřijmout pro výši dopravy. Tím naše komunikace skončila. Myslím si, že to je férový postup z naší strany.

Drahá doprava

Reakce obchodu Rájstavitelu.cz

celá recenze se tváří, že jste u nás nakoupil a přitom jste u nás nic nenakoupil. Toto není problém zákazníka, ale Heureky, která neuznává systém - poptávka - nabídka - schválení zákazníkem. Bohužel jste chtěl jen 9 m2 OSB desek o rozměru 2,5 x 1,25 m, které jsou rozváženy nákladními auty kategorie C1 a dopravné něco stojí a vzhledem k množství, jsme již předem věděli, že naše nabídka asi nebude konkurence schopná, ale to je obchod. Mrzí mne však výše popsaný princip Heureka.cz, který nás teď staví do světla nespolehlivého dodavatele.

obchodní oddělení Rajstavitelu.cz

U folie Jutadren je na stránkách možné objednat metráž, ale shop dodává pouze celé role.

Reakce obchodu Rájstavitelu.cz

ano, náš obchod umožňuje zadat i množství, které neumíme dodat. Připravujeme novou verzi obchodu i s dalšími úpravami, které tomu zabrání a obchod a další věci budou lépe přehledné a srozumitelné.

Zatím je tedy uvedena dodací jednotka v přehledu zboží vedle obrázku, kde nejspíše došlo k přehlédnutí.

Děkuji Vám za hodnocení a výše jsem chtěl spíše situaci vysvětlit, bohužel nemáme to 100% dokonalé, ale snažíme se zlepšovat.