• Nelze rovnou objednat, zboží musíte nejprve poptat, pak čekat na odpověď, a až následně objednat. Alespoň mém případě to tak bylo.

Reakce obchodu Rájstavitelu.cz

je to pro všechny zákazníky stejné. Se zákazníky se snažíme komunikovat a jednoznačně si oboustranně potvrdit parametry objednávky. Drtivá většina zákazníků si to pochvaluje, protože tak předcházíme zbytečným nedorozuměním.

• zadne
    • nedodal objednane

nedoporucil nedodal zbozi

Dobrý den pane xxx,

v našem obchodě, nabízíme našim zákazníkům možnost dodání zboží po 1 balíku, po 30 baleních i třeba půl kamionu (45 m3). Výsledkem je, že se liší dodací termíny dle množství, rozměry auta dovážejícího materiál, způsob úhrady ceny materiálu a cena dopravy.
    Kvůli výše uvedenému u nás probíhá nákup takto:
    1. Projevení zájmu nakupujícího o nákup materiálu – vyplnění nákupního košíku, vyplnění formuláře nezávazné poptávky, dotaz mailem nebo po telefonu.
    2. Od nás obdržíte nabídku s informacemi a cenami
    3. Pokud s nabídkou souhlasíte a naši nabídku potvrdíte, poté je brána jako závazná objednávka.
    Nedojde-li k dohodě tedy k bodu 3., tak nedošlo k objednání materiálu a proto jsme po Vás nechtěli žádné peníze, ani Vám neposlali žádnou zálohovou fakturu.

Z naší strany došlo k pochybení, kdy jste od nás neobdržel nabídku a na opatření, aby se tak nestávalo, pracujeme. Avšak k závaznému objednání nedošlo a tudíž nemohlo dojít k dodání nebo nedodání materiálu.

• Nízké ceny
    • Dodací termín uvedený v emailu 12.11.2014 nebyl dodržen, dnes je 16.11.2014 a obchod ani neupozornil na zpoždění objednaného zboží.

Kdo má čas čekat, tak doporučuji.

Reakce obchodu Rájstavitelu.cz

ve výrobě došlo ke zdržení, o kterém jsme Vás neinformovali. Velmi se Vám omlouváme za komplikace.

obchodní oddělení Rajstavitelu.cz

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• Obchod který nabízí něco co nemá a není schopen to dodat
    • Nemá zboží

Nebrat

Dobrý den pane xxx

Budu respektovat vaši anonymitu.

S vaším názorem nesouhlasím, protože jste od nás chtěl odebrat Styrodur 4000 CS tl. 4 cm - 37,5 m2 což není ucelená paleta (90 m2) a tím jste nesplnil naše minimální dodací množství - tato informace je na našich stránkách uvedena na hlavní stránce i u jednotlivých tlouštěk. I tak jsem obvolal naše dodavatele, ale bohužel ani oni nám nemohli vyhovět. Více jsme pro Vás v dané situaci (malé množství) nemohli udělat.

Jan Volenec

Jiná cena na internetu a jiná poté nabízená. Komunikace na úrovni jednoho mailu za 2 dny.

Dobrý den pane xxxxx

Budu respektovat vaše přání zůstat v anonymitě, ale vaše hodnocení nemohu jen tak přejít a to z těchto důvodů:

- poptávku jsme od Vás přijali v sobotu 6. Dubna ve 12:43 a odpověď s naší nabídkou jsem Vám poslal v pondělí 8. Dubna v 8:03
    - píšete, že jsme nedodrželi cenu, což není pravda
    Naše nabídka - chybná cena
    Isover Orstech 90 tl. 4 cm 58,59 Kč/m2 12,0 m2/2 balení 703,08 Kč
    Dopravné 220,00 Kč
    Dobírkový poplatek 50,00 Kč
    Cena celkem bez DPH 973,08 Kč

Cena celkem s DPH 1 177,47 Kč

Na stránkách v době vaší poptávky byla špatně uvedena ceníková cena materiálu. Uvedeno jsme měli 93 Kč a správně má být 180 Kč. Díky naší chybě jste tedy výrazně ušetřil. Materiál by Vás jinak s dopravou a DPH stál 1973 Kč.

Ve výsledku jste tedy zboží koupil se slevou přes 67% místo 37% v případě správně zadané ceníkové ceny.

Z výše uvedených důvodů s vaším hodnocením nesouhlasím a překvapuje mě.

Volenec Jan
    vedoucí obchodu a prodeje Rajstavitelu.cz

• přehledný, úzce zaměřený
    • neschopnost dodržet veřejnou nabídku

Ceny sice nebyly nejnižší, ale obchod na mě působil důvěryhodně. Den po objednávce jsem byl požádán o její potvrzení kvůli zvýšení ceny "cca o 1% kvůli zdražení dodavatele". Zaúčtována byla ovšem také doprava, která měla být pro poptávané množství zdarma. Výsledné zdražení tedy bylo cca 5%.

Nakoupil jsem nakonec levněji a bez problémů u obchodníka, jehož dodavatel právě nezdražil.

Dobrý den pane Kazíku

Vaše hodnocení mě mrzí a já souhlasím s bodem č. 1 a u bodu č. 2 podávám vysvětlení.

1. V den Vaší poptávky jsme skutečně neměli aktuální informaci o dopravě a nových cenách, které zavedla společnost Isover.

2. Objednávka učiněna nebyla. Byla uskutečněna pouze poptávka (dle OP i informací na stránce) a na tu jsem Vám zaslal nabídku na poptaný materiál od dvou výrobců (Isover, Penopol).

Důvody proč je nabídka na Isover EPS 200S jiná jsem Vám napsal a mohl jste se tedy rozhodnout, kde materiál nakoupíte.

Za chybu na naší stránce se Vám omlouvám, ostatní proběhlo dle mého názoru v pořádku. Na poptávku byla odeslána nabídka, která nebyla zákazníkem akceptována.

Přeji Vám pěkný víkend.

Volenec Jan
    vedoucí obchodu a prodeje rajstavitelu.cz