Heureka.cz nedoporučuje nákup v tomto obchodě.

• Nikam se nedovoláte na email nikdo neodpovídá.. Objednávka zaplacena 8.1. zboží ani peníze nemám. Obj.č.331724311. Uvažuji ,že budu informovat ČOI.

Nikdy nic neobjednávejte. Pokud musíte neplaťte dopředu.

• Od ledna mám zaplacené zboží, které jsem doposud neobdržel. Nikdo se mnou ani od té doby nekomunikuje. Dvakrát mi zvedl pán telefon a řekl, že měli nějaký problém,ale že se mi ještě ten den ozvou a zboží, které dokonce bylo psáno skladem, odešlou co nejdříve. Pak už mi nikdo telefon nezvedl a na emaily nereagoval! Takhle vypadá seriózní firma?

• zboží nedorazilo, žádná komunikace, ještěže jsem neplatila předem

tento obchod doporučuji....minout velkým obloukem :-)

• Není při obj.,že nelze platit kartou

Moje obj.331724509 ze dne zaplacení 21.1.2020 mi nebyla doručena celá .Měsíc čekám!!!!Přišla jen jedna obj,podprsenka a peníze na účet ještě dne tj18.2.2020 nepřišly ani druhá obj podprsenka.Nelze platit kartou.!!!

• není možné kontaktovat obchod,nereagují

• Neobjednavat!!! Podvodna firma!!!
  • od objednání, zaplacení, měla zásilka být doručena do týdne, od té doby uplynulo 14 dní a nejenže zásilka vůbec nedorazila, ale nikdo nekomunikuje ani po e-mailu ani po telefonu........ v tomto e-shopu určitě nenakupovat

Vybrala jsem si zboží a bohužel zaplatila před přečtením recenzí (spletla jsem si ráj prádla s jiným obchodem). Objednávka měla dorazit 4.2.2020. Zatím nic nedorazilo a podle recenzí ani nic nedorazí.

• zboží nebylo dodano

• nereagování obchodu

poslal jsem peníze a nedostal zboží okradli mě o 651 kč

• Obchod nereaguje na telefony ani meily.

Zboží stale nepřišlo nikdo mě neodpovídá na email nereagujou.

Jestli nevíte, co s penězi, tak si klidně něco objednejte a předem zaplaťte. Zboží jsem si objednala a já husa rovnou zaplatila, aniž bych zkontrolovala nové recenze, koncem roku 2019. Po několika urgencích dorazila část objednávky, druhá část nedošla vůbec, peníze přes příslib mailem ([email protected]) nevráceny, ticho po pěšině. Nikdy víc. A takový to býval fajn e- shop. Půl hvězdičky dávám jen proto, že žádná hvězdička nebo mínusová hvězdička nejde.

Zadna komunikace a zbozi prislo asi tak po 2 mesicich. Nakonec sem si objednala jinde takze tento shop rozhodne uz nikdy!!!!

• Eshop vůbec nereaguje, asi jsem byl okraden. Psal jsem několik emailů, ale reakce (mimo jedné automatické) žádná. Jsem nasranej!!!!!

• Zbozi neprislo
    • Penize zpet take ne
    • Nekomunikuji pres e-mail
    • Nekomunikuji po telefonu, pouze hlasova stranka
    • Budu to resit

• Na zboží čekám skoro měsíc, bez jakékoliv komunikace ze strany obchodu.
    • nespolehlivý obchod, nedodání zboží, žádná komunikace, nevrácení částky za nedodané zboží

objednávka ani po urgenci nedorazila, nikdo nekomunikuje

• Po několika e-mailech mi nebyl schopny nikdo odpovědět. Zboží nepřišlo a zatím stále nikdo neodpověděl ani informace o zboží, zda je pripravene k odeslání