Heureka.cz nedoporučuje nákup v tomto obchodě.

• Absolutně žádná, ani peníze ani zboží!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • !!!!!!!!!!!!NEOBJEDNÁVEJTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NEOBJEDNÁVEJTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Největší chyba, kterou jsem udělala, že jsem si objednala a předem zaplatila zboží.....Nemám ani peníze ani zboží.......
    2.7.2020 jsem poslala objednávku, ihned zaplatila a do dnešního dne.......NIC
    Ani mejlová komunikace, ani telefonická...nikdo telefon nezvedá a teď už se ani nedá spojit.....Na mejly taky nikdo nereaguje...je to prostě maras!!!
    Někdo se hezky napakoval, bohužel poučení pro mne, příště tuto webovku nechci ani vidět......
    Každý kdo si tuto recenzi přečte, pošlete info dál, že ,,RÁJ PRÁDLA" je podfuk a polykač peněz...už nikdy více......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• žádná - podvodný e-shop
    • neplaťte za zboží předem,přijdete o peníze a žádné zboží nedostanete.

Pan majitel si od důvěřivých zákazníků za zboží shrábne peníze,kterými pak umořuje dluhy,které ve svém podnikání
    nasekal ( viz Insolvenční rejstřík).

Rozhodně nedoporučuji, zboží jsem zaplatila - 1.027 Kč, již v únoru 2020 a do dnešního dne nemám zboží ani peníze :(. Není možné se k nim dovolat a na korespondenci neodpovídají :(.

• PODVODNÍCI
    • JEN PŘIJDETE O PENÍZE
    • NIC NEDOSTANETE

Dobrý den, prosím všechny předešlé recenzenty (pokud si tohoto všimnou), kteří zde neuvedli kontaktní údaje, a všechny ostatní lidi, kteří dopadli podobně jako níže zmínění, ozvěte se na [email protected] a sdělte mi prosím: datum objednání, částku, číslo účtu, na který bylo zasláno, případně kdy a z jakého účtu a ideálně kdybyste na sebe nechali i telefonní číslo, aby Vás policie mohla kontaktovat. S paní Jitkou podáváme TO, tak Vás k našemu připojíme. Díky!

• Nikam se nedovoláte na email nikdo neodpovídá.. Objednávka zaplacena 8.1. zboží ani peníze nemám. Obj.č.331724311. Uvažuji ,že budu informovat ČOI.

Nikdy nic neobjednávejte. Pokud musíte neplaťte dopředu.

• Neposilaji zbozi a ani nevrací peníze za již zaplacené zboží

Neobjednávat!!!!!!

• Od ledna mám zaplacené zboží, které jsem doposud neobdržel. Nikdo se mnou ani od té doby nekomunikuje. Dvakrát mi zvedl pán telefon a řekl, že měli nějaký problém,ale že se mi ještě ten den ozvou a zboží, které dokonce bylo psáno skladem, odešlou co nejdříve. Pak už mi nikdo telefon nezvedl a na emaily nereagoval! Takhle vypadá seriózní firma?

• 0
    • Zloději a podvodníci

- Totální podvodníci a zloději, dnes máme 25.3.2020 a objednávku jsem odeslala a bohužel i zaplatila 22.2.2020, dodnes nic nemám, ani zboží, ani vrácené peníze
    - Telefony neberou, na emaily nereagují
    - Předala jsem to ČOI

• Obchod zboží neposílá, na email neodpovídá, telefon nikdo nezvedá. Když pošlete penize předem tak jste o ně už předem přišli

Neobjednávat

• ŽÁDNÁ
    • Nevýhody,všechny co mohou být

Bohužel,vše je pravda,zřejmě jsem přišla o 1218,- Bylo mi slíbeno ,že zboží bude posláno,když nedopatřením zvedl pán telefon. Nikdo to tam nebere,na emaily nereagují. Také se nechci vzdát, tak zřejmě budu podstupovat a informovat ČOI. Doufám ,že se přidáte a nenecháte si líbit takové jednání. Jsou to podvodníci.

Zboží zaplaceno a bohužel nejspíše jsem vyhodila 500Kč z okna. E-shop nereaguje, na telefonu pouze záznamník, na emaily nereagují.

• nedodávají zboží
    • nekomunikují
    • nevrací peníze

jsou to ŠMEJDI, obyčejní novodobí ŠMEJDI. Neustále lákají na hezké zboží s tím, že už dopředu ví, že Vám nic nedodají. Tomu říkám PODVOD!!
    Pozor na ně, rozhodně nic neobjednávejte!!! Nenechejte se nachytat jako já, která jsem měla s nimi kdysi dobré zkušenosti.

• Jsou to šmejdi !!! Rozhodně neobjednávejte!!! Od 21.2. 2020 mám u Ráj pradla.cz zaplacenou objednávku.Předminulý týden,když mě pán (asi omylem) zvedl telefon,sliboval,že zboží budou posílat 3.3.2020. Bohužel se tak nestalo. Od té doby nereagují,stále jen záznamník. Na zprávy,ani e-mail neodpovídají !! Chci zpět své peníze a udělám proto VŠE !! Podám trestní oznámení. Nejlépe by bylo hromadné,aby částka byla nad 5000 Kč !!!

DÁVEJTE SI POZOR, PODVODNÍCI !!!

• Nezasilaji zbozi

Doporučuji obrátit se na COI - mimosoudní řešení sporů. Po jejich zásahu mi obchod po pár měsících zaslal peníze.

• Podvodníci

2 měsíce čekám na zaplacené zboží. Neodpovídají na email, infolinka jako záznamník a nikdy se nedovolaláte operátorům. Budu to již řešit na policii. Doufám že tam bude více lidí a bude se to řešit!

• zboží nedorazilo, žádná komunikace, ještěže jsem neplatila předem

tento obchod doporučuji....minout velkým obloukem :-)

• Nespolehlivost.

15.2. 2020 objednáno zboží. Dodnes nemám zboří a ani žádná odezva. Zkoušela jsem poslat e-mail na ten však nikdo nereaguje a zákaznická linka je jen záznamník!!! Nikdy vás nespojí s někým s kým můžete řešit problém. Nedoporučuji!!! Bohužel jsem si nepřečetla recenze. Ale svých peněz se nehodlám vzdát!!!

tento obchod mne hodně zklamal, po několika předchozích nákupech, jsem si vloni v létě objednala plavky, ale bohužel jsem je musela vrátit , že neseděly a bohužel dodnes čekám na peníze.Několikrát jsem byla ujištěna , že peníze už pošlou, ale pořád nic nepřišlo.Nechápu, že obchod pořád funguje, jelikož nejsem jediná, kdo čeká na peníze, dokonce byla o nich reportáž v pořadu Černé ovce, ale nikdo na ně nemůže.
    Už jsem zvažovala i trestní oznámení, peníze zpět asi nedostanu, ale aspoň by už nepodvedli další zákazníky.

• Výhoda není ani jedna!
    • Je to podvodný e-shop! Zloději!

Zprvu se zdálo být všechno OK. Stránky eshopu nenasvědčovaly tomu, že by se mohlo jednat o podvod. Vybrala jsem si župan, zaplatila ho převodem (500,-). Dodat ho měli do týdne. Týden utekl. Píšu maily, na ty nikdo nereaguje. Mobilní telefon je nedostupný. Na pevné lince je hlasový automat. Jsou ho chytří vyčůraní podvodníci! Při platbě online kartou, by byla možnost peníze získat zpět, převodem ne. Sama nechápu, proč jsem si nepřečetla PŘEDEM recenze na tento eshop, jsem asi tak naivní, žádnou špatnou zkušenost jsem doposud neměla. Ale všechno je jednou poprvé, že? Kladné recenze si píšou nejspíš sami.

• Není při obj.,že nelze platit kartou

Moje obj.331724509 ze dne zaplacení 21.1.2020 mi nebyla doručena celá .Měsíc čekám!!!!Přišla jen jedna obj,podprsenka a peníze na účet ještě dne tj18.2.2020 nepřišly ani druhá obj podprsenka.Nelze platit kartou.!!!