• 27.11. objednáno a zaplaceno a 15.12. dorazila NEKOMPLETNÍ objednávka
    • 18.12. jsme zaslala email o nekompletnosti objednávky a požadavku na vrácení peněz za nedodané zboží - do dnešního dne (3.1.) žádná odpověď a peníze také nevráceny
    • na emaily obchod nereaguje

Nebyla mi dodána celá objednávka, obchod na faktuře přislíbil vrácení platby, k tomu zatím nedošlo, na emaily nereagují.

• Nabízí zboží po expiraci.

Objednávala jsem 1x spokojeně a 1x velmi nespokojeně. Přišlo mi zboží - "PODMÍRÁKy". Chápu, že dodavatel a obchod jsou rozdílné firmy, ale chtěla jsem situaci řešit. Prodejci jsem volala opakovaně, psala jsem email. Telefon nezvedli, na email neodpověděli.
    Pokud nechcete přijít o peníze, tento obchod nedoporučuji.

• Nebyla dodána celá objednávka, obchod přislíbil vrácení platby, po třech týdnech stále čekám.

• Vůbec nedali vědět že granule nemají

Katastrofa žádná komunikace

• Nekorektní jednání. NEDOPORUČUJI!!!

• Nemají na skladě to, co nabízí a ani to do dvou dni, dostupnost zboží je prý neznámá. To se dovite, az vám za několik dni zavolají.

Pokud chcete konkrétní zboží, tak radej jinde

• Zboží (granule) bylo zasláno v poškozeném obalu. Obal byl odtržený v místě otevírání a 200g granulí chybělo. Na e-mail s upozorněním zaslaný prodejci nikdo odpověděl.

Prodejce nedoporučuji.

Nabízíte to, co nemáte! Chyba IT nebo sklad...

Hrozně dlouhá dodací doba

Zboží dorazilo včas,ale záruční doba je jen jeden rok.Bohužel.

Balík byl nekvalitně zabalen a tak objednaný kočkolit byl prasklý a vysypaný. Část obsahu se vysypala přes krabici ven. Chyběla bublinková folie, která by to aspoň trochu zachránila.

• Pomalá expedice, problémy s placením kartou.

Za dobírku neboli okrádání, dávám nejnižší hodnocení a nedostanete nikdy lepší než ti zrušíte..

Krom potvrzení objednávky nikdo nekomunikuje, neodpovídá na dotaz v jaké fázi je objednávka.

• Od doby objednání až doposud, žádná komunikace

• Nulová komunikace

Objednala jsem si zboží na objednávku. Takže avizované do týdne se protáhlo na 14 dní, což se může stát. Záleží na dodavateli. Ovšem to, že mi poslali neúplnou objednávku a ticho po pěšině, to už za chybu považuji. Na dotaz, proč jsou v zásilce uvedeny položky 2, když jsem objednala 3, mi odpověděli, že je vyprodáno a tedy ať pošlu číslo účtu... jako že můžu stornovat celou objednávku, nebo si vybrat náhradní zboží, to asi neví? Hlavně že v automatickém potvrzení objednávky mají větu - Pokud se některé zboží ve Vaší objednávce neočekávaně vyprodá nebo z jiného nečekaného důvodu nebude skladem, budeme Vás obratem kontakovat (telefonicky / smskou / mailem). Nestalo se, komunikace nula, snad aspoň po urgenci pošlou přeplatek... Nějaké hvězdičky dám, pevně věřím, že v balíku bude aspoň neúplná objednávka, až dojde.

• Bylo to jiné zboží nežjsem si objednala.
    • Psala jsem meil, odpověď žádná.

Objednala jsem si dva šustivé tunely pro kočky. Přišly mně ale úplně jiné.Telefonem jsem dostala doporučení napsat meil, na ten nikdo neodpověděl.

• Veterinární diety všeho druhu od různých značek
    • Dlouhá doba vyřízení bez jakékoliv komunikace

Minimální komunikace. Po 6ti dnech mi přišel email že část zásilky není a posílají zbytek bez toho daného produktu. Druhý den ráno zásilka přišla. Nestihla jsem na to ani reagovat, že bych si místo chybějíciho produktu vzala jiný.