• Nabízí zboží které nemají skladem jako dostupné

Nabízí zboží které nemají skladem jako dostupné na eshopu. I po více než týdnu od zrušení objednávky eshopem ,je zboží stále nabízeno jako dostupné

• Skvělé ceny
    • Objednané věci přišly zabalené v obrovském množství plastových bublinkových fólii. Krabice byla několikrát větší, než bylo potřeba a prázdné místo vyplněno opět velkým množstvím plastů. Z ekologického hlediska bych tu již příště neobjednala.

Objednala jsem úplně jinou panenku, započitali mi tu dražší a poslali levnější a jinou, měla mít ještě flaštičku a pít.

• Poškozený obal

V balíku my chybí jídelní židlička ikdyz sem ji platila

• velký výběr, ale to je mi k ničemu, když zboží ještě nemám
    • Zboží, které jsem objednala, bylo skladem, ale následně po zaplacení, mi bylo sděleno, že skladem není a čekají na dodání, chtěla jsem zboží již min týden, možná do Vánoc se mé děti dočkají...

• zboží přišlo prakticky druhý den od objednání

Koupila jsem kolotoč nad postýlku. Dítě je zatím na cestě, ale postýlka smontovaná, tak jsem neodolala a kolotoč dala dohromady. Samotný kolotoč funguje, ale dálkový ovladač má na obrázku modrou krytku a svítí a ten můj nesvítí a krytka je čirá (vypadá jak po repase). Po přečtení některých recenzí se mi ani nechce rozčilovat s reklamací. V tomto obchodě už nenakoupím.

• Objednal jsem na 13.7 a teprve to 13.7.začali řešit, velká nespokojenost

Velká nespokojenost, už bych u nich nic neobjednal

• Katastrofa. Objednané zboží se tvářilo na shopu "skladem" s doručením do 3 prac. dní. Potřeboval jsem jej na víkendovou akci. Na e-mailový dotaz nikdo nereagoval. Pak jsem volal a dostal telefon na Slovensko, že to zde řeší partner. V termínu doručení jsem se opět na Slovensko a dozvěděl se, že zboží zatím nebylo od dodavatele naskladněno...nikdy více.

Absolutní katastrofa, obchod nedoporučuji, vystornovali my objednávku, ačkoliv zboží mají skladem. Tyto obchodní praktiky tolerovat nehodlám. Obchod ještě o mně uslyší, celou věc jsem předala na ČOI.

• Objednavka stornovana bez duvodu
    • Eshop nekomunikuje, maila vypadaji jakby je psal robot.

Jak chcete neco koupit na vanoce, narozeniny, nebo spechate na zbozi, tak hledejte jiny eshop.

• Zbozie mi nebolo dorucene
    • Porusili obchodne podmienky a stornovali objednavku

Zboží objednáno a doručeno na výdejní místo, ovšem nepřišel mi jediný email, ani zpráva, že je to objednávka z tohoto eshopu. Ani potvrzení objednávky.

• Zatím nepřišel ani email o datumu a času doručení

Rychlé dodání.Kvalita zboží je horší.

Cena v e-shopu a výsledná cena při objednávce se lišila a byla o poznání vyšší:-( objednávku jsem tedy stornovala. Na moji námitku nikdo neodpověďěl.

super

• Zboží jiné než bylo objednáno.
    • Telefonní operátor nekomunikuje
    • Zboží poškozené včetně obalu
    • Barevné provedení neodpovídá objednavce
    • Zboží prodáno jako zánovní ,ale nebylo to nikde uvede

Rozhodně nedoporučuji!!

Nic jsem si neobjednala, klient uvedl špatný mail a mně neustále obtěžují maily, se kterými nemám nic společného. Do obchodu jsem to napsala, vědí o tom a stejně mi posílají vyjádření se spokojeností pořád dokola. Tak tady ho máte......

• Nabízí zboží, které nemá
    • Velmi arogantní komunikace
    • Naprostý nezájem o zákazníka

POZOR na podvodné praktiky tohoto e-shopu!!!
    Nabízí zboží, které nemá, následně pošle podobné (třeba jinou barvu) a spoléhá na to, že si jej necháte (přeci ho dítěti nevezmete z ruky).
    Po vrácení hračky nastal problém z vrácením peněz, mně je vrátili až po opakovaných urgencích.
    Tento e-shop už nikdy víc.