Zboží doručeno brzy,ale kvalita zboží neodpovídá ceně a to mne velmi mrzelo,látka na postýlku z rezavými fleky, jako by na hračku pršelo.Balení také ,,horká jehla,,,určitě nedoporučím.

• Nenabízí dopravu zdarma nad určitou částku nákupu

Zbozi mi sice bylo doručeno,ale je hodne reklamace.Komunikace s obchodem je taktiež na bode mrazu.naposledy jsem tady nakupovala.

• Zaplacené peníze vrátili.
    • I když výrobek inzerovali, neměli ho skladem ani jejich dodavatel.

I když výrobek inzerovali, neměli ho skladem ani jejich dodavatel, Tohle zjištění trvalo několik dní. Tedy předem zaplacené peníze vrátili - zbytečná ztráta času, starostí, atd.

• Rychlost doručení
    • Zboží vypadalo jako používané
    • Nekvalitní návod
    • Klamání zákazníka!
    • Špatné označení výrobku
    • Informace na webu se neshodují se skutečností

• nekvalitní zboží

Z objednavky 3 hracek dorazila jen jedna, pritom cenu jsem zaplatila celou. Po dalsi komunikaci se ukazalo, ze dalsi hracka neni na sklade a nebude a na posledni panenku jsem cekala dalsich nekolik dni. Presto, ze mi bylo sdeleno, ze dorazi do konce tydne, nestalo se tak a cekala jsem az do pondeli. Zbytecne uhaneni a reseni, to clovek s detmi vazne potrebuje.

• Obchod rychly

Obchod rychly ale vyrobek neni podle popisu nejsem spokojena

• Kupoval jsem několik modelů. Jeden s největším obalem se jim asi nevešel do společné krabice, tudíž tam byl našlapám (doslova) a obal modelu byl poškozen. Další modely měli poškozenou, pomlácenou a podřenou plexi krabičku. A nebyly to modely za pár korun.

• Špatná komunikace

Objednávku jsem vytvořil na skladové zboží 10.12.2019 (útery). Očekával jsem tím pádem dodací termín 2-3 pracovní dny. Když do té toby nepřišlo, tak jsem zjistil, že balík je uložený někdě v Maďársku. Paní na infolince ze Slovenksa mi akorat sdělila, že snad někdy behem příštího týdne mi bude doručeno. Nakonec mi bylo doručováno, až o týden pozdějí 17.12.2019, to už jsem ale kontaktoval infoliku o odstoupení smlouvy, že doručení u zboží skladem si představují trochu jiné. Zboží jsem ten den objednál ze serioznějšího obchodu a bylo mi následně bez problému doručeno následující den :) (jednálo se totiž o dárek na Vánoce). Jednoduše, jedná se o neseriozní obchod s klamavými dodacími lhůtami + do teď čekám na vrácení peněz i když se balík vrátil zpět (20.12.2019). Nikomu tento obchodu NEDOPORUČUJÍ !!!!

• Posílají zboží určené pro slovenský trh, se slovenským návodem apod.

Nikdy by mě nenapadlo že mi jedna ulhana zaměstnankyně skazi radost z dárků pro dceru. ..při telefonátu mi bylo od paní řečeno že mi dnes objednávku zasílají že je nachystana a za dva dny na to mě obchod informoval že zboží nebylo doručeno jim tudíž mi objednávku ruší a nedošla tím pádem ani mě ...nešlo mi o ten dárek ale o tu potupu když z Vás dělá někdo na Vánoce blbce !!A lze vám do telefonu....Je to smutný přístup ...už nikdy více ...ani neobjednam ani nedoporucim☹️

• Zbozi jsem si objednala a zaplatila pres ucet, zadna odpoved kdy zbozi dojde,kdybych se neozvala tak asi jeste cekam, a pak mi maji vracet penize za jednu hracku co nemeli skladem a po 14 dnech porad nemam na ucte..

Hracky pekne a doporucuji jen kupovat na dobirku...

Rychlá dodací lhůta. Dodán nekvalitní výrobek, poškozený. Reklamace podána neprodleně, reakce obchodu k reklamace pomalá, doposud není dořešeno.

Objednané zboží jsem neobdržel ani žádnou informaci kdy bude doručeno také ne !

• kalamitní komunikace

info zakazníka téměř nefungovalo,dlouhý termín dodání oproti nabízenému,hrozba odstoupení od objednávky od klienta

Objednávka je zadána již 10 dnů a zatím ji nemám,ani žádné zprávy o jejím stavu.

na Ceskem uvedenem telefonnim cisle, telefonni Servis nerozumi cesky